UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: DsKs ()
Datums: 20/02/2011 19:28

a varbut uzlikt mikstu visam tam EU pasakumam ar visu zalo domu un par 1000 latiem uzveidot dizelsistemu ? :)

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 20/02/2011 19:37

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu nezinu, kā Latvijā nevar sarunāt mantu pa
> taisno no ražotāja. Vienkārši runāt nemāki,
> vai starpā tomēr ir kāds bodnieks. Man nesen
> puikam vajadzēja madraci pasūtī un nu kā pret
> sienu, cilveks, ar kuru runāju, neielaižās
> nekādās "sarunās". Es jūtu, ka kautkas nav
> tīrs un saku, ka gribu pašā razošanā
> aprunāties.Pie ražotāja arī nelaiž un vispār
> nesaka, kur razošana. Nu nācās citus ceļus
> meklēt un pēc stundas es jau biju cehā, kur par
> skaidru naudu man madraci pārdeva ievērojami
> lētāk. Izrādijās, ka "oficiālais ražotāja
> pārstāvis" saņem naudu no pārdotajiem
> madračiem un nav ieinteresēts uz kreisajiem
> darījumiem.Neticu, ka atradīsies kaut viens
> ražotājs, kurš negribēs skaidru naudu ņemt.
> Tā gan esmu dīvānus pircis, gan mēbeles un
> visur var sarunāt. Tur tak trakam jābūt, lai
> pirktu caur veikalu, ja preci ražo Latvijā.
> Starp citu, ražotājiem nav nekādas atlaides, jo
> gan dīvāns, gan krāsu bundža, gan apkures
> katls izmaksā cik izmaksā, tālāk jau sākas
> PVN, sociālais nodoklis, PVN, u.t.t. Protams ir
> lieli līgumi uz daudz izstrādājumiem, bet
> latvijas tirgotāji jau preci pārsvarā ņem uz
> realizāciju. Ja jums kāds piedāva atlaidi un
> saka ka tā ir ražotāja cena, tad starpā jau ir
> kāds tirgotājs un jūs nerunājat ar īsto
> ražotaju. Nu jā, ko nu es te stāstu, ja vajag
> preci ar visiem papīriem un PVNiem, tad jau
> ražotājam nav nekādas intereses riskēt un
> ņemties ar cilvēku, kurš visa šitajā
> ržzošanas un tirdzniecības sistemā
> neorientējas. Tad jāiet uz bodi


Tur jau tas joks, kad ne no katra vari pirkt, kas tos tirgo. Pirkt var no tiem tirgotājiem, kas projektā ir pieteikušies, bet tie kas nav pieteikušies, man nederēs. Tur arī ir tas sāls, kad katrs tirgotājs piedāvā vienu cenu šinī situācijā, jo kā tad izskatīsies, kas 10 cilvēki pērk vienu produktu ar vienādu nosacījumu un cena krasi atšķiras. Tā nevar būt. +- ja tur mainās cena uzstādīšanā. Bet ja es nevēlētos līdzfinansējumu no valsts, tad protams ietu pa sētas durvīm un kaulētos par cenu.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 20/02/2011 19:46

aaaa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Katlu bez PVN tāpat nedabūsi, un ja dabūsi -
> nebūs ne čeka, ne kādas garantijas. Vienīgais
> uzstādīšana oficiāli noteikti izmaksās 2-3x
> vairāk kā maksājot uz rokas. Ja tiešām 50%
> var dabūt atpakaļ, tad ir vērts to visu darīt,
> bet trakākais jau tas, ka nav nekādas garantijas
> - būsi visu par savu vai aizņemtu naudu
> uzstādījis, ar visiem nodokļiem, un mākslīgi
> sadārdzināto tāmi un beigās čušš vien būs
> - no Jevropas dabūsi pigu. Nu tad gan ir
> pamatīgi jaņi - par visu tiks pārmaksāts
> vismaz 30-40% apmerā.


Tas tā īsti nav. Jo Tu naudu ieguldīsi tikai tanī gadījumā, kad būs apstiprināts projekts. Tad Tev būs dots noteikts laiks, lai realizētu savu projektu, ko attiecīgas personas apsekos vēl piecus gadus pēc uzstādīšanas, lai nebūtu varianti, kad tu pa 50% lētāk nopērc un tad uzreiz kādam pārdod tālāk. Vienīgais ko uzreiz te var zaudēt ir projekta iztrādei ieguldītā nauda, ko konkrētie projektētāji prasa ( tas ir līdz 300 Ls) ja projekts aiziet, ir labi, ja nē, tad tā nauda ir vējā. Vēl ir sekojoša lieta, kad tā nauda ko iztērē pasūtot projektu ( 300 Ls) netiek iekļata kopējā summā, ko daļēji atmaksā valsts. Tā ir pašu 100% ieguldītā nauda, kas atmaksāsies iegūstot projektu. Tādēļ labi būtu pirkt pie tāda tirgotāja, kas pats projektē par savu naudu, jo tad viņš pats ir ieinteresēts, lai Tu dabū apstiprinājumu. Tad pats tirgotājs un pircējs ir ieguvējs.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: specs ()
Datums: 20/02/2011 20:57

par kādu īsti projektu 300Ls vērtē tu runā?

