UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: palsa ()
Datums: 16/01/2011 14:01

Liels paldies, dzincha, par kaukulātoriem!
Žēl tikai, ka ar zemes siltumsūkni neiekļaušos pat 2500 vai 3000 Ls. Sava meža nav nemaz. Mans vīrietis arī ganās citā dārziņā, tā ka pašai zāģēt un skaldīt malku būtu diezgan problemātiski. A granulas iebērt un 1x nedēļa nosmērēties mani nebaida....

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: viser ()
Datums: 16/01/2011 21:53

Nu, piekritu ka ar granulam ir komfortablaak nekaa ar malku, bet par konfortu buus jaamaksaa.

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: palsa ()
Datums: 16/01/2011 22:31

Iesakiet, lūdzu kādu pārbaudītu un labu granulu katlu ražotāju un modeli!

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: viser ()
Datums: 16/01/2011 22:57


Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: pukjuzirnis ()
Datums: 20/01/2011 15:32

Cik varētu izmaksāt granula katla ievietošana ķieģeļu 2-stāvīgā mājā (platība 100-120m2), pirmajā stāvā plānotas siltās grīdas, otrajā stāvā radiatori? (iepriekš nekāda apkure nav bijusi, tikai kamīns)

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: kamins ()
Datums: 20/01/2011 21:17

Katls aptuveni1590 Ls, apsaite rupji 450 Ls. + boileris un skurstenis(keramiskais vai metāla)

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: Mežameita ()
Datums: 21/01/2011 10:50

Mani interesē, cik jāmaksā meistaram par šādu darbu veikšanu (bez materiāliem): 1. Gāzģenerācijas katla apsaistes izveide; 2. Terauda Čaulas ievietošana skurstenī; 3. Divu akumulācijas tvertņu (700 l) paralēla pieslēgšana apkures sistēmai; 4. Ar ūdeni apsildāmo silto grīdu (divas kontūras, jau izrullētas, iebetonētas) pievienošana apkurei. Paldies!

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: heater ()
Datums: 21/01/2011 12:27


Cenas neapsekojot, var but gan augstakas, ga zemakas.

1. 120Ls
2. 80-150Ls
3. 80Ls bez pašu tvertņu instalācijas.
4. 40Ls

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: kutman28 ()
Datums: 30/01/2011 21:37

Sveiki.Sākšu ar to,kapēc Jūs te cepjaties par katliem,dīzeli,granulām?Un nevajag vairs mūrēt krāsni(bet tā ir laba lieta),bet es no savas pieredzes ieteiktu ielikt mājā LABU kurtuvi un izveidot karstā gaisa vadu sistēmu,kas ir ļoti efektīvi un nedārgi apkopē.Jā uzstādīšana kurtuve un materiāli nav lēti,bet nu 1700-2200 latos var tādu pirti uztaisīt mājā,gan ar pašplūsmu gan ar ventilatoru.Piekrītu ,ka malka nav lēta,bet izveidojot pareizu apkuri ar kamīnu, dzīvo siltumā cepuri kuldams pat 200 kvadrātmetros.Kamīnapdari arī var uzbūvēt kā sildmūri,jo ir pieejami materiāli kas kalpo tāpat kā ķieģelis.
Ar cieņu ARTIS
20084050

Re: Lūdzu padomu par apkuri!
Autors: raihs ()
Datums: 30/01/2011 21:55

Arti,reklāma,protams,laba lieta,bet:
1)Tu arī nāksi pie manis 2x dienā kurināt? Personiski es esmu pietiekami noslogots darbā,lai negribētu to darīt. Tādēļ arī "mēs te cepjamies" par dīzeļiem un siltumsūkņiem...
2) Kamīns parasti tiek novietots viesistabā,hallē,utt. Tu piedāvā šo telpu padarīt par kačegarku,kurai visos stūros neizbēgami mētāsies skaidas un koku mizas?
3)Un kā ar gaisa kvalitāti? Pieļauju,ka šādam pārkarsētam gaisam vajadzētu būt riktīgi sausam.
Es kaut kad apsvēru šo apkures variantu.Visu augstākminēto iemeslu dēļ tomēr no tā atteicos

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **        ********  ******** 
 ***   ***  **    **  **        **    **  **       
 **** ****  **        **            **    **       
 ** *** **  **        **           **     ******   
 **     **  **        **          **      **       
 **     **  **    **  **          **      **       
 **     **   ******   ********    **      ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727