UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: NaurisN ()
Datums: 01/08/2011 08:39

kur vareetu dabuut vai varbuut kaads zinu kur kads tauisa liikumus utt piesleegshanai. esmu redzeejis krautaa un depo, bet neliekas normaali ka 90 graadu liikums maksaa 21 ls, manaa skatiijumaa taa nav vinja veertiiba, par cik vajag 3 90 gr liikumus un ap 1m trubu tad saskrienaas diezgan normaals cipars. pirms kaada laika choms kkur bija pasuutiijis un vinjam izgatavoja cauruli 1m +1 90 gr liikums, samaksaaja 25ls. taa kantora vairs nav.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: Didzisp ()
Datums: 01/08/2011 09:29

Laikam parmaz prasīja un tapēc kantora vairs nav :) Ja godīgi tad es arī nespēju izprast tās neadekvati augstās cenas visādiem līkuniem. Es pats metinu no vecas siltumtrases trubas. Ja vēl iespēja tikt pie metāla zāģa, kurš trubu nozāģē precīzi vajadzīgajos leņķos, tad tur darīt nav ko. Sametināšana labi ja pusstundu aizņem un tāds līkums būs mūžīgs jo ūdens trubu neizdedzināsi.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: aatrie ()
Datums: 02/08/2011 12:44

akvilon.lv
Pats sūtīju tur skurtenim cepuri. Cenas ar pārdevēju ar var sarunāt labākas noteiktos gadījumos..

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: slēpnis ()
Datums: 03/08/2011 00:33

Aha Didzi, ja siltumtrases trubu var nospert, kādā pamestā nostūrī, kur vēl metāla vācēji nav tikuši klāt, tad ok. Bet Latvijas Metālā (un citur ar ~tas pats) 200mm melnā truba maksā virs 20ls metrā.

Nerūsējošā metāla loksnēm pašām par sevi ir augsta cena, tapēc arī visiem pārējiem loriņiem. Pretī Āgenskalna tirgum ir viena darbnīca angārā.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: slēpnis ()
Datums: 03/08/2011 00:42

Re kur tā darbnīca. Vajadzētu sanākt lētāk, kā vācot no depo trubām. Vismaz man sanāca ar 2 līkumiem.

[content22-foto.inbox.lv]

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: Dzindzis ()
Datums: 03/08/2011 10:43

ņeržas izstradajumiem vienmer ir bijušas labas cenas. Tapec tagad labi dzivo tie kam ir pusautomāts ar Ar balonu. Normāla darbnīca ir J.Asara un Augšielas krustojuma. Cenas patikamas( runājamas ) un var uztaisīt visu ko vajag pēc klienta izmeriem.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: KazhaKazha ()
Datums: 04/08/2011 07:48

es uzliku ventilācijas līkumus un cauruli un bēdu nezinu, iet jau 5 gadi.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: soseds2 ()
Datums: 06/08/2011 11:24

Kazha, cinkotas caurules apkurei neliek, loti kaitigi veselibai un atri izdeg!!!
Vel darbnicas po metalu ir pernavas un zvaignu krustojumaa, ieksa setaa!

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: khe ()
Datums: 07/08/2011 10:45

Labs skārdnieks ir Juglā neredzīgo bijušajā saimniecības galā - Pāles 14.

Re: apkures katla pieslēgshnana duumvadam
Autors: KazhaKazha ()
Datums: 07/08/2011 20:51

ciankaalijs ir ljoti kaitiigs, zn kushanas t ir 400graadi, paarklaatas caurules piesleegtas katlam neuzkarst liidz 400 graadiem, tas ka aatri izdeg-ja 5 gadi ir aatri



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    ******    ********  ********  
 **    **  **     **  **    **   **    **  **     ** 
     **    **         **             **    **     ** 
    **     ********   **   ****     **     ********  
   **      **     **  **    **     **      **        
   **      **     **  **    **     **      **        
   **       *******    ******      **      **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727