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: meeerin ()
Datums: 20/02/2011 21:09

Veči, KPFI nav EU projekts, bet gan Latvijas valdības nauda ( t.i. mūsu pašu), ko ieguva no CO2 kvotu pārdošanas un kas nu tiek izmantota zaļajai enerģijai.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: khe ()
Datums: 20/02/2011 21:15

Posted by: Didzisp (IP Logged)
Datums: 20/02/2011 19:14

Nu jā, jūs visi gribiet uzvārīties uz Eiropas naudas, bet ar ko tad Grandeg sliktāks. Gribēsi visu oficiāli, būs vien jādalās ar ražotāju . Es tak visu laiku saku, ka visa tā Eirops mauda aizies visādākiem sertificētājiem, auditiem, tirgotājiem un citem liekēžiem. Nopirksi katlu pa kreiso bez PVN un citiem nodokļiem, samaksāsi kārtīgam mestaram uz ķepas un tas visu uzstādīs un visu iemācīs, gala rezultatā atkritīs visa tā birokrātija, papīri un citi stulbumi. Māja būs silta un visdrīzak viss tas izmaksās ētāk, mekā iet oficiālo ceļu. Nē, nu ja nevar mierīgi nakti gulēt, jo jūties parādā nodokļus valstij, tad protams viss jādara pēc likuma

Pilnīgi piekrītu! Ja rezultāts vienāds, tad es sliektos atbalstīt reālu vietējo ražotāju, nevis birokrātu un naudas dalītāju armiju, kas tomēr sēž uz skausta citiem...Ja neoficiāli, tad gan jau iznāks beigās lētāk, kā ar visiem prodžektiem...

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Minhauzens ()
Datums: 20/02/2011 23:53

specs Wrote:
-------------------------------------------------------
> par kādu īsti projektu 300Ls vērtē tu runā?


Tas ir, ja tev projektu sagatavo kompānija un tad tu to iesniedz attiecīgajā iestādē, kas izskatīs vai valsts tev atmaksās 50 %

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: Viesturs470 ()
Datums: 21/02/2011 10:53

Par GRAMDEGU neko pateikt nevaru, bet savulaik Rīgas siltums masveidā lika visām mājām jaunos siltumezglus. Tākā viņiem bija ievērojami apjomi es arī domāju, ka pēc loģikas vajadzētu būt, ka viņu jau rūpnīcā montētajam siltumezglam bija jābūt ļoti labā cenā, taču bija viens kfifiņs, ka viņi šo mezglu tirgoja kopā ar uzstādīšanas pakalpojumu, kas realitātē nozīmēja ne vairāk kā septiņu cauruļavadu pievienošanu šim gatavajam mezglam un viņu konkursā izvēlētā cena par šo pakalpojumu bija tuvu tūkstoš latiem.
rezultātā viņu piedāvājums man kļuva neinteresants un visas iekārtas man samontēja palaida un nodeva pazīstami cilvēki par dažiem simtiem latu ar visiem nodokļiem.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: specs ()
Datums: 21/02/2011 19:04

Minhauzens Wrote:
-------------------------------------------------------
> specs Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > par kādu īsti projektu 300Ls vērtē tu
> runā?
>
>
> Tas ir, ja tev projektu sagatavo kompānija un tad
> tu to iesniedz attiecīgajā iestādē, kas
> izskatīs vai valsts tev atmaksās 50 %

Vai tad pašam ir grūti aizpildīt tās veidlapas, nevis maksāt 300Ls?
Īstenībā tie 50% atbalsta ir diezgan nereāli, jo max summa pret 1kW ir 116Ls, kas nozīmē, ka atbalsts var reāli sasniegt ap 30% no visām izmaksām, ja izvēlas labu katlu.

Re: Grandeg cūcība !!!!
Autors: SIA GRANDEG ()
Datums: 25/03/2011 16:54

Labdien,

Izvērtējot šo diskusiju no pirmā līdz pēdējam komentāram, ir jāsaka, ka atsevišķas personas ir pārpratušas vai apzināti vēlas celt neslavu SIA GRANDEG.
Atbildot uz pārmetumiem, varam apgalvot, ka SIA GRANDEG nodarbojas tikai ar granulu apkures katlu tirdzniecību. Uzņēmums nenodarbojas ar montāžas pakalpojumu veikšanu. Protams, mēs varam ieteikt mūsu partneruzņēmumus, kas nodarbojas ar katlu uzstādīšanu, bet šajā gadījumā, ka tiek pārmests tas, ka par montāžu un uzstādīšanu tiek pieprasīti papildus maksājumi no SIA GRANDEG puses, ir absurds. Mūsu uzņēmums nodarbojas tikai ar apkures iekārtu tirdzniecību, un pēc iekātas uzstādīšanas, lai kas būtu veicis uzstādīšanu, mūsu sertificēts speciālists ierodas, lai pieregulētu, palaistu un piereģistrētu garantijas sākšanos apkures katlam. Un tas ir bez maksas. Viemēr tā ir bijis. Tehniskajās pasēs šī informācija ir atrodama.
Turklāt mēs montāžas tāmes nekad neesam mūsu klientiem sastādījuši.

Runājot par cenu paaugstinājumu, uzņēmums kopš 2008.gada nebija paaugstinājis produkcijas cenas, pretstatā, pat pazeminājis. Neskatoties uz lielajiem būvniecības tempiem, un sekojošo inflāciju.
Šobrīd un nākotnē paredzot pastāvīgajo izmaksu pieaugumu (nodokļu likmes, akcīze, energo resursu tarifi) cenas tika paaugstinātas par 10% 2011. gada sākumā. Šis solis bija paredzēts neatkarīgi no KPFI programmas.

Lai sniegtu pretargumentus, lūdzu rakstiet vai sazinieties ar SIA GRANDEG rūpnīcas pārstāvjiem.

Ar cieņu,
SIA GRANDEG

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    *******   **     **        ** 
    **     **     **  **     **  **     **        ** 
    **     **     **         **  **     **        ** 
    **      ********   *******   **     **        ** 
    **            **         **  **     **  **    ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **    ** 
    **      *******    *******    *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727