UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Toaletes pods .
Autors: eka ()
Datums: 29/05/2010 17:12

Gribētu iegādāties toaletes podu ,aizbraucot uz veikaliem piedāvājums diezgan liels . Tāpēc jautājums, kam pivērst uzmanību iegādājoties podu . Vai milzīgi krutās firmas kaut ko baigi nozīmē .

Re: Toaletes pods .
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 29/05/2010 19:19

Jāpievērš uzmanība nopietnām lietām, ko vairums podu lietotāju izliekas neredzam:
[forums.delfi.lv]

Re: Toaletes pods .
Autors: khe ()
Datums: 30/05/2010 00:34

Tas gan bij labs!

Re: Toaletes pods .
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 30/05/2010 09:47

Es ne par to, ka "labs". Reiz šai forumā arī bija diskusija, no kā es priekš sevis izkristalizēju: "ar caurumu priekšpusē un slīpo plakni klātu ar teflonu".

Re: Toaletes pods .
Autors: soseds2 ()
Datums: 31/05/2010 23:25

Nu dikti kruto firmu podiem ir tads pats princips un darbiba, ka letakiem. :) Nu pirmais, cik velas teret un kas ir vajadzigs es domaju dizaina zinja. Sedpods, iebuvejamais utt. Letaku ka 30 vai 40 Ls pie sodienas cenam neieteiktu nemt! Atskiras ar izvadiem: taisnais, jeb horizontalais-izvads siena, izvads ar lenki parasti 45' vai izvads grida. Keramika ari ir dazadas kvalitates, parasti letakie ir skibi, neapstradati vai ar nenoglazetam vietam. Poda udens padeves vieta var but no saniem vai apaksas 3/8"-1/2". Udenspadeves mehanismi ari dazadi. Ta ir lieta, kam pievers uzmanibu santehnikis, ja brauc pirkt podu kopa ar saimnieku. Nekada gadijuma nepirkt mehanismu ar klapanu un kediti! Ari pedejie atskiras pec cenam- dargaki bik labaki. Par firmam: ir daudz labu keramikas razotaju, bet katrs reklame savu..

Re: Toaletes pods .
Autors: ibm ()
Datums: 03/06/2010 10:54

TUALETES pods :)

Papildinot Sosedu - esmu dzirdējis (ne pārbaudījis) no pārdevējiem un santehniķiem, ka, piemēram, ķīniešu podiem (pavisam lētā gala) štruntīgi skalojas nost viss, kam jānoskalojas. Tjipa, ūdens izejas caurumi/atveres podā izvietotas ne visai veiksmīgi.

Pats esmu sev un radiem licis sākot ar Cersanit, principā nav ne vainas, vismaz man nav negatīvas pieredzes ar šo firmu. Nu, var ierakstīties līdz 50 Ls plus/mīnus.

Re: Toaletes pods .
Autors: jazeps ()
Datums: 09/06/2010 18:19

nu tak lai nešļakstās papīra loksnīti var iemest!

bet papīrs vispār ir galīgi arhaiska un nehigiēniska metode sēžamvietas tīrīšanai. ūdens un mazgāšana ir vienīgā pareizā lieta.

Re: Toaletes pods .
Autors: soseds2 ()
Datums: 11/06/2010 19:10

Parasti klienti uztraucas par divam lietam: par slakstisanos un nenoskalosanu. :)

Re: Toaletes pods .
Autors: Martini ()
Datums: 15/06/2010 16:30


Pāris praktiskas lietas, ko ieteiktu:
- ja kanalizācijas caurule ir grīdā, tad vajadzētu pirkt podu ar izvadu uz leju. Var, protams, uzkombinēt arī tos, kam izvads 45 grādu leņķī, bet tad aizņem vairāk vietas;
- mazais un lielais skalošanas režīms;
- ja ūdens pievads no apakšas, klusāk uzpilda "bačoku".
- ir manīti tādi, kam "bačoks" no iekšpuses ar putuplastu izlikts - tādiem teorētiski mazāks kondensāts veidojas (tas, ja duša un wc ir vienā telpā).

kondensējas udens tverne podam
Autors: Ivo666 ()
Datums: 20/07/2010 23:52

Keramikas ūdens tvertne, kura paliek mitra un ūdens pil uz grīdu, kas par firmu šai
ūdens tvertnei nevaru pateikt. Lūdzu palīdziet tikt galā ar šo problēmu!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  ********        ** 
 **     **  **     **  **     **  **              ** 
 **     **  **     **  **     **  **              ** 
 ********   *********  **     **  ******          ** 
 **         **     **  **     **  **        **    ** 
 **         **     **  **     **  **        **    ** 
 **         **     **   *******   **         ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727