UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 15
Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 29/09/2011 17:27

Man vispâr viss ir uz shtromi, lidz ar to reekjins ir vienkarshss. Man vasara ir lidzigi, es domaju lauvas tiesa ir tieshi siltais udens. Mans konkreti kaarota SS razhotajs detaljas garanteti glaba 10 gadus, vel 5 - varbut. Iekarta ir augsti tehnologjiska, lai gan princips vienkarshss ka zimulis. Vienkarshi - ja nobruk kopresors, kas pilnigi noteikti nav muzhigs, droshi vien pec tiem pashiem 10-15 gadiem, jamaina viss agregats, un taa ir atkal milziga nauda. Tieshi iekartas dardziba ir tas, kas pagaidam liek shaubities - gaaze vai SS. Gaazes gadijuma katls maksa ap 500 Ls un tas ir tieshi 9 reizes mazak, ka pasha SS cena, jo mans konkretais modelis sanaca 4500 Ls bez PVN.

Re: KPFI
Autors: dzincha ()
Datums: 29/09/2011 17:45

aaaa,
kur tādu ss atradi? 8kls tāda trekno gadu cena. Ja nu vienīgi kaut kāds heliotherm...vai arī kpfi faktors rada cenu kāpumu.

Re: KPFI
Autors: q ()
Datums: 29/09/2011 18:13

JanisL

Ja man būtu savs mežs blakus es liktu to primitīvo (rocket stove heater), bet nu ar normālu dizainu un ar kādām 3 dažādām kurtuves ieejām, un ar boilera čūsku un ar 3 dažādiem aizplūdes kanāliem uz visām istabām. Liela siltuminerce. Praktiski pa velti. Rezerves daļas nevajag. Sadedzina visus koksnes atkritumus. Garos zarus nav jāsaīsina. Un remdenam laikam SS gaiss-gaiss, kad nav laika.

Re: KPFI
Autors: xsxs ()
Datums: 29/09/2011 18:21

dzincha
Tā ir cena, kura mākslīgi uzcelta dēļ KPFI.
Kad beigies, tad var droši prasīt uz pusi lētāk. Valdība ar tam konkursam speciāli ir uztaisīju bezkonkurences termiņu.

Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 29/09/2011 19:00

Muljkjibas, cenas ir tadas, kadas vinjas ir, var taksh mierigi paskatities, cik taads pats SS maksa Vacija, piemeram. Neviens neko speciali nav uzskruvejis.
SS buus Stiebel-eltron.

Re: KPFI
Autors: JanisL ()
Datums: 29/09/2011 19:33

aaaaa, gribu vērst Tavu uzmanību, ka KPFI projektā maksimāli ietveramā summa ir 7000 Ls! Attiecīgi, ja Tu ņem sūkni par 8000 Ls, tad KPFI līdzfinansē vienalga tikai 3500 Ls (puse no max. summas). Tāda ir realitāte. Es pēc brīža blogā publicēšu un aprakstīšu savējo paredzēto cenas tāmi un aprakstu (3400 Ls). aaaa, cik esmu pamamījis, tad Tevis noskatitā SS firma Stiebel Eltron Latvijā ir populāra tieši ar roku žāvētājiem tualetēs... :)))

q - raķeškrāsns, protams, ir laba vienkāršības lieta, taču nedomāju plašā vienstāvu mājā ar to būs zināmas grūtības normāli nogādāt silto gaisu uz tālākiem stūriem. Tādā gadījumā ir jātaisa siltā gaisa vadi ar piespiedu cirkulāciju - un te nu mēs atkal atgriežamies pie manis jau vienreiz apsapņotās un nu jau izsapņotās kamīna apkures ar gaisa vadiem (nav īsti siltummasas, izteikta putekļu cirkulācija, diskomforts nevienmērīgas siltumizplatības dēļ ..). Ok, samūrējot no ķieģeļiem centrālā siltummasa it kā būtu, tomēr ej nu tad atrodi normālu mūrnieku, kas tādu rocket-stove man uzmūrēs. Pats neesmu šajā jomā prasmīgs. Uz SS gaiss-gaiss vispār virsū neskatos - tad jau efektīvāks ir parasts kamīns.

Šodien dabūju inventarizācijas lietu no VZD - 22 dienu laikā pagāja 11. Iesniedzu būvvaldē pieprasījumu pēc Jaunbūves raksturojuma. To ar solās nedēļas laikā uztaisīt, un tad jau prom uz Zemesgrāmatu reģistrēties. KPFI projektu speciāliste man jau sāka rakstīt.

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 29/09/2011 19:47

Jaani, Tu esi paarpratis - maksimaalaa atlidzibas summa ir 7000 Ls!!! Tas nozime, ka iekaarta var maksat maks 14000. Tas ir tochno.

Re: KPFI
Autors: JanisL ()
Datums: 29/09/2011 20:04

aaaa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Jaani, Tu esi paarpratis - maksimaalaa atlidzibas
> summa ir 7000 Ls!!! Tas nozime, ka iekaarta var
> maksat maks 14000. Tas ir tochno.


Ā, tiešām! Apskatījos vēlreiz vadlīnijās. Sorry, vainīgs... Bet tā kā man uz šitiem lielajiem cipariem nevelk, tad es pat tam īsti nepievērsu uzmanību... :)

Re: KPFI
Autors: J ()
Datums: 29/09/2011 20:30

>aaaa interesanti kāpēc izvēlējies tieši šo SS modeli un ražotāju?

Re: KPFI
Autors: J ()
Datums: 29/09/2011 20:32

>JanisL nu gan Jums tur zibenīgs VZD - visu izdarīja 4x lielākā ātrumā. Un vēl ja samaksāji tikai par 2x ātrumu tad viss super! Un tiešām nevienas atzīmes par nelikumīgu būvniecību jeb viss tiešām sakrita centimetrs centimetrā?

Pašreizējā: 6 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **     **  **    **        ** 
 **    **  **     **  **     **  **   **         ** 
 **        **     **  **     **  **  **          ** 
 **        **     **  *********  *****           ** 
 **        **     **  **     **  **  **    **    ** 
 **    **  **     **  **     **  **   **   **    ** 
  ******    *******   **     **  **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727