UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 27/03/2011 15:40

Visu cieņu, jums kā Latvijas ražotājiem. Bet ! Es saņēmu no jums tāmi, par uzstādīšanu, kas bija tieši no jūsu kompānijas. Iepriekš nekas nebija minēts par apmācības maksu, bet kā parādījās info par valsts daļēju atmaksu, tā manā tāmē, ko saņēmu no jums bija summa par instruktāžu un lietošanas pamācību. Nav man vēlme kādu apvārdot, vai pazemot. Bet tas ir fakts. Es projektā pieteicos par labu Poļu katliem Ling, kaut ļoti vēlējos jūsu Grandeg ražojumu. Bet kā saņēmu jūsu aprēķinu, tāmi. Tā manas domas mainījās, kaut pirms tam man bija solītas zemākas izmaksas.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: ogles ēdis ()
Datums: 01/04/2011 12:33

Minhauzens:... kaut ļoti vēlējos jūsu Grandeg ražojumu

pēc gada tu atkal ļoti velēsies Grandeg ražojumu! vēlu jauku jāšanos ar poļu katlu! mēdz teikt ka skopais maksā dubultā, bet pērkot poļu katlus trīskārtīgi! tie džeki ir laipni līdz pārdošanai, pēc tam viss ir tavas problēmas, vai arī Ls200 par izsaukumu!

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: kamins ()
Datums: 01/04/2011 14:48

Kurā ta vietā tāds katls, par kuru jāmaksā, par katru apmeklējumu 200 Ls??????????

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: m. ()
Datums: 01/04/2011 15:07

Lasu avizee ka dazhi celj cenas ja ir ES finansejums
Sobriid nav laika, riit meginasu digitalizeet

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: specs ()
Datums: 01/04/2011 21:52

Domāju, ka katram ražotājam ir savi + un - gan Polijas, gan Čehijas, gan Latvijas, bet būtiskākais tomēr ir pēc pārdošanas serviss. Meklējot granulu katlus man arī pagadījās viens daiļrunīgs Polijā ražoto katlu pārstāvis (marku nesaukšu), bet tālāk par runām netika, jo viss apstājās, kad izteicu vēlmi apskatīt dzīvē darbojošos katlu, nemaz neprasot atsauksmes no lietotājiem. Izvēlējos citu arī Polijas ražojumu, bet vismaz bija iespēja redzēt katlu darbībā, un esošie klienti netika slēpti.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: dzincha ()
Datums: 02/04/2011 10:07

Vai tad grandeg 100% komponentes ražo pats? Visas mehāniskās detaļas top te LV? Un tā pati automātika arī? Šaubos, tāpat iepērk un pielāgo.
Principā ja poļu katla distributors ir atsaucīgs, tad to noplīsušo detaļu var pasūtīt un ja viss notiek operatīvi 1-2dienu laikā detaļa ir LV.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: alekss ()
Datums: 02/04/2011 14:21

esmu Grandeg katla īpašnieks!ar servisu tiešām viņiem viss OK!bija noklājies sūknis,jau nākamajā dienā tas tika nomainīts!

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 03/04/2011 01:10

Man ir zināmi konkrēti cilvēki, kas ir uzstādījuši Poļu katlus. Protams kad bijušas kādas kļūmes vai darbības traucējumi, konkrētā reģiona pārstāvis ir klāt otrā dienā. Kad sazvani pārstāvim-meistaram, tad izstāsti kas un kā, ja meistars pārrunu rezultātā pa telefonu saprot, kas ir kas. Tad šis konsultē un pasaka, ko jādara un par velti. Runājot par Grandeg katliem. Cik zinu, kad visa elektronika un degļi nav viņu ražojums, bet gan ievestais. Cik sapratu no viņu pārstāvja, tad viņi remontu neveic, bet to dara kāda cita kompānija, kurai ir vienošanās ar Grandeg. Tā nu nav kad visi Grandeg katlu īpašnieki ir 100% apmierinati ar iegūto katlu.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: specs ()
Datums: 03/04/2011 14:21

Minhauzen, vai nu tevi ir kārtīgi apstrādājis viens konkrēts katlu pārstāvis (marku nesaukšu), vai kā savādāk, bet tu jau sāc viņu citēt.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: alekss ()
Datums: 03/04/2011 16:22

apkopi,garantijas un pēcgarantijas servisu veic tieši Grandeg pārstāvji!Un man ir pilnīgi vienalga ,kas tam katlam ražojis daļas,ka tik viss šancē un ir,kas sataisa,ja kautkas salūzt!

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********         **  **    **   *******  
 ***   **  **     **        **   **  **   **     ** 
 ****  **  **     **        **    ****    **        
 ** ** **  ********         **     **     ********  
 **  ****  **         **    **     **     **     ** 
 **   ***  **         **    **     **     **     ** 
 **    **  **          ******      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727