UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
ups katlam
Autors: Dimdins ()
Datums: 07/11/2012 13:01

ar ko atskjiras cirkulaacijas suuknja motors no parasta vienfaazu motora? Pieliku datora upsim mashiinas akumulatoru. shmirgjelis 300w iet, suuknis 100w neiet, duuc taa kaa 3faazu motors kad viena faaze neiet....tipa iegriezt motoru nevar.

Re: ups katlam
Autors: E ()
Datums: 07/11/2012 13:43

Nosvilināsi invertoru. Tev no UPS droši vien nenāk ārā sinusoīda, tas ir tikai dārgajiem upšiem.

Re: ups katlam
Autors: Rx ()
Datums: 07/11/2012 14:14

Man Willo 60/90w strāda no ups, dūkdams. Paskatieties, vai sūknim labi griežas rotors, jo ar taisnstūra impulsiem varētu būt mazāks griezes moments.

Re: ups katlam
Autors: zipaks ()
Datums: 09/11/2012 10:17

Tev taču nevajag iegriezt motoru! Pieliec sūkni caur UPS un tad norauj strāvu - vajadzētu iet. Man bija tāpat. Uzliekot pie nepieslēgta UPS sūknis nepalaižas. Ja pieliek caur UPS un izrauj tīkla vadu, dūc drusku savādāk, bet griežas tālāk.

Re: ups katlam
Autors: Dimdins ()
Datums: 11/11/2012 19:09

es jau taa arii meegjinaaju. negriezhas. atradu argusaa [web.argus.lv]

ja man 2 suuknji, vienam max 100w, otram 45, tad man pietiks ar 150 w upsi vai labaak 200w. nezinu vai nepiecieshama shaadaam ieriiceem jaudas rezerve.

Re: ups katlam
Autors: plumber ()
Datums: 11/11/2012 19:44

VAru piedaavaat kvalitatiivu un tieshi cirkulaacijas suuknjiem paredzeetu UPS ar pareizu siinusu. Suuknis straadaa, neduuc.
Komplekts kas sastaav no 300w UPS un 40Ah akkumulatora cena 160lvl. Jauni ar garantiju.
Bez akumulatora 130lvl.
Pieejami 600w 1KW 2KW UPS.

Re: ups katlam
Autors: Niks ()
Datums: 11/11/2012 22:33

Šeit arī UPS piedāvājums speciāli sūkņiem: [www.energolukss.lv]

Re: ups katlam
Autors: Dimdins ()
Datums: 13/11/2012 08:58

Nopirku upsi. skanja taada pati kaa ar datora upsi....izklausaas ka buutu pilikts triisfaazu motors un vienas faazes nav. redzeet nevar vai suuknji griezhas, skanja taada ka negriezhas, skalji duuc. varbuut ir jaasamazina suuknju jauda. upsis 300w, suuknji kopaa 145w. darbaa mazaa sliipmashiina(125w) ar pirmo jaudas rezhimu(min apgr) arii negriezaas, diica un raustiijaas, paarsleedzu nakamajaa rezhiimaa, tad viss bija ok. No tiikla viss straadaa ok, nav nekaadu paziimju ka suuknji vareetu slikti griezties. pusgadu veci wilo suuknji.

Re: ups katlam
Autors: slēpnis ()
Datums: 13/11/2012 11:46

Man parastie grundfos sūkņi strādā ar parasto ķīniešu auto 12-220v pārveidotāju. Skaļāk sīc, bet tam ir izskaidrojums. Un tur nevajadzētu būt problēmai.

Slīpmašīnas un tml verķi var strādāt sūdīgi dēļ tiristoru jaudas regulatoriem ieejā. Tiristoru regulatoriem principā ielikts, ka vajag sinusu.

Vienīgais, ka pie pārbaudes, auto pārveidotājam pēc 15min uzkarsa un sakusa piepīpētāja štekeris ar drošinātāju iekšā. Pieliku parastus krokodilus un viss rullē.

Ja nu kādam bezizejas situācija, vai gribas vienkārši paniekoties ar lodāmuru, tad reku mana "upša" shēma.

[content5-foto.inbox.lv]

Re: ups katlam
Autors: Dimdins ()
Datums: 13/11/2012 12:21

man arii skalji siic, tikai es nesaprotu vinji griezhas vai nee. negribas atstaat iesleegtus lai paarbaudiitu vai uudens aiziet liidz radiatoriem...ja gadiijumaa negriezhas tad ganjau var kko nosvilinaat suuknjiem

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **      **   *******   **    **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **   **  **   **     ** 
        **  **  **  **  **     **    ****    **     ** 
  *******   **  **  **   ********     **     **     ** 
        **  **  **  **         **     **     **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **     **     **     ** 
  *******    ***  ***    *******      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727