UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 11 no 15
Re: KPFI
Autors: ggg ()
Datums: 01/11/2011 13:31

aaaa
Es esmu tagad aptaujājis n-tās firmas. Un pat aiziet līdz 2tk pārmaksa. Man patreiz sanāk komplekts 5,5tk. No tiem, kas piedāvā uz eiropas naudas - 7,5tk par tādu pašu komplektu.
Par cenas uzskrūvēšanu skaidra bilde. Neviens jau nevar paredzēt cik pat pēc mēneša maksās eiro un cik SS ražotājs var pacelt cenu. Bet tomēr 2tk ir drusku par traku.
Ja mēs skatāmies pēc cita skatu punkta - tad finansialu labumu gūs uzstādītajs, viņs taču nemainīs cenu, ja arī cena būs pēc pusgada nemainīga vai visas cenas pēkšņi nokristos uz pusi zemāk. Cik saprotu, nekāda finansiāla elastība, cenu izmaiņās dēļ, nav paredzēta.

JanisL
par vietējiem SS esmu dzirdējis tikai sliktāko. Itka pašreiz esot uzlabojuši sistēmu, bet tā pat izmaksas ir talu no tā ko sniedz pieredzējuši katlu ražotāji. Beigās mēneša izmaksas par elektrību var būt nepamatoti augstas.

Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 05/12/2011 11:23

Piektdien palaida jauno SS, izskatās ļoti cerīgi, defolt variantā strādā nonstopā (uzsilda un atrod optimālo darba režīmu, ko uztur visu diennankti) un tērē elektrību tik pat cik jonu apkure 4 vai 5 stundas. Šodien atbrauks izstāstīs visas fīčas un tad izdomāšu vai programmēt pa dienām un stundām vai atstāt kā ir tagad.
Pats projekts ievilkās kādus 2 mēnešus, jo iekārta aizkavējās un pieslēgšana arī kavējās, bet kopumā esmu ļoti apmierināts, es tiku informēts par visu gaitu.
Strādā klusi, klusāk kā ledusskapis, āra bloku vispār gandrīz nevar dzirdēt, tik cik gaiss gaudo rotoriem griežoties.


Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 05/12/2011 18:41

Pašreiz, kad ārā ir +2 COP ir 3,5. Lieliski, kā pēc priekšrakstiem.

Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 15/12/2011 13:11

šodien iesniedzu visus pārskatus LVIF'ā, 5 dienu laikā ziņos vai nevajag kaut ko labot, jā nē, tad 20 dienu laikā jābūt piķim kontā.

Re: KPFI
Autors: Jānis_L ()
Datums: 15/12/2011 13:14

Noteikti piesakies šeit un padalies pieredzē arī tad, kad laukā būs -30°C ! ;) Pagaidām tāda kamīnkurināšanas sezona vien ir... :D

Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 15/12/2011 13:47

Droši, bet izskatās, ka šogad -30 nedraud, būs labi, ja vispār ziema būs :) Pie tam pie -15 vai -20 nedomāju mocīt ss, priekš tam man ir jonu katls.

Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 16/01/2012 11:58

Piektdien ieripoja nauda no VARAM.

Runājot par SS, tad šajos nelielajos mīnusos elektropatēriņā nav atšķirības no +3 vai +4 mitra un vējaina laikapstākļiem. Salīdzinot ar jonu, tad ir kādi 33% ietaupījums, t.i., uz vakardienu (salīdzinot nov. ar jan. pirmajām 15 dienām). Ar decembri ir gandrīz identiski.

Būs zem 10 grādiem iemetīšu atkal kādu komentu.

Re: KPFI
Autors: dzincha ()
Datums: 16/01/2012 12:04

Aigi, tev laikam ir gaiss- ūdens??
Cik m2 mājai un cik kw verķim un kāds patēriņš diena/nedēļai vai mēnesim?

Re: KPFI
Autors: ruukiitis ()
Datums: 16/01/2012 14:12

Aigi - tiešām tikai 33% ietaupījums?
šogad līdz šim tak ir krietni siltāks, un jonu mēsl//// katlam tak koeficents ir ~1.2
Ja šim ir 3-4 tad starpībai vajadzēja būt ap 70%?


Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 16/01/2012 14:23

Vakar biju ciemos jaunuzceltā mājā, kurā apkure - jonu katls. Par mēsliem nezinu, bet kur vēl var dabūt 120 m2 mājas apkuri ar 15x15cm apkures iekārtu? Viņiem visa mājas apkures/ūdenscentrāle bija iebūvēta tādā sienas skapītī, kas nebija lielāks par normālu ceļojuma koferi.
Par KPFI otro kārtu runājot: vai kādam jau ir kāda infa? Man tikai atnāca apstiprinājuma vēstule, ka papīri ir saņemti, bet tas jau bija pirms Z-svētkiem. Viņi gadījumā vēl nepagarināja pieteikšanās termiņu?

Pašreizējā: 11 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   *******   **     **  **     **  **    ** 
 **  **  **  **     **   **   **   **     **   **  **  
 **  **  **  **     **    ** **    **     **    ****   
 **  **  **   ********     ***     **     **     **    
 **  **  **         **    ** **    **     **     **    
 **  **  **  **     **   **   **   **     **     **    
  ***  ***    *******   **     **   *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727