UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Radiatoru izvēle atbilstoši platībai un apkures katla jaudas izvēle
Autors: No malas ()
Datums: 27/04/2016 13:34

gimenesmaja_wordpress_com

Re: Nesilda radiators
Autors: Gunča ()
Datums: 07/01/2021 13:56

Interesanta tēma!Ja kas,tad es jau 13.gadus dzīvoju ar tādiem radiatoriem.Jautājums,vai tajā telpā ir aukstāks,kā pārējās?Man piemēram ir uzstādīta akumulācijas tvertne 960.l un katram radiatoram ir termogalva.Sistēma ir automatizēta līdz pēdējam!Pirmajā iekurināšanas reizē rudenī es apsekoju visus radiatorus,un viss ir bum bās,jo kad tiek uzsildīta māja pirmo reizi,tad trīsgaitas vārsts stāv tā ilgāk vaļā uz māju,un visi radiatori ir silti.Bet kad māja ir uzsilusi,tad tas trīsgaitnieks uz māju padod arvien mazāk siltuma,un viss siltums riņķo pa mazo loku.Jāņem arī vērā cik daudz vaļā ir atgriezta tā termogalva! VIenu vārdu sakot,man visi radiatori ir pa pusei silti,kurš līdz pusei,kuram tikai pati virspuse.Bet mājās ir komfortabla t*,tāpēc es to pieņemu.Nāca visādi amatnieki,un beigās secināja,ka viss strādā.Naudu ieguldīju ne mazo,bet rezultāts ir baigi labs.Galvenais,ka Sieva ir sajūsmā!Katru vakaru jāizkurina viena kurtuve,un 24.h miers!Tvertne baro bāju!Vienīgais,kas ir,ja uzstāda akumulācijas tvertni,tad radiatoru izmērs ir jāizvēlas stipri lielāks!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **      **  **     **        ** 
  **   **   **        **  **  **  ***   ***        ** 
   ** **    **        **  **  **  **** ****        ** 
    ***     ******    **  **  **  ** *** **        ** 
   ** **    **        **  **  **  **     **  **    ** 
  **   **   **        **  **  **  **     **  **    ** 
 **     **  ********   ***  ***   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727