UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Elektrība help
Datums: 16/11/2005 20:15

vai ir vērts iet un strīdēties ar Latvenergo par firmu kura taisīs pieslēgumu.
(cenu aptauja netika veikta jo to veicot tikai ja izmaksas ir no 2000LVL,bet
tāmē ko piestāda firma ir šaubīgi tuva šai summai proti 1938LVL)?

Re: Elektrība help
Datums: 16/11/2005 20:20

turklāt elektrība jāvelk tikai 150m

Re: Elektrība help
Autors: Intars ()
Datums: 16/11/2005 21:35

Cenu aptauja atbilstoši likumdošanai ir jāveic no 1000 Ls. Kā arī šī norādītrā summa ir diezgan augsta, ņemot vērā, ka ir tikai 150m (bet var jau būt nēmot vērā, kas jāvelk).

Re: Elektrība help
Datums: 16/11/2005 22:13

elektrības kabelis AXPK 4X95

Re: Elektrība help
Autors: IneseX ()
Datums: 17/11/2005 16:10

Sakidrs, ka vari strīdēties! No 1000 Ls aptauja jāveic Latvenergo, līdz 1000 Ls to ir tiesīgs darīt pasūtītājs, izvēloties izdevīgāko piedāvājumu. Es pavasarī sev velkot tā arī darīju, un arī tad Latvenergo bija pasteidzies uztaisīit līgumu pēc vienas firmas piedāvājuma. Atradu lētāku firmu, viņi pārtaisīja. Jāsaka gan, ka man bija ~ 100 m kabeļa + kaut kādas cilpu kastes pie transormatora un kopsumma par visu šo (ieskaitot projektu) bija ap 1500 Ls. Tā kā izmaksas varētu būt tuvu tam nosauktajam, diemžēl. Bet pilnīgi iespējams, ka kaut ko vari ieekonomēt, piedāvājot citiem.

Re: Elektrība help
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 20/11/2005 03:00

Pēc pieredzes varu teikt, ka ņemot šitādu(pirmreizēju) firmas piedāvājumu var samazināt vismaz par procentiem 20(tas gan ir atkarīgs no darbu apjoma). Gribētos minēt (ja darbi ir jāveic Rīga) firma ir "S&P elektromontāžas darbi" SIA?

Principā viņiem Tev ir jāiedod firmu saraksts, kuras var veikt šāda veida darbu un tad Tev ir iespēja pašam izvēlēties firmu un cenu.

Re: Elektrība help
Autors: Bumerangs ()
Datums: 13/05/2006 05:57

S&P ir laba firma strādā kvalitīvi un cenas pieņemamas. Ja var ielīst 2000 ls bez pvn tad konkurs nav jariko un pasutitjas var brivi izvēlēties būvnieku. Var skraidit ar projektu pie citam firmam un dempingot cenas. Ir daudz tadi pasutitaji, t.s. knauzeri. Bet ja reiz ta cena tada ir tad tur pat viņa arī grozīsies, Latvenego visas tāmes caurskata un kontrolē, tākā neko lieku tur sadzejot nevar. Atļaušos atgādināt ka 150 m izbūvēt pislētā 100% izmaksā apmēram 30-40 ls par metru. tātad 4500 ls apmeram bet nu Latvenergo dod atlaidi 40 %.

Parasti būvnieki arī pietuvinās tai summai. Ja arī sanāk pāri 2000 ls parasti nolaiž zem 2000 lai izbēgtu lielo ķēpu ar konkursu rikošanu utt.

Re: Elektrība help
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 06/06/2006 21:24

Bumerangs,
Nezinu vai tā sauc to lietu "Latvenergo visas tāmes caurskata un kontrolē", bet cik esmu saskāries, tad vienmēr zinošs neLatvenergo cilvēks var iebakstīt tāmē ar pirkstu un vairākas pozīcijas norādīt kā šajā darba apjomā nevajadzīgas un liekas. Un tas tieši bija ar firmu S&P, kad gala cenu izdevās samazināt par ~20%. Varbūt Tev ir kāda zolīdāka brigāde gadījusies, bet tā, kas man te vienu cilpeni lika, tik šķībi es arī bez līmeņrāža nevarētu pielikt. Bija man saistība arī ar vienu citu brigādi no viņiem, tie bija sakarīgāki, bet pārsvarā viņi tur ir slāvu izcelsmes un ar valsts mēli ir tā pašvaki, to zina tikai vadība, cik ir bijis darīšana. Nu un tad ej un parunā tur ar tādiem spečukiem slāvu mēlē ar tehniskajiem termiņiem.

Šobrīd notiek sarunas par vienu citu objektu, varēšu painformēt par cik izdosies te cenu samazināt, vismaz pagaidām izskatās, ka starpība būs vēl lielāka. Šie darbi, par kuru cenu izmaiņām es minēju, pārsvarā ir saistīti ar kādu jau esošu iekārtu rekonstrukciju, ja ir jāizbūvē kautkas pa visam jauns, tad tur ir savādāk un izmaksu samazināšana varētu nebūt tik iespaidīga.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **        **  **    **   *******  
 **     **  **     **        **  ***   **  **     ** 
 **     **  **     **        **  ****  **         ** 
 **     **  **     **        **  ** ** **   *******  
 **     **  **     **  **    **  **  ****         ** 
 **     **  **     **  **    **  **   ***  **     ** 
  *******    *******    ******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727