UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 13
Re: Komforts vai Hromets
Autors: kaamis ()
Datums: 05/02/2015 13:01

Vel kāds var padalīties savā pieredzē ar hromets katliem?
Kas cenu diapzonā līdz 900eiro būtu labāks hromets 25kw vai Viadrus U22 5D. Māja vidēji siltināta 180m2 plānots arī aķis 1~1,5t uzstādīti tiks tikai radiātori bez siltām grīdām.

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 05/02/2015 13:12

Ieteiktu apsvērt domu paņemt Līvānos ražotu katlu,man tāds ir baigi labais,esmu ļoti apmierināts! Man ir 25kw māja 130m2 un tonna akum. velk visu tā ka neķerās! Pirms tam bija čugunnieks ar 5 ribām,tas bija ēdelīgs un tā kā par švaku priekš manas mājas un tonnīgā aķa! Tā ka Viadrus U22 5d neieteiktu! Tur vismaz kāds 7d tad jāņem!

Re: Komforts vai Hromets
Autors: kaamis ()
Datums: 05/02/2015 14:27

Tavu diskusiju lasīju vasarā. Nav takā pa lielu 25kw priekš 130m2?

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 05/02/2015 15:09

Man jau 1 tonna akumulators,man šķiet,ka tieši ir laikā,bet lielāku točna nevajadzētu! Man gan māja nav siltināta,kad nosiltināšu,tad būs vienkārši mazāk jākurina! No sākuma biju domājis ņemt 35kw tagad redzu ka ar 25kw man pilnīgi pietiek,bet čugunnieks gan bija par švaku ar 5ribām!
Es tiešām esmu apmierināts ar savu katlu,nenožēloju nevienu brīdi,ka nomainīju to čugunnieku!
Liela kurtuve,ērta tīrīšana,liela pelnu krātuve un galvenais ka kurinot ar malku vai briketēm lietderība jūtami augstāka! Tā ir tikai mana pieredze,izvēle protams tavā priekšā,bet es tavā vietā apsvērtu šo variantu! Domāju uz taviem 180m2 plus aku šis 25kw būtu arī o.k.,ja māja ir daudzmaz normāli siltināta!

Re: Komforts vai Hromets
Autors: nkn ()
Datums: 05/02/2015 16:47

Vai ir pieejami netā kādi līvānu katla rasējumi, bildes utt? Gribētos apskatīt to konstrukciju.

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 05/02/2015 17:31

Domāju ka nav pieejami,jo tur meistars taisa tos katlus,nav nekāds uzņēmums!
Kādreiz tādus katlus esot ražojis uzņēmums Līvānu ķieģelis!

Re: Komforts vai Hromets
Autors: Jankouzs ()
Datums: 05/02/2015 21:51

Reku mans katls!
[failiem.lv]

Re: Komforts vai Hromets
Autors: pamats topošais ()
Datums: 05/02/2015 22:30

Man hrometam galīgi nelabi piemetinātas gaisa padeves durvis. Pēc kāda laika nenoslēdzās un sanāca pavisam nelabi...
Pluss ir garā kurtuve.

Kredītu un finansējums, ātri, 48 stundu laikā, negarantējot
Autors: LENGAGNE ()
Datums: 05/02/2015 23:42

Sveiki Mr & Mrs
Īpaši pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp 1000 € un 2.000.000 € ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ar zemu likmi 2,5% .. Mēs esam vietējie kredīti un starptautiskie aizdevumi cilvēkiem visā pasaulē . Mūsu organizācija nav banka, un mums nav nécessitons daudz dokumentu. Taisnīgs un godīgs un uzticams aizdevumu. Es esmu gatavs, lai apmierinātu tevi. Sazinieties ar mani pa e-pastu: kataline999''A''hotmail.fr

Re: Komforts vai Hromets
Autors: nkn ()
Datums: 06/02/2015 09:22

Līvānietis izskatās labs un kas nav mazsvarīgi - viegli tīrāms. Cik ilgā laikā un cik pilnām kurtuvēm tu vari piedzīt akumulatoru?
Man šad tad sanāk braukt uz to pusi, padalies lūdzu ar katlu meistara kontaktiem.
Nez cik viņš būtu lietderīgs ar granulu degli?

Pašreizējā: 2 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********  **              ** 
 **     **  **     **  **        **              ** 
 **     **  **     **  **        **              ** 
 ********   **     **  ******    **              ** 
 **          **   **   **        **        **    ** 
 **           ** **    **        **        **    ** 
 **            ***     ********  ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727