UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: igaunis ()
Datums: 03/01/2014 16:41

Labdien visi gudrie prāti,vēlos pajautāt vai šeit ir kāds sastopams ,kurš savā īpašumā lieto no COMMODUS SIA iegādātu granulu apkures katlu OPOP - BLACK STAR COMFORT?
Kādas rekomendācijas par katlu un servisu no uzņēmuma puses?

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: Arnis ()
Datums: 03/01/2014 20:24

Man ir 20kw versija ar 300kg bunkuru (pusotrai-divām nedēļām, atkarībā no patēriņa).

Katls darbojas ļoti ok, tīru 1x nedēļā, tīrīšana samērā vienkārša. Paņēmu ar jauno vadības sistēmu, kuru var pieslēgt pie interneta, lai sekotu līdzi visam notiekošajam, piemēram, no darba. Ieskats šeit: [www.stokercloud.dk]

Katls prot vadīt 3-gaitu vārstu laikapstākļu kompensācijai, siltā ūdens sagatavošanas prioritāte un vēl visādas citas funkcijas. Samērā precīzi uzrāda granulu patēriņu.

Par pašu kantori. Nezinu kā citiem, bet man, par cik esmu no Ventspils, bija diezgan jācīnās, lai viņus dabūtu uz šejieni. Tekoši bija citi darbi Rīgas pusē un ārzemēs kā rezultātā, starp montēšanas darbu veikšanas reizēm, gaidīju pat vairākas nedēļas. Varbūt Rīgas pusē ir citādāka situācija.

Darba kvalitāte ļoti OK, ja neskaita pāris feilerus. Strādā puikas pārsvarā ar presējamajiem savienojumiem, kas, kā lasīts, par 99% izslēdz cilvēka radītu brāķi.

Visu sistēmu taisīja man no nulles, siltās grīdas 1. stāvā, jauni radiatori otrajā stāvā, katls, bunkurs, darbs - viss kopā ap 5400Ls. Ja interesē sīkāk, vaicā.

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: antons dusmigais ()
Datums: 04/01/2014 10:39

reklāmisti nolādētie

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: Arnis ()
Datums: 04/01/2014 18:47

Par ko tas bija domāts?

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: DsKs ()
Datums: 04/01/2014 21:26

Uz 20kw paliels cipars ... domaju ta tas bija domats ... lai gan man cipari jau sen nojaukti ... :)

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: Arnis ()
Datums: 04/01/2014 21:35

Manā gadījumā lielāko daļu sastādīja materiāli, jo apkure tika vilka no pilnīgas nulles. Darbs ap 700Ls (silto grīdu cauruļu izripināšana, radiatoru pielikšana, cauruļu izbūve radiatoriem, katla apsaiste, silto grīdu kolektora apsaiste, siltā ūdens sagatavošanas apsaiste).

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: garāmejot ()
Datums: 05/01/2014 22:15

un kā šim katlam ir ar tīrīšanu? tipa tieši "comfort" ir automātiskā tīrīšana un nav pašam daudz nekas jātīra (atšķirībā no "kompakt" sērijas). šitam nebija arī ventilators, kas tīrīšanas laikā visus putekļus rauj ārā pa skursteni?

un vēl kā ar granulām - iet labi vai tomer šad un tad tā pat iesprūst? cik kaprīzs pret granulu kvalitāti?

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: igaunis ()
Datums: 06/01/2014 08:18

Labdien Arni,

Paldies par komentāru.Sakiet vai Jūsu šim apkures katlam ir pults ar vadību Latviešu valodā?

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: Arnis ()
Datums: 06/01/2014 22:49

garāmejot: Granulas man nekad nav sprūdušas. Iepriekš bija pelltech - tam ar nekad nekas nebija iesprūdis. Lietoju tikai 6mm premium granulas. Comfort versija laikam pats tīra, neesmu pētījis, taču apakšā ir pelnu kaste, kurā viss birst iekšā. Manā gadījumā gan 1x nedēļā vienalga jāiztukšo. Vidēji ar visu ūdeni 25-30kg/dienā.

Igauni: Latviešu valoda ķipa ir paredzēta, bet man viņu nav izdevies "iedzīvināt".

Pirms pāris dienām uztaisīju timelapse, varbūt kādam interesē :) [www.youtube.com]

Re: OPOP granulu katls BLACK STAR COMFORT
Autors: Viestursss ()
Datums: 25/09/2016 01:43

Kadam vel ir atsauksmes?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **        **  ********   ********  
  **  **         **        **  **     **  **     ** 
   ****          **        **  **     **  **     ** 
    **           **        **  ********   **     ** 
    **     **    **  **    **  **     **  **     ** 
    **     **    **  **    **  **     **  **     ** 
    **      ******    ******   ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727