UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 6
Re: par zāģu skaidām
Autors: zzaa ()
Datums: 12/09/2011 22:05

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> Par to kaļķi skaidās arī īpaši nesaspringtu.
> Nu neredzu es tam jēgu. Vienkārši nevajag
> pielaist, ka mājā iedzīvohas peles. Nu jā, tad
> rudenī jāizliek slazdi un kaķi nedrīkst
> pārvērst par narkonānu, kurš vairs peles
> neēd, ar veikalā pirktu kaķu barību


Nu un kā ar ugunsdrošību? Skaidās, cik zināms, pietiks ar vienu dzirksteli, lai viss neapturami nogruzdētu līdz pamatiem.


Re: par zāģu skaidām
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/09/2011 22:20

Nesen tika minēts, ka padomju laikā kaļķis bija populārākais antipirēns...

Re: par zāģu skaidām
Autors: eb ()
Datums: 02/07/2012 14:17

Man ir neskaidrības ar siltumpārejas (vai kāviņus tur) koeficientiem. Ko labāk bērt starpstāvu pārsegumā- šlagu/izdedžus vai skaidas ar kaļķi vai kombinēt kopā?
plāns it tāds, ka kaut kad nākotnē, arī otrajā stāvā, būs apdzīvojamas istabas. Dotajā brīdī man tur ir šlaga sabērta, bet dažādu apsvērumu dēļ man viņu šā vai tā nāksies izgrābt ārā un tad nu ir dilemma - bērt ārā vai bērt atpakaļ, kur bija?

Re: par zāģu skaidām
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 02/07/2012 22:13

eb () 02.07.2012 ... ja tev siju profili plānotās slodzes uzņemšanai nav jāmaina vai jāpapildina.. tad atstāj to šlagu mierā, jo smāgāks starpstāvu pārsegums jo labāka skaņas izolācija. Siltumizolāciju tu pašlaik vari palielināt uz grīdas uzrullējot minerālvati... to viegli novākt vajadzības gadījumā.
Ja tu saki, ka viņu- šlagu jākustina... tad nav vērts starpstāvu pārsegumam bērt skaidas.

Re: par zāģu skaidām
Autors: eb ()
Datums: 03/07/2012 08:57

sijas ir jāpapildina, tāpēc arī to šlagu nāksies grābt ārā. bet nu doma skaidra. paldies.

Re: par zāģu skaidām
Autors: DsKs ()
Datums: 03/07/2012 09:23

man bija lidzigs moments - bija esosas sijas 200*100 kuras bija nepieciesams stiprinat , slagas pildijums ~ 15cm , slagu atstaju masai apmeram 4cm,virs esosam sijam liku virsu 150*100 brusas , limenoju , vilku kopa ar skruvem , limi ... palikuso slagu akurati izlidzinaju,izklaju kartonu paris kartas,parejo lidz skerslatojumam aizpildiju ar vati , talak skerslatojums 50*100 un KSP 22mm platnes ... viss stiprinats ar skruvem

paskarbs darbs bija ta slagas nonemsana ... ~ 9m3 nonesu no 'beniniem' :)

Re: par zāģu skaidām
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 03/07/2012 11:42

Kaimiņos arī nupat ārda pārsegumu. Atklājās (no apakšas) - apmetums uz skalu režģa, tas pie no apakšas sistiem dēļiem, tālāk 10 cm gaisa aprauga, tad dēļi trīnītī, kas balstās uz L veida iekalumiem siju sānos, virs dēļiem ~10 cm šlaka.
Sākās viss ar to, ka peļu daudz un dzirdams, ka šamās pa griestiem (iznāk, ka pa to gaisa spraugu starp dēļiem) dipina. Arī tagad vajadzēs ar kautko aizbērt.

Re: par zāģu skaidām
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 03/07/2012 21:18

eb 03.07.2012 "sijas ir jāpapildina, tāpēc arī to šlagu nāksies grābt ārā "
redzi, ja tu katram otram apcirknim šlagu pārliec uz blakus, tad kopumā uz pārseguma sijām slodze nemainās. Tātad izgrābtajam apcirknim, tu vari izvākt melnos griestus un ievietot jaunās sijas blakus esošajām. Jaunās sijas var pievilkt pie vecajām ar garām 20cm naglām. Tad pieskrūvēt smilšgriestu latas - principā latas var piestiprināt pirms siju montāzas un atjaunot melno grīdu, atbērt šlagu.

Re: par zāģu skaidām
Autors: eb ()
Datums: 04/07/2012 10:39

esošajām sijām solis ir ~1.30 pa centriem. domāju sijas likt katrā starpā pa vidu nevis audzējot klāt esošajām. tas ir nepareizi?
aptuveni 12m2 platībā šlagu esmu izgrābis ārā un aiztransportējis prom. tur tad arī būs vieta, kur pārbērt šlagu ejot uz priekšu un cik pietrūks, piebēršu ar skaidām/smiltīm, šlagu (atkarībā no garastāvokļa.
varbūt kāds var iekomentēt kur un kādu iegādāties apakšā klājamo materiālu - kartonu, papīru? plēvi negribu.

Re: par zāģu skaidām
Autors: DsKs ()
Datums: 04/07/2012 10:54

Rimi,Maxima :) ... es saliku no kondicionieru iepakojama kartona ... tads vairuma bija uz vietas uznemuma :)

Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  ********  ******** 
 ***   **     **      **   **   **           **    
 ****  **     **       ** **    **           **    
 ** ** **     **        ***     ******       **    
 **  ****     **       ** **    **           **    
 **   ***     **      **   **   **           **    
 **    **     **     **     **  **           **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727