UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Privātmājas remontam vajag atļaujas?
Autors: Skurstenis ()
Datums: 02/06/2006 17:15

Ja es savā privātmājā gribu izgāzt kādu starpsienu, pārlikt durvis citā vietā, tai skaitā arī ārdurvis - vai man vajag kādas atļaujas?
Vai var būt sods par tādu remontēšanos?
It kā jau mans - ko gribu, to daru, nevienam kaimiņam manas mājas sabrukšana netraucēs.

Re: Privātmājas remontam vajag atļaujas?
Autors: jtdesign ()
Datums: 03/06/2006 21:53

Protams, ka vajag.

Bet tā kā tauta mums saprot, ka nedzīvojam tiesiskā valstī, bieži neko nelegalizē. Līdz brīdim, kad ievajadzēsies jaunu inventarizāciju, kuru nevis pārzīmēs no vecās, bet tiešām atbrauks reāli uzmērīt, sliktākais, kas var notikt ir mūzika un ziedi. Tālāk parādīsies inventarizācijas lietā zīmogs par neatļautu būvniecību, kas praksē liedz vai vismaz teorētiski rada problēmas [prakse ir ļoti dažāda] māju pārdodot, ieķīlājot, dāvinot, apdrošinot utt.

Jebkurš nekustamais īpašums ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Tas, ka uz pēdējiem šeit vēl joprojām skatās caur pirkstiem, nenozīmē, ka tā būs mūžīgi [esam EU, kur daudzās valstīs noteikumi NĪ un būvniecībā ir ekstrēmi stingri].

Re: Privātmājas remontam vajag atļaujas?
Autors: gh ()
Datums: 06/06/2006 17:42

+ teoreetiski iespeejams uzlikt ari naudas sodu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **      **  **    **  **     ** 
 **     **     **     **  **  **  **   **   **     ** 
 **     **     **     **  **  **  **  **    **     ** 
 **     **     **     **  **  **  *****     **     ** 
  **   **      **     **  **  **  **  **    **     ** 
   ** **       **     **  **  **  **   **   **     ** 
    ***        **      ***  ***   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727