UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: AndrisL ()
Datums: 04/01/2013 22:26

Man arī taisīja SOS projekti. Topogrāfija + saskaņots EL pieslēguma projekts maksāja ap 350 LVL.
Mēneša laikā gatavs. Vēlāk to pašu topogrāfiju izmantoju mājas būvniecības projektam un asu nospraušanas akta sagatavošanai.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: aaaa ()
Datums: 05/01/2013 12:56

Meklee guuglaa, man, ja pareizi atceros, projekts bija 230 Ls (saskanjoshana 600Ls - nu par tevi vienkaarshi njirgaajas - piezvani un vismaz izlamaa vinjus, lai gan buutiba jazin apstaklji - reizem ir jaskanjo ar Latvijas Valsts Celjiem, Latvijas Dzelcelju utt, nu tad tur jau varetu paradities ari 4-ciparu skaitlji, jo tie kantori esot nepaarvarami birokraatijas midzenji un projektetajs jau zin, ka bez 15-reizhu braukshanas uz to kantori neko nenokaartos). Bet LE darbu izbuuves taami jau bez projekta nevar zinat - parasti pec projekta pabeigshanas ir konkurss uz izbuuvi un tad ari realais cipars paraadaas. Vot vai tur ko var mainiit - to nu gan es shaubos - vinji pashi to konkursu taisa un man likaas, ka "uzvar" pareizie cilveeki.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: aaaa ()
Datums: 05/01/2013 12:59

Jaa, man ari taisija S.O.S. projekti, kantoris Briana ielaa.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: Kikii ()
Datums: 09/02/2013 00:06

Iesaku SIA Elektro PM, kas atrodas Ogrē. Pieļauju, ka cena būs smieklīgi zema. Manā gadījumā 160Ls. Cits kantoris prasīja 1200Ls, kas ir tik pat cik pati elektrības pievilkšana.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: Kikii ()
Datums: 09/02/2013 00:09

Elektro PM veica arī visu saskaņošanu. Man atlika tikai dabūt parakstu no kaimiņa, kura zemi šķērsoja jaunā elektrolīnija.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: heinaste ()
Datums: 12/01/2021 14:05

Varbūt kādam ir kāds sakarīgs kantoris ko ieteikt par sakarīgām naudiņām

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: onslowz ()
Datums: 12/01/2021 15:44

Visi kantori no lētākā gala prasa šobrīd ap 600 eur par projektešanu un saskaņošanu, protams, vajag topogrāfiju no mērniekiem vispirms. Topogrāfija ir 1,5-3 mēn, elektro projekts no 2-4 mēn. Topogrāfija tipiski izmaksā paris simtus. Termiņi var palikt krietni garāki, ja sanāk kads zemūdens šķērslis. Neko nevajag ieteikt - klausule rokā un zvanam, salīdzinam cenas. Te tūlīt paši sevi ieteiks.

Re: Lēts projekts jaunam latvenergo pieslēgumam
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 12/01/2021 16:58

Nevaajg kantori, lieki izmesta nauda. Meklē sertificēts projektētāju, kas ar šitām rūķīstējām nodarbojas. MAn izmaksāja 250 eiro

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   ********   **     **        ** 
       **  **     **  **     **  **     **        ** 
       **  **     **  **     **  **     **        ** 
       **  ********   **     **  **     **        ** 
 **    **  **         **     **   **   **   **    ** 
 **    **  **         **     **    ** **    **    ** 
  ******   **         ********      ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727