UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 6
Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: GirtsL ()
Datums: 16/04/2013 22:30

Vilnis_radio
Es domaju par iebuvetam mebelem, ka piem: virtuves iekarta, ledusskapis, vanna, velas masina.
Skaidra lieta ka parejaa telpaa liksu visur.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Datums: 17/04/2013 00:58

Var nelikt, bet ja lielāks grīdas radiators, tad lielāka stabilitāte. Ka jau minēja šeit, tad siltums virzās cauri tāpat, mēbeles neaizkavē. Katrā ziņā es liktu noteikti.
Esmu dzirdējis arī viedokli, ka masīvkoka mēbelēm un klavierēm nu nekādā gadījumā nelieciet silto grīdu apakšā - nezinu esmu skeptiks, centrālapkure ir un paliek centrālapkure visos gadījumos.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: v_t ()
Datums: 17/04/2013 07:59

liec visur, lai pēc tam nav jābrīnās, no kura ar mēbelēm aizbūvētā kakta sāk ost pēc pelējuma.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: qwertys__ ()
Datums: 17/04/2013 09:09

Par pelējumu muļķības, kaut arī nav lieki nodrošināties ar "ja nu gadījumā". Tad jau radiatoru dēļ, kuri silda tikai zem loga pelētu visos stūros. Un starp citu, pelējums ir labs norādītājs, ka kaut kur ir problēma, kura ir jāatrisina. Dēļ pastāvīgas kaltēšanas virspusē tā arī var nepamanīt, ka kaut kur aiz reģipša krājas mitrums.
Par klavierēm un masīvkoka pareizi ir pateikts - mūsdienu tehnoloģijas atļauj grīdai staigāt un sēsties (lasīt - brāķis) rezultātā vēl pret kādu atbalsta punktu ieplausā un trubiņas aizspiežas. Tapēc arī pirmīt minēju, ka ūdens silto grīdu var likt tikai tad, ja ir uz 200% pārliecinājums, ka grīda ir pareizi izbūvēta un nekad nekas nevar sēsties vai plaisāt.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Datums: 17/04/2013 10:11

Es gan gribētu precizēt, ka klavieres un mēbeles es biju domājis tā, ka tām siltums nāk par skādi kā koka izstrādājumam. No otras puses centrālapkure nepatīk ķirmim. Es nebiju domājis, ka dēļ to svara būtu problēmas grīdai.
Lai grīda plaisātu no mēbelēm, tad ir jābūt fantastiski slikti betonētai papīra plānumā un bez jebkāda pamata.
Normāli betona grīdām nav problēmu, jo īpaši, ja uz tām neatrodas nesošās konstrukcijas. Tad tām nepieciešamais nestspējas parametrs ir gauži mazs un tas var piedot arī brāķus. Tas kam gan būtu jāpievērš tomēr uzmanība ir deformācijas šuves - resp. lielu laukumu sadalīšana un tur ir jāliek gan tās amortizācijas caurulei. Faktiski viena kolektora zara tuvināti varētu atbilst viena maksimāli pieļaujamā betona laukuma izmēram, tādā ziņā deformācijas šuvi šķērso tikai atsevišķas caurules nevis viss paklājs (likt paklāju pāri deformācijas šuvei vispār ir pagrūti :) izdarāms). Tas arī samazina iespējamo problēmu skaitu un attiecīgi arī varbūtību un arī remonts vieglāks.
Tas ka aizspiež ciet cauruli dēļ grīdas visticamāk ir dēļ nesošām konstrukcijām telpu vidū un tur tik tiešām nav pareizi izdomāta tā nestspēja un deformācija. Jāsaka, ka grīda arī ir iespaidīgi nostaigājusi, lai aizspiestu cauruli.
Man ir saimniecības ēka, ap kādiem 300 m2 ar betona grīdu. Nav atrisināta drenāžas problēma pie pamatiem vēl pagaidām, un tur ir nepateicīga grunts, tāpēc ziemā sals ļoti spēcīgi cilā to grīdu (ap 2-5 cm), bet tā kā ir tās šuves, tad plāksnes smuki paceļas un pavasarī tikpat glīti nolaižas un attiecīgi nav plaisu. Tas tikai apliecina cik liela nozīme ir tām deformācijas šuvēm, lai kontrolētu grīdas staigāšanu.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: hanomags ()
Datums: 19/04/2013 21:31

Labvakar,kas tas par folija segumu tajās grīdās un kur to var nopirkt?

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: GirtsL ()
Datums: 19/04/2013 22:27

Atstarojosa follija siltajam gridam, es pirku seit.
Majas lapa zemak ir pzicija "takerfolija.
[www.caurules.lv]

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: khe ()
Datums: 19/04/2013 22:30


Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: Uldis_s ()
Datums: 29/04/2013 17:08

Zem jebkura priekšmeta cilpu likt ir bezjēdzīgi, jo sildīts tiks priekšmets, un pastiprināti - pretējā puse, proti zeme.
No ledusskapja pat vēl vismaz 20cm nost vajag, jo ar radiācijas siltumu citādi ledusskapis tiek sildīts.
Ja ir iespēja, izlaid vienu cilpas loku zem vannasistabas spoguļa. vismaz apkures sezonā nesvidīs ciet.

Re: Siltās grīdas izmaksas
Autors: GirtsL ()
Datums: 29/04/2013 17:41

Par spoguli domaaji izlaist cilpu pa sienu uz augsu?

Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **        **  **     **  **        
 **  **  **  **     **        **   **   **   **    **  
 **  **  **  **     **        **    ** **    **    **  
 **  **  **  **     **        **     ***     **    **  
 **  **  **  **     **  **    **    ** **    ********* 
 **  **  **  **     **  **    **   **   **         **  
  ***  ***    *******    ******   **     **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727