UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234567891011
Pašreizējā: 11 no 11
Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Rainis ()
Datums: 11/02/2020 08:29

Lūk Tenapora EPS brošūra, kura var redzēt, ka viņi betonētajām grīdām iesaka izmantot tikai sākot no EPS100.

[gofile.io]

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Datums: 11/02/2020 08:41

kurš tad te ieteica likt eps60?!

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: gunisd ()
Datums: 11/02/2020 09:56

Tas Rainis tā kā gnīda, pats neko nerubī, tik uzdod kaudzi jautājumu, maisa gaisu un beigās pats gudrākais kā izrādās. Dies pasarg normālam meistaram uz šitādu pasūtītāju uzrauties, var arī pa purnu iedot kāpēcītim.

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Rainis ()
Datums: 11/02/2020 10:02

Tev ar steigu jāiet pie ārsta - vēlams psihoterapeita.

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Tava māsa ()
Datums: 11/02/2020 10:14

gunisd rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas Rainis tā kā gnīda, pats neko nerubī, tik
> uzdod kaudzi jautājumu, maisa gaisu un beigās pats
> gudrākais kā izrādās. Dies pasarg normālam
> meistaram uz šitādu pasūtītāju uzrauties, var arī
> pa purnu iedot kāpēcītim.


Gluži tāpat domāju -/

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Klauns ()
Datums: 17/04/2020 20:38

Es gribēju ar kaut kādu balto epsi sev zem estricha un siltās grīdas pastūķēt, bet tenapors cilvēks mani ļoti mēģināja pelēko NEO puķiku nopārdot. Tur iekšā grafīts un vēl kaut kādi kosmosa putekļi... nē, gan jau, ka labs produkts, bet par cik pats būvēju, mēģinu ieekonomēt, kur vien iespējams, protams, skatoties, lai briesmīgi apbūves kvalitāte nekristos.

Kāds ir jūsu viedoklis - kur vispār ir tā robeža, kad biezākam putuplastam apakšā vairs nav jēga? Saprotu, 100mm, 200mm... bet tā jau var arī metru uzlikt un teikt, ka būs labāk.

Un tas ieguvums starp 100mm un 200mm taču nav tieši 2x lielāks, jeb ir? Gribētu jau likt 100mm EPS100, iztērējot ietaupīto naudu siltinājumam griestos, bet vai tiešām nebūs par mazu un es ar savu silto cauruli nesildīšu tikai grunti apakšā?

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Sqq ()
Datums: 17/04/2020 21:50

Nu pirms 10gadiem 100mm bija standarts un neviens nedonaja ka bus par maz. Tagad jau 150...200 ir standarts. Ta ka nav tik traki!

Re: Silto grīdas siltumizolācija
Autors: Praktiķis ()
Datums: 18/04/2020 21:41

Pēc savas (ne mazas) pieredzes esmu secinājis (priekš sevis)- siltinājuma biezums-jo lielāks -jo labāk.Bet ...
Patreiz man mājās ir telpas kur zem betona ir 5 cm eps virsū finieris15mm un parkets 14mm. Pamērot virsmas temperatūras- grīda +18, griesti +19. Vai vajadzīgs biezāks siltinājums zem betona?Nezinu.
Silto grīdu variantā bez šaubām vajag biezāku,bet nav nekādas loģikas likt grīdā 250 mm un ārsienās tik pat.
Ja grīdā ir 250 mm tad sienās būtu jābūt 500 mm, savukārt griestos vismaz 800 mm- tas būtu samērīgi.
Siltināšanā galveno uzsvaru es liktu uz sienām un griestiem- tur ieguldītā nauda nesīs lielāku labumu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234567891011
Pašreizējā: 11 no 11


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **  **     **  ********   **      ** 
 **    **   ***   **   **   **   **     **  **  **  ** 
 **    **   ****  **    ** **    **     **  **  **  ** 
 **    **   ** ** **     ***     ********   **  **  ** 
 *********  **  ****    ** **    **         **  **  ** 
       **   **   ***   **   **   **         **  **  ** 
       **   **    **  **     **  **          ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727