UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: Georgs999 ()
Datums: 20/03/2017 13:37

Kaut kādas ākstības ar to internetu. Ko tad tev tur regulēt? Varētu padomāt, ka mums ļoti temperatūras lēkā. Iestādi devējā istabas t. un dzīvo mierā. To laiku ko pavadi telefonā, labāk velti ģimenei..

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: aigarello ()
Datums: 20/03/2017 13:43

Pabiju jaunuzceltā mājā ar gaiss-ūdens ss, liekas ka bija tas pats Panasonic. Papētīju sistēmu,pavēroju darbībā .Teikšu tā - nav tur kam maksāt tos 5,5 tk. Labākajā gadījumā 3 tk. Cipars ir uzpūsts,laikam cer tikt cauri ar spēcīgām reklāmām un apvārdošānu.
Pa dienu vēl tā . Naktī guļot visu laiku var dzirdēt dūcam ,vibrējam ventilatora spārnus, nu diez kas nav . Saimnieks bija uzlicis ar tālvadību lai t uzkāpj no 16 uz 21 grādu, tad nu iekārta visu nakti nonstopā strādāja , ārā bija ap +5 . Zemes SS tiek galā krietni ātrāk un klusāk .

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: xyz ()
Datums: 20/03/2017 15:50

Āra bloks bija "uzkabināts" uz sienas vai uz atsevišķas pamatnes?
Man gaisa ss, kad dažreiz uzlieku no rīta ar taimeri ieslēgties, kad sāk zāģēt tad var dzirdēt.
+5 vēl ir ziediņi, kad iet mīnusos, tad tam gaisa ss ir ko pasvīst. Defrost utt. Un 5k jau var iztērēt prātīgāk - atrast kādu sakarīgu zemes ss jau toč tajā summā var.

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: SNOW1 ()
Datums: 20/03/2017 17:02

Man siltum sūknis ir uz atsevišķas pamatnes 1m no mājas absolūti neko nedzird kā arī āra viņu nedzird gaisa plūsmu var sākt dzirdēt no 3 metriem kompresoru nedzird vispār.

+ nesaprotu par kādu mocīšanos iet runa +5 grādos ???? izklausās ka jums cauras ēkas kur ir nepieciešama siltumnesēja temperatūrā virs siltum sūkņa efektīvā diapazona.

manā gadījumā ir runa par mitsubishi

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: MrBadMan ()
Datums: 20/03/2017 19:26

Georgs999 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kaut kādas ākstības ar to internetu. Ko tad tev
> tur regulēt? Varētu padomāt, ka mums ļoti
> temperatūras lēkā. Iestādi devējā istabas t.
> un dzīvo mierā. To laiku ko pavadi telefonā,
> labāk velti ģimenei..
Tas no sērijas: grāmata nav lasīta, bet viedoklis ir! Vajag pašam izmēģināt un tad spriest.
Ja kas, tad noderīga lieta.

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: Georgs999 ()
Datums: 20/03/2017 21:34

Nu var jau būt. Man apkurnieks arī piedāvāja vai nevēlos kontrolēt temperatūru attālināti. Atteicos, jo man nav viedtālruņa :)

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: Xyz ()
Datums: 20/03/2017 21:49

Vai kādam ir bijusi pieredze ar monobloka gaiss-ūdens ss?
Kompresors iebūvēts boilera, strādājot tas telpas gaisu dzesē vai arī pūš pa šahtu sienā uz āru.
Ja izmanto bez pūšanas uz āru, bet tipa novirza to auksto gaisu piem uz havaju vai virtuvi, tad jaut.- par cik grādi to telpu tas verķis atdzesēs? Vasaras karstumā jau forši, bet ziemā nepārāk.

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: K.Avene ()
Datums: 08/05/2018 19:45

Paceļu tēmu. Lūdzu, padalieties ar reālo pieredzi- tiek, kas ielikuši gaiss-ūdens siltumsūkni. Kādas elektrības izmaksas, kāda kvalitāte (siltums, troksnis utt.). Man aktuāla tēma. Patlaban ir granulu katls (jau 15-to gadu!). Viss ok ar to, bet es vairs neesmu granulu maisu cilātāja, tāpēc meklēju (samērā steidzami) citus apkures variantus.

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: Xyz ()
Datums: 08/05/2018 22:18

Es ņemtu labāk zemes ss.
Reku.pa 3 k.e
[www.fonons.lv]

Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure
Autors: pip ()
Datums: 08/05/2018 22:35

nezinu par panasonic, bet Daikin gaiss udens siltumsuknis ir pilns piepachkats ar alternativo energiju palaisanas iestatijumiem. reali LV neviens vinu neizmanto varbut panasonic ari ira. Un tapec tas cipars saskrien. loti daudz dazhadu fiichu ieksha, ko lietotajs nemaz neizmanto. Katra zina mashina ka taada sen jau ir izdomata. razhotaji tikai maina elektriskai platei iestatijumus un algoritmu. komoresors. iztvaikotajs. un butiba pati nemainas. Brendam nav nozimes, parsvara visur copland kompresors vai kars cits labs . zviedru vai asv trisgaitas parsledzejvarsts. suknis willo uz magnetisko lauku.

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **        ********   ********  
  **  **   **        **        **     **  **     ** 
   ****    **        **        **     **  **     ** 
    **     ******    **        **     **  **     ** 
    **     **        **        **     **  **     ** 
    **     **        **        **     **  **     ** 
    **     **        ********  ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727