UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: lolite ()
Datums: 22/06/2006 23:19

Cien. jp!
Vai es varētu lūgt šī pareizā cilvēka no LATVENERGO telefona nr.? Pēc 4 mēnešu garas epopejas es atrodos izejas pozīcijās, jo projektētājfirma "atriebjoties" par to, ka nepiekritu sākotnēji noteiktās projektēšanas cenas dubultošanai, ir uzprojektējusi tā, ka elektrības pievada pievilkšana 90 m garumā līdz zemes gabalam un sadales kastes nomaiņa maksā 8000 latu!!!!!!! Neredzu vairs izeju no šīs situācijas. Mans telefons 6552096. Un projektētājfirma ir "SOS projekti". Neiesaku nevienam.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 26/06/2006 17:44

8000Ls/90m izklausās pēc transformatora vai kā tamlīdzīga. Ko tādu diez vai ir projektētāju kompetencē piedomāt klāt - drīzāk tas būs rakstīts jau pirms projektēšanas Latvenergo izsniegtajos tehniskajos noteikumos.
Interesanti, kādi ir Latvenergo iekšēji norādījumi noteikumu sastādīšanai - spriežu, ka tie orientēti maksimālai šābrīža izdevumu taupīšanai. Piemēram, ja jauno klientu jāpieslēdz galā esošai līnijai, kam vairs nav jaudas rezerves, jaunajam rok vienam pašam jaunu kabeli tai pat tranšejā, veco neaiztiekot.
Tehniski loģiskāk būtu veco upgreidot, bet tad pēc noteikumiem Latvenergo būtu jāmaksā vairāk kā 40%, arī par esošo lietotāju jaudu daļu. Arī stabos šādus dubultkabeļus var novērot.
Vienmēr noteikumi gan nav akmenī kalti, ļauži pēc noteikumu saņemšanas neizdevīgākam (tālākam) pieslēgumam ir gājuši uz tīkliem runāt un dabūjuši jaunus (tuvākam pieslēgumam).

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: IneseX ()
Datums: 26/06/2006 18:41

Godīgi sakot, man arī SOS projekti uzprojektēja ar kļūdām - dažas paši novērsa un pārskaņoja, bet dažas nē, rezultātā man kabelis bija par 20 m garāks nekā viņu projektā. Labi, ka celtnieki izrādījās sakarīgi un ielika savu kabeli ar atlaidi un naudu "aploksnē", citādi es būtu reāli zaudējusi naudu (LATVENERGO apmaksātos 40% par kabeli) vai milzumu daudz laika, pārskaņojot vēlreiz projektu. Bet, cik saprotu, projektētāju izvēlas pats LATVENERGO un katram pašam tur ir mazas iespējas ko ietekmēt.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: Zachary ()
Datums: 26/06/2006 21:37

IneseX
Nav tiesa, ka projektētāju izvēlas Latvenergo. Izsniedzot pieslēguma nosacījumus Latvenergo arī iedod sarakstu ar firmām, kas nodarbojās ar projektēšanau. Tālāk Lietotājs pats zvanās pa firmām un meklē sev izdevīgāko variantu. Kad tas ir atrasts, tad Lietotājs ar Latvenergo noslēdz vienošanos par projekta izstrādi, kurā norāda projekta izmaksas. Tā kā iespējas izvēlēties projektētāju ir diezgan lielas.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: šņurka ()
Datums: 26/06/2006 21:42

IneseX

gan jau ka dabūji savu "projektu" par 150 LVL un vēl pašai prieks par savu prasmi izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu un ietaupīt.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: šņurka ()
Datums: 26/06/2006 21:44

IneseX

Attiecībā par to, kurš izvēlas - ja pieslēgums jāierīko Ķekavā tad SOSprojektus tiešām izvēlas Latvenergo, jo viņiem tur biznessssss

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: IneseX ()
Datums: 27/06/2006 16:56

Jā, Ķekavā un tieši tā arī notika. Projektētāji piezvanīja vēl pirms Latvenergo bija uztaisījis tehniskos noteikumus. Tā kā par viņiem neko nezināju, tad nebija iemesla meklēt citus. Par 150 Ls dārgāk bija gan, bet vispār jau arī cenu aptaujā parasti izvēlas lētāko....
Arī celtnieki, kas būvēja, spļaudījās un teica, ka tikko vēl vienā SOS projektā līdzīgas kļūdas bijušas.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: ap ()
Datums: 01/07/2006 05:58

So saraksti laikam vajadzeja izlasit pirms briza, jo tiko samaksaju rekinu par projektu. Baigi nemekleju, jo SOS man ieteica L4, jo pasiem baisi daudz darba un vajag atri, jo nakosaja pavasari jau gribas sakt buveties! Ceru, ka problemu nebus, tacu tiekoties noteikti pieminesu dzirdetas atsauksmes!

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: šņurka ()
Datums: 01/07/2006 22:18

to ap
Ja L4 ieteica konkrēti Auguli, tad visam vajadzētu būt kedā.

Re: Elektrības pievada izbūve
Autors: Barons ()
Datums: 06/07/2006 17:59

Paldies par to L4 un Auguli, bet es esmu tik noslogots ar Rīgas objektiem, ka ar rajona objektiem nenodarbojos...

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **     **   ******  
 ***   ***   **   **    **  **    **   **   **    ** 
 **** ****    ** **      ****      ** **    **       
 ** *** **     ***        **        ***     **       
 **     **    ** **       **       ** **    **       
 **     **   **   **      **      **   **   **    ** 
 **     **  **     **     **     **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727