UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
dziļurbums
Autors: i_u ()
Datums: 18/01/2006 02:52

Man lauku maja vajadzetu dzilurbumu. vai tam ir nepieciesmas projekts un kaut kadas saskanosanas? ja jā, kur tādu projektu var dabūt un kāds sods ir ja uztaisa bez atļaujas?

Re: dziļurbums
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/01/2006 07:42

Lauku mājai es gan nēsmu dzirdējis, ka kāds vēl maksā par projektu priekš dziļurbuma.

Re: dziļurbums
Autors: IneseX ()
Datums: 18/01/2006 16:41

Cik zinu, tad atļaujas vajadzīgas urbumiem, kas dziļāki par 20 m. Bet to neviens iepriekš nevar pateikt, cik dziļi tas ūdens būs. To visu parasti dara paši urbēji - prognozē paredzamo dziļumu, urbj un paši meklē arī atļaujas. No Tevis tikai naudu paprasīs.

Re: dziļurbums
Autors: kolja ()
Datums: 18/01/2006 23:22

Kur ,kad vai dodiet ziņu @

Re: dziļurbums
Autors: smarts ()
Datums: 19/01/2006 00:55


Pac patreiz nodarbojos ar sho jautajumu savai veel neesoshai majai.

1. Aizgaaju uz valsts ģeologijas dienestu. Tur par 40 Ls man uztaisija spravku ka
manaa gadijumaa gruntsudeni ir jebkuraa dziluma, bet tad san. reziima radiuss spicei buus 30m. Arteziskais uudens no 28m (taatad dzilaak par 20m) - reziima radiuss 10m. Izdomaaju, ka apkaart buus maajas un prasiitos metrus vareeshu nodroshinaat tikai pie dzilurbuma.
2. Devos pie urbejiem, kas man apskaidroja, ka protams var uztaisiit jebkuru urbumu bez dokumentiem, bet tad var buut probleemas ar majas nodoshanu, buvvaldi utml. Par dokumentu paketes noformeshanu pieprasija 350 ls. Te es izdomaju, ka labaak kartoshu pats.
3. jasanem saskanojumus no buvvaldes, Lielrigas reionalaas vides paarvaldes, sabiedriibas veselibas agenturas, tad firma taisa urbuma projektu (ap 20 ls), peec tam atkal jagriezas valsts geologijas dienestaa, atkal jaamaksaa (cik veel nezinu).
4. Shobriid esmu iesniedzis pazemiigo luugumu LRVP (solija 30 dienaas izdomaat), saneemu pigu no buvvaldes (jo redz shemu jauzzimee uz topo plaana nevis kaa es uz robezu plaana), noskaidroju kur taada sab.ves agentuura dziivo un riit pa otram laagam braukshu uz buvvaldi ar karteejo pazemiigo luugumu.
5. ja ir interese varu turpinaat aprakstiit epopeju


taa luuk

Re: dziļurbums
Autors: eklers ()
Datums: 19/01/2006 17:23

Ak dievs- ko tu tur ārdies!!!!3337690- Skrunda- pašlaik dziļurbums 20m- bez atļaujām privātpersonām izmaksā 820 Ls... Līdz 20m nav vajadzōgas nekādas atļaujas, paši Skrundinieki tiek pie kartēm- naudu par to neprasa- man telefoniski atbildēja- manā variantā dziļāku urbumu nedrīkst taisīt....naudu nav kur likt???? adod man. Skrundinieku mīnuss- ilgi jāgaida uz spices ielikšanu, bet nu lēti gan....es pieteicos rudenī, kā pa nelaimi tajā rajonā jau bija bijuši un tagad gaidu, kad atkal ies uz to pusi...

Re: dziļurbums
Autors: kakss ()
Datums: 19/01/2006 19:04

820 Ls uz 20 metru urbumu, sanak Ls 40/metra. Ta ir shibria normala tirgus cena - piezvani jebkuram urbshanas kantorim un negaidi uz Skrundeniekiem! Pec pieredzes, Rigas kantori 1-1.5 menesha laika pec liguma noslegshanas aku izurbj.

Re: dziļurbums
Autors: azdna ()
Datums: 03/02/2006 00:00

Varbūt kāds zinz, kādu nelegālu dziļurbuma racēju.
Runā ka Skrundā viens rok ar paštaisītu elektrisko stacināro urbi.
Paldies.

Re: dziļurbums
Autors: Didims ()
Datums: 03/02/2006 18:17

Interesanti, kas ir domāts ar to nelegāls? :-)

Ja tipa bez firmas, tad zinu Ikšķilē vienu vīru, kam ir pašam sava urbmašīna un tad nu viņš nodarbojas ar urbumu veidošanu.

Re: dziļurbums
Autors: azdna ()
Datums: 06/02/2006 02:28

Nelegāls ir domāts tas, ka dziļurbumiem ir jābūt oficālai pasei un ierakstītam zemes grāmatā.
Nu Varbūt vari iedot tā vīra koordinātes, vai telefonanumuru.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******    **     **  ********  
 **     **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **         **     **  **     ** 
 ********   **     **  **   ****  **     **  ********  
 **     **  **     **  **    **    **   **   **        
 **     **  **     **  **    **     ** **    **        
 ********    *******    ******       ***     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727