UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: igaunis ()
Datums: 22/09/2012 07:38

Jautājums Hmm kādas firmas ūdens mīkstinātājus lieto ,vai kādas firmas ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas iekārtas lieto?Kādas ir Tavs atsauksmes par to?Es esmu izvēles priekšā ar kuru firmu sadarboties?Visiem cenas +/- vienādas visi slavē savu preci.Paskatoties uz mana ūdens analīzēm citi saka vajaga atdzelžot citi saka nē ,bet cenu piedāvājumi vienādi visiem:)))Man ir piedāvājums no Apkures serviss, Filtru serviss,Tirs ūdens

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: Hmm ()
Datums: 22/09/2012 08:39

Man ir "pilsētas" ūdensvads ar lielu Fe daudzumu, tapēc pirms mīkstinātāja ir atdzelžotājs (pusautomāts - ik pa laikam vajag pieiet pie filtra un pagriezt kloķi, lai ~15min tas izskalotu). Ja dzelzs saturs ir neliels, tad ar to tiek galā mīkstinātājs.
Ņēmu no Hidrostandarta, tas bija pa ceļam, un toreiz gan iekārtas, gan cena pārliecināja - pirms 3 gadiem ~600Ls par abām. Atceros, ka dažiem citu piedāvātajiem aparātiem bija savādāka vārstu vadība(atvainojos par nekorektu nosaukumu, bet neatceros kā pareizi to sauca) bīdot stieņus iekšā arā un par tiem bija lasītas arī sliktas atsauksmes, manai iekārtai ir kā auto kad griežas pagriežas tikai stienis atverot un aizverot vārstus.
Šo gadus ir tikai bērtas sāls tabletes, nekādu pretenziju par aparātu darbību nav.

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: igaunis ()
Datums: 24/09/2012 06:21

Paldies Hmm par komentāriem.Cik gadus Tev ta iekārta strādāun kādas ir aptuvenās ekspluatācijas izmaksas mēnesī?

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: Hmm ()
Datums: 25/09/2012 07:55

Strāda vairāk kā divus gadus, skalošana uzstādīta ik pēc 14dienām, neesmu precīzi piefiksējis, bet sāls maisus pērku apmēram 2x gada pa trīs maisiem. Tātad ar 6 maisiem pietiek gadam, kas ik mēnesi būtu pusmaiss sāls. Viens maiss maksā ~5Ls - mēnesī 2.5Ls, elektrības patēriņu neesmu mērijis, bet jābūt mazam, jo ikdienā rāda tikai pulksteni uz displeja un skalošanas reizēs pagroza stieņus pāris reizes, tad jau vairāk aiziet uz ūdens rēķina, ko aizskalo kanalizācijā, ko nevaru komentēt, jo nav skaitītāja, bet atminos, ka tepat forumā sūdzējās, ka pāris kubiki aiztekot nebūtībā.

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: parks2007 ()
Datums: 25/09/2012 10:07

No kā atkarīgs tas sāls patēriņš?Es iekārtu lietoju tikai pusotru mēnesi un tiko iegāzu trešo maisu,jo ūdens divas trešdaļas konteinera,bet sāls pašā apakša ap 10cm?Varbūt kaut kas nav lāgā saregulēts?

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: Hmm ()
Datums: 25/09/2012 10:42

Neesmu speciālists, tikai no pieredzes un intuīcijas:
- tev pludiņš nav par augstu, jo man ūdens ir labi ja 1/3 ?!
- cik bieži ir uzstādīta skalošana ?

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: parks2007 ()
Datums: 25/09/2012 11:29

Uastādiju to programmu pats,pēc analīžu rezultātiem to atsūtija uz meilu tirgotājs,bet nevaru īsti saprast ,kurš rādītājs programmā apzīmē to skalošanas biežumu?Varbūt tirgotājs ieinteresēts,lai pērk vairāk sāli???

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: Alby ()
Datums: 27/09/2012 09:58

Man ūdens stāv apmēram 3/5.Ar sanāk ik pa kādām 3 nedēļām piebērt maisu.
Ko ūdens daudzums bačokā maina, ja neskaita to, ka jo vairāk ūdens, jo ātrāk tabletes šķīst?

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: ArnisZ ()
Datums: 26/03/2019 12:54

Mani kaukā izmeta no foruma varbut epastu neuzraktiju. Es tomēr gribu padalīties ka ir jauna tehnoloģija tagad ko es no septembra jau lietoju un nav vairs sāls jāpērk un jāgaida kad izskalosies sistēma. Jo lasu ka daudziem kā man bija tā pati problēma, ka jāregulē utt. Un kas ir forši ir brīva vieta. man mīkstimātājs jau bija vecs un tā firma no kā pirku, teica ka jāmaina un jāliek jauns. Es atradu ka ir tagad šitādi [www.akvedukts.lv] un nopirku Akvedukts veikalā Jelgavā veikalā. Reāli darbojas un nekas nekaļķojas ciet rekomendēju.

Re: Ūdens atkaļķotājs
Autors: LaurisV ()
Datums: 26/03/2019 16:06

Kas konkrēti ir tas, kas nekaļķojas ciet, un kā tas tiek novērtēts? Vai tik nav no sērijas kā degvielas ekonomētājs, no liek uz degvielas caurules, princips izskatās pārāk līdzīgi šarlatānisks, vienīgais kas izbrīna, ka to tirgo solīds kantoris.

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **  **      **   *******   **      ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **         **  **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **   *******   **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **         **  **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **  **  ** 
 ********    ***  ***    ***  ***    *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727