UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: kakss ()
Datums: 23/07/2005 02:50

Jā, Olafs ir īpašs gadījums. Ja man vajadzētu vēlreiz kautko ņemt no IPProjekta (pēc būtības projektiem kā tādiem nav ne vainas), meklētu kādu citu arhitektu, kas uztaisa piesaisti, bet Olafu - triektu ratā!

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: baac ()
Datums: 17/07/2006 18:34

Nu johaidī! Tagad redzu ka man vienīgajam nav problēmas ar Olafu.
Nu tas jau nav arhitekts, bet gan...
Neiesaku ar viņu saistīties, ja gribat ātri un veiksmīgi un bez LIEKU TŪKSTOŠU nepieciešamības piesaistīt savu projektu.

IPprojekts ļoti laba firma. Pretīmnākoši. Visu smuki pastāsta, neko neslēpj. Labas cenas, patīkami projekti.
Katram gaume sava. Viens projektiņš ļoti iepatikās, apskatīju dabā, perfekti, tieši tas ko vajag.
Ja kādam būtu jāisaka, noteikti to darītu.
Projekts kā tāds, sanāk daudz lētāks un turklāt ar visām komunikācijām.
Pie arhitekta pasūtīts projkets ar IPprojekta cenu