UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 6
Re: par zāģu skaidām
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 24/08/2011 09:18

Pie viena, kādu papīru un kur pirkt?
Manuprāt lētākais ruļļu papīrs ir krāsu nodaļās, kas domāts izklāšanai pirms. Gofrētais, ko pārdod klāšanai zem lamināta, manuprāt nesamērīgi dārgs.
Kastes savākt arī ne katram izdosies. Kādreiz dzīvoju virs grāmatnīcas un mazliet savācu, tomēr, kad klāju, secināju, ka nav medusmaize - izmēri mazi un dažādi, lai iebāztu starp sijām, jāgriež vai jāloka, vai arī nepietiek. Savukārt lielās aparatūras kastes mēdz būt tādas kā impregnētas.

Re: par zāģu skaidām
Autors: JanisL ()
Datums: 24/08/2011 09:44

Jādomā, kā tādu 10cm paaugstinājumu visefektīvāk uztaisīt.
No kāda lokšņu materiāla iesakāt griestus veidot? Fibrolīts padārgs, OSB īsti neiet pie sirds.. Neko švaku (preskartonu) jau tur arī nevar likt, jo skaidām jau būs lielāks svars nekā vatei, attiecīgi, plānas griestu loksnes uztaisīs vēderus. Šito arī jāpārdomā, jo pērkot izturīgākas griestu plāksnes varu iztērēt to pašu vai lielāku naudas apjomu, nekā liekot kaut vai preskartonu un iepūšot salīdzinoši vieglo ekovati... Jāštuko risinājumi.

Re: par zāģu skaidām
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 24/08/2011 09:56

Kas griestos dēļiem vainas?

Re: par zāģu skaidām
Autors: JanisL ()
Datums: 24/08/2011 10:06

Dēļiem? Hmm, šādu opciju neesmu vispār apsvēris. Varētu jau pašražotos dēļus izmantot un trīnītī naglot, bet neapzāģiem būs problēmas galus pēc platumiem sastiķēt, jo nezvai es tikšu pie 7 metrīgiem viengabala dēļiem. :) Tad man ir jāpēta, kādi ir vizuālie piemēri dēļu griestiem.

Es biju domājis rīkoties līdzīgi, kā Aleksandrs, kad kādu plākšņu materiālu ar plēstu papīru aplīmē - vienkārši un glīti.

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: par zāģu skaidām
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 24/08/2011 10:55

Kāpēc dēļiem vajag 7 m garumu? Vai tad Tev būtu arī 7 m garš OSB vai fibrolīts?
Man jau vagonka liktos ērtāka. Tiesa, "trīnītis" - mežonīgāks...

Re: par zāģu skaidām
Autors: JanisL ()
Datums: 24/08/2011 12:02

Nu ar vagonku, protams, nav tādas problēmas ar tiem platumiem, ko es minēju. :) Loksnes jau tak ar kaut ko pēc tam apdarina, tapēc šuves pofig. Ar nekalibrētiem dēļiem tas ir sarežģītāk. Ar vagonku - vienkārši. :) Pārāk vienkārši, tāpēc es varbūt vēl padomāšu kaut ko neierastāku savam neierastajam mājas projektam. ;)

--------------------------------
Mani hobiji:
Dažādi bišu produktu gardumi - [www.LusuDrava.lv]
Mana salmu māja - [SalmiUnMali.lv]

Re: par zāģu skaidām
Autors: m. ()
Datums: 24/08/2011 12:27

Vagonku var saaudzet
Ja grib baltaaaku apstrada ar sarmu

Re: par zāģu skaidām
Autors: aaaa ()
Datums: 24/08/2011 12:46

Super papīrs ir K-rautā. Apmēram metru plats un 30m garš. Savulaik maksāja zem 10 Ls. Es ar viņu grīdas apklāju, kad bija noflīzētas, bet sienas vēl nebija gatavas. Tāds kā ietinamais papīrs, bet pavisam gluds un ļoti stingrs - ne kā kartons, bet tāds foršs, blīvs, krāsa kā ietinamajam - gaiši brūna. Nu nezinu, tas gan bija pirms 3 gadiem.
Ja jau tev griesti būs tāpat līdzeni, kāpēc nepienaglot tos pašus dēļus un virsū reģipsi, pa taisno pie dēļiem? Man ir tā - sijas, uz tām plēve, zem plēves collīgie dēļi ar šķirbām - viens ir, viens nav, tad profili un reģipsis. No augšas plēvei virsū starp sijām vate utt. Plēve, lai nekas nebirst cauri. Nepatīk plēve - ak vai, liec to pašu papīru. Dēļi tāpēc, lai notur siltinājumu. Taisi līdzīgi, ja negrib reģipsi pa taisno uz dēļiem, liec šķērsām 50x50 latojumu, ar 30cm soli un reģipsi virsū. Nu nedabūsi tu neko lētāku par reģipsi. Ekonomāja, tomēr.

Re: par zāģu skaidām
Autors: Didzisp ()
Datums: 24/08/2011 16:34

JanisL, izskatās, ka Tu nekad neesi redzejis trīnītī sistus melnos griestus. Tur tak iestrādā visādus dēļu atgriesumus un īsus gabalus. Kādi 7m :). negribi trīnītī, apevelē dēļim malas un liec vienu otram blakus. Kāda starpība, ka dēļi dažāda platuma un trapecas formas. Pagroza tos dēļus un viss sanāk tā, ka neviena skaida cauri nebirst. Nu nav ar skaidām nekādu problēmu un nevajag 6ocm blāķi kraut. Tak salīdziniet paši, kāda termopretestība baļķim un skaidām, bet es neesmu gan redzejis guļbūvi no 60cm resniem baļķin, lai gan pēc jūsu teorijas tiem jābūt vēl resnākiem :) Tagad jau mode tās parmēribas ar siltināšanu. vecos laikos iebēra skaidas starp sijām un neviens nesūdzējās, ka būtu aukst, a tagad 60cm vajag :)

Re: par zāģu skaidām
Autors: zzaa ()
Datums: 12/09/2011 21:37

aaaa Wrote:
-------------------------------------------------------
jo to, cik augstu
> uzkapj CO2 limenis viena maza istabinja guljot ar
> aizvertam durvim paris cilvekiem mes pat
> iedomaties nevaram, jo to jau deguns nesaozh un
> acs neredz.

Bez šaubām. Ne jau par velti visi, kas kaut reizi ir gulējuši teltī, apsprāgst kā mušas.



Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **     **   *******  
 **     **  **   **   **     **   **   **   **     ** 
 **     **  **  **    **     **    ** **           ** 
 *********  *****     *********     ***      *******  
 **     **  **  **    **     **    ** **           ** 
 **     **  **   **   **     **   **   **   **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727