UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
UPS
Autors: aakk ()
Datums: 23/06/2012 13:30

Sveiki. problēma sekojoša. uzliku gāzes Junkeram UPSi, lai brīžos kad noraustās elektrība, nečakarētu katlu, it īpaši apkures sezonā. Taču katls mēdz izmest kļūdu, jo cik saprotu viņam nepatīk ka baterijas režīmā no UPSa nāk ārā nevis sinusoidāls spriegums, bet taisnstūra. kā šo problēmu atrisināt? ielikt virknē kādu pārveidotāju, vai ko citu?

Re: UPS
Autors: khe ()
Datums: 24/06/2012 10:17

Sameklē upsi ar pareizu sinusoidu pie spečukiem un šito mēģini pārdot.

Re: UPS
Autors: karlo ()
Datums: 24/06/2012 19:20

kas par muļķibām. Tieši no UPS nāk pareizs spriegums un precīzi 230V. tur ir problēma citur. iespējams viņš patērē vairāk nekā UPS var dot.

Re: UPS
Autors: Rx ()
Datums: 24/06/2012 20:40

Vai Karlo ir pielicis vienkāršu kvēlspuldzi lētā UPS izejā? Nē, Vai Jā? Izskatās ka nē! Jo lēto izejā spriegums manāmi pulsē (kvēlspuldžu gaisma stihiski maina spilgtumu). Un lēto UPS izejā ir nosacīts taisnstūra impulsu formas spriegums. Spriegums, izlīdzinātais ir ap 230V, kas ir lielāks kā normāli tīklā ( ap 220V).

Re: UPS
Autors: aaaa ()
Datums: 24/06/2012 22:43

Latvenergo, vismaz jaunajos pieslēgumos, 220 nekad nav bijis. Man no paša sākuma ir 400/230. Tas tomēr ir jevropas standarts un cik ir mērīts zem 228 nekad neesmu redzējis.

Re: UPS
Autors: Rx ()
Datums: 24/06/2012 23:56

Citāts: Sadales tīkls jau vairākus gadus veic pakāpenisku tīkla sagatavošanu darbam ar ES standartā noteikto zemsprieguma nominālo vērtību - 230 voltiem (V). Arī nākamā gada investīciju programmā paredzēts novirzīt vairāk nekā 300 000 latu veco transformatoru nomaiņai, lai panāktu pāreju no 220 V uz 230 V spriegumu, skaidro "Sadales tīkls" un piebilst, ka savā darbībā jau tagad par standartu izvirza 230 V sprieguma nodrošināšanu zemsprieguma līniju darbībā. Rīgā, centrā, man ir 218-223-225V, kā nu kurā laikā. Tāpēc arī , ieslēdzoties UPS, spriegums lielāks un spuldzes paliek gaišākas.

Re: UPS
Autors: karlo ()
Datums: 25/06/2012 14:10

Tici vai, man darbā ir visādi UPS, gan lēti līdz 300W jaudas, gan dārgi līdz 7,5KW jaudai. pārsvarā problēmas ir ienākošajā spriegumā, kas lēkā no 218-226V, un izejošais vienmēr ir 230V. (lai gan ražotājs saka, ka +-1%
ja nu vienīgi runa ir par pagarinātajiem, kuru uzdevums ir nolīdzināt pīķus.
ja tu doma lēta gala UPS, kuriem nav sprieguma stabilizatora un kuriem galā nav ideāla sinusa, tad tev var piekrist.

Katrā ziņā acis vajag mest uz APC SmartUPS līmeni un augstāk.

Re: UPS
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/06/2012 14:51

karlo, izlasi uzmanīgi pirmo postu, cilvēks runā par baterijas režīmu, kad strādā sprieguma konvertors.
Es ar balsoju, par upša maiņu.

Rx, vai tik tev nav vēl vecais tīkls? Ja nē, tad principā vari nedaudz priecāties, jo enerģijas patēriņš tev ir mazāks, nekā pie standarta 230 V :)

Par to trafu maiņu uz jauno spriegumu, nu kautkur jau tā nauda jānovirza, protams, ka atruna - spriegums ir daudz skaistāka kā zudumu samazināšana, kas mirstīgajam neizsaka neko.

Re: UPS
Autors: aakk ()
Datums: 25/06/2012 16:58

kam lai es viņu pārdodu, tikko pirkts pa 55Ls, 820VA, katlu noteikti var pavilkt. tas ar visu cirkulācijas sūkni tērē nepilnus 80W. ja nu kāds gatavs ņemt pa 40Ls, atdošu. Modelis "Orvaldi 820 GE" tādi paši man stāv uz datoriem, visu lattelecoma aparatūru, ut.t. un nekādu problēmu. tikai katlam nepatīk.

Re: UPS
Autors: Rx ()
Datums: 25/06/2012 17:03

Jā, vidējā sprieguma vērtība izejā ir ap 230V lētajiem UPS. Bet šis spriegums raustās, tā uz acs, 2-3Hz. Un nav daudzi kas lētā [www.energolukss.lv] vietā pērk dārgo [www.energolukss.lv] Cenu starpība piecas reizes! Turpat arī apkurēm rekomendētais: [www.energolukss.lv]

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **   *******   **    **   *******  
 **        **  **  **  **     **  ***   **  **     ** 
 **        **  **  **         **  ****  **  **     ** 
 ******    **  **  **   *******   ** ** **   ******** 
 **        **  **  **         **  **  ****         ** 
 **        **  **  **  **     **  **   ***  **     ** 
 ********   ***  ***    *******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727