UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 10 no 15
Re: KPFI
Autors: puu ()
Datums: 21/10/2011 17:34

man kādiem 4iem paziņām Eglīša katls, vienam jau gadus 15 strādā no pirmajiem...
2iem paziņām pacmit gadus atpakaļ izdega atmosi, nebija remontējami, tad pārgāja uz Eglīša katliem...man bija saļarkas, leišu katls, to nomainōju pret eglīša...
tātad...
plusi
ar vienu piekraušanu deg 8-12 st (māja 150kva/metri, nekas nav siltināts)
jātīra 1x nedēļā
sistēmu ātri sasilda
varbūt vēl kas plusā
a tagad neplusi
man bija kažis 24kw
normāli strādā pie temperatūrus zem 0
savādāk sutinās, darvojās (arī pie daudz maz sausas malkas)
termoregulātors jāliek cits ar mazāku on/of diapazonu
katlā tā sauktā čuguna zvaigzne, tā izdeg, pirmsākumos kalpoja gads +, pēdējie lējumi 3pa gadu, sadeg lupatās, sairst, vai ieplaisā
konstruktīvi padebīli durvju aiztaisāmie, arī izdilst
vēl izdilst/karstumā deformējas tā saucamais šīberis
malka, tikai un vienīgi sausa, nē ok, ja grib lai skurstenis darvojas, un arī aizdegas, tad var mitru malku...
ja vēl kas konkrēts interesē, jautā....



Re: KPFI
Autors: JanisL ()
Datums: 21/10/2011 17:44

Paldies Tev par info! Būs jāaizbrauc arī to zvēru uz vietas aplūkot. :)

Re: KPFI
Autors: puu ()
Datums: 21/10/2011 17:58

galvenai sausa malka (ar gadu žuvušu bija sū), un jauda labāk mazāka kā pēc mājas kvadratūras vajadzētu būt. kā jau teicu,man nesiltināta māja, un kad uzsita tos 25 mīnusus, katls rukāja ka prieks, tam bija pat rezerve un telpās bija silts.

Re: KPFI
Autors: pēē ()
Datums: 21/10/2011 20:24

kad es maucu iekšā 30 gadus žāvētu malku, tad nav suuuu. Krāsns baigi primitīva.|Nav podiņu. Prasti ķieģeļi. Bet silda kolosāli un var vertikāli iebāzt pat 1m garu pagali, ko katrreiz arī daru sākumā. Kādus 2 baļķus katr reizi iebāžu. kaa Jums?

Siltuma experts
Autors: Sinsila ()
Datums: 25/10/2011 23:01

Vai kāds var ieteikt kādu labu expertu, kurš varētu objektīvi pakonsultēt, kāds apkures veids būtu optimālākais 130m2 labi siltinātai mājai?

Re: KPFI
Autors: Aigi ()
Datums: 26/10/2011 10:00

skatos, ka tematiņš ir diezgan aktuāls un, tā teikt, aizgānis dzīvē.

Runājot par sevi ir tā, ka ar nelielu aizkavēšanos (+/- 1mēnesis) šonedēļ SS ir uzstādīts, ārējā daļa un iekšējā daļa, paliek tikai pieslēgt pie strāvas un apkures sistēmas, solīja santehniķi atsūtīt tuvāko 2 nedēļu laikā.
Priecē, ka iekšējā kaste ir neliela, piestiprināma pie sienas, kas maksimāli maz aizņem vietas kurtuvē. Ārā ir 2 kompresoru bloks apvienots vienā palielā kastē. izskatās neslikti, iederas peisāžā.

Kad palaidīs, tad uzrakstīšu kas un kā.

Re: KPFI
Autors: ggg ()
Datums: 01/11/2011 12:38

Interesants punkts šajā sakarā.
"Atbilstoši nolikuma 58.4.apakšpunktam, finansējuma saņēmējs nodrošina, ka piecus gadus pēc projekta īstenošanas, dzīvojamā māja, kurā uzstādīta iekārta, netiks atsavināta, izīrēta trešajām personām un izmantota saimnieciskās darbības veikšanai."
Tātad es nevaru 5 gadus māju izīrēt, ja rodas finansiālas problēmas, pretējā gadijumā man nāksies tos 50% finansējuma atdot atpakaļ. Vai arī ja īpašumu atsavina banka dēļ kredīta maksātnespējas arī šajā gadijumā jāatdot. Un, ja vēl skaita, ka vismaz 2tk latu nākas pārmaksāt par SS tām firmām, kas piedāvā konkursa ietvaros.
Kopēji izskatās pēc iegrābiena.

Re: KPFI
Autors: JanisL ()
Datums: 01/11/2011 12:47

Neaizstāvu tos KPFI pārstāvjus, taču - ja Tevi neapmierina šādi nosacījumi, tā taču ir brīva izvēle NEpiedalīties... Loģiski domājot, viņi vnk vēlas parūpēties, lai šī "ietaupītā" nauda netiktu izmantota kaut kāda personīgā finansiālā labuma gūšanai tuvākajā nākotnē. Man, piemēram, nevar neko atsavināt (jo nav kredītu), izīrēt savu māju noteikti neplānoju un uzņēmējdarbībai netrūkst citu vietu, kur reģistrēties. Tāpēc pats personīgi šo punktu uzlūkoju bez satraukuma.

... Cits jautājums, vai es vispār šim projektam pieteikšos, jo domāju, varbūt ņemt tepat vietējā ražojuma katlu bez dārgiem "vipendrioniem". Domāšu.

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: KPFI
Autors: aaaa ()
Datums: 01/11/2011 12:53

2 tk uzcenojums ir no pirksta izzīsts. Es SS cenām apmēram sekoju, un, kā zināms, KPFI konkursam vajag 3 cenu piedāvājumus, tā kā mākslīgi neviens neko nav uzskrūvējis.

Re: KPFI
Autors: JanisL ()
Datums: 01/11/2011 13:00

Vismaz malkas katlu jomā mazliet jau tomēr skrūvē gan tās cenas (par ~100 Ls), kā arī taisa dārgākas uzstādīšanas un regulēšanas izmaksas. Tā vnk ir.

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Pašreizējā: 10 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **         **     **        **  ********  
    **     **    **   **     **        **  **     ** 
    **     **    **   **     **        **  **     ** 
    **     **    **   **     **        **  **     ** 
    **     *********   **   **   **    **  **     ** 
    **           **     ** **    **    **  **     ** 
    **           **      ***      ******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727