UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 14
Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 11/04/2015 21:35

Kvalitatīvus kolektorus par tādu cenu var uzlikt nemaksājot nodokļus un strādājot par velti! Gribētos ar zināt, kurš to var!

Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 11/04/2015 21:41

Niks
1807,26 EUR par 5m2 sistēmu, tas ir saulaini vai nē par Vācijā ražotām iekārtām?

Re: Saules kolektori
Autors: Alfadelta ()
Datums: 11/04/2015 22:48

Sauleskolektors.lv vinjiem tuliit akcija buus 1250 par komplektu... Bet man cena speciaala... Vienaa eekaa shanceejam :)

Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 12/04/2015 10:17

Alfadelta
Apsveicu! Aigars vai Dainis Tev lielisku dāvanu pasnieguši.Tā ir ĻOTI speciāla cena par šādu iekārtu!
Tas 1250 ir ar vai bez PVN? :)

Re: Saules kolektori
Autors: Niks ()
Datums: 12/04/2015 22:32

Jānis Zomerfelds Wrote:
-------------------------------------------------------
> Niks
> 1807,26 EUR par 5m2 sistēmu, tas ir saulaini vai
> nē par Vācijā ražotām iekārtām?


ņemot vērā zemākos ierakstus - jā, TAS ir dārgi :)

Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 13/04/2015 08:56

Niks
Es jau strādāju pie tā, lai arī varētu 1250 par sistēmu prasīt no Tevis! :) Vēl tik jāizdomā, kā nodokļus apiet, jo strādāšu par velti un vēl piemaksāšu par to Tev! :)

Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 13/04/2015 14:57

Niks
Bēdīgas ziņas. Par to ciparu, ko saņēmis Alfadelta, visticamāk nekas Tev nespīd, jo tā ir ĻOOOOOOOTI speciāla cena. Akcijas, ja tādas arī būs, tad 5m2 sistēmai ekonomiski nav iespējams 1250 EUR cipars. Tas ir zem pašizmaksas!
Vienīgi varu ieteikt atrast, kur strādā Alfadelta, un pārcelties uz turieni. :)

Re: Saules kolektori
Autors: Niks ()
Datums: 13/04/2015 15:33

Jānis Zomerfelds Wrote:
-------------------------------------------------------
> Niks
> Bēdīgas ziņas. Par to ciparu, ko saņēmis
> Alfadelta, visticamāk nekas Tev nespīd, jo tā
> ir ĻOOOOOOOTI speciāla cena. Akcijas, ja tādas
> arī būs, tad 5m2 sistēmai ekonomiski nav
> iespējams 1250 EUR cipars. Tas ir zem
> pašizmaksas!
> Vienīgi varu ieteikt atrast, kur strādā
> Alfadelta, un pārcelties uz turieni. :)

Nu ko naudas dēļ neizdarīsi ... :)


Jums jādomā no otras puses - ja tāds cipars kaut kur jau rēgojas, kāds tātad jau ir izdomājis kā tos procesus nooptimizēt un sakārtot

Re: Saules kolektori
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 13/04/2015 16:40

Niks
Sakarā ar to, ka Latvijā valsts neatbalsta privātpersonas šādu iekārtu uzstādīšanā. Uzņēmēji, kas nav nobeigušies pēc tam, kad 2 gadus bija pieejams valsts atbalsts šajā programmā, ir izdarījuši visu, lai tās cenas būtu pēc iespējas zemākas. Ir jāsaprot, ka nevar ieiet mersedesa salonā un paprasīt dacia cenu par mašīnu. Tas pats ir par labiem saules kolektoriem, nevar tādus izgatavot par lētu naudu.
Alfadelta rīkojās ļoti neētiski, ka publiski paziņoja, ka par 1500 viņam uzliks 5m2 sistēmu, nezinot, cik tādai sistēmai ir pašizmaksa.
Piemēram, man facebukā ir piedāvājums ar jau iepriekš minēto sistēmas cenu, montāžai ir iespēja saņemt atlaidi, ja izpilda noteikumus! :)

Re: Saules kolektori
Datums: 13/04/2015 17:23

Man laikam ir doma vēl nogaidīt un pamocīties ar malku vasarā. 1500 ar uzlikšanu pie nosacījuma, ka man jau ir boileris ietu cauri, bet augstāka cena tomēr nē, jo skatoties uz tiem mezgliem un to saturu intuīcija saka, ka vēl ir par mazliet par daudz.
Es domāju, ka uzcenojums pašiem dzelžiem šeit nav diez ko liels, vismaz paskatoties uz ārzemju cenām, par darbu grūti komentēt. Es domāju, ka problēma ir ražotāju galā un kamēr ķīna nopietni neiespiedīs, tikmēr šeit tā cena būs kā būs. Piem. 2m2 ķīnas kolektors šeit mums maksā ap 280eur, vācijas un lv izstrādājums uzreiz aiziet 400-500 eur. Kolektors ir alumīnija kaste ar siltinājumu, vara cauruli, absorberi un stiklu. 280 šķiet tuvu adekvātam ciparam. Kvalitāte šajā mezglā ir apšaubāma, ja nevar kasti uzmetināt un akurāti uztaisīt, tad nav ko nemaz sākt, bet jebkurā rūpnīcā, kurā ir optimizēta ražošana un pāris tehnoloģiskie procesi šādu 280eur var pacelt mierīgi. Drūmie cipari ir par jumta pieslēgumiem, nu gluži tāpat kā jumtu ražotāji, kad sāk tirgot savus aksesuārus, kur notekas, vēlmalas un kores uzzīmē teju visa jumta seguma izmaksas. Īsāk sakot tirgū ir mazliet par maz spēlētāju acīmredzot un pārāk liels mārketings ar nosaukumu solar.
Bet cena krīt, jo ja man pirms gada šķiet uztāmēja par 2800lvl te jau minētie un vēl daži un tagad mēs runājam jau par euro un ap 2K, tas nozīmē, ka kustība ir un ir kur augt. Nu tādi mēs klienti esam, patīk mums zemas cenas.

Pašreizējā: 6 no 14


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********    ******    ********  **     ** 
 **    **   **     **  **    **   **        **     ** 
 **    **   **     **  **         **        **     ** 
 **    **   ********   **   ****  ******    **     ** 
 *********  **         **    **   **        **     ** 
       **   **         **    **   **        **     ** 
       **   **          ******    **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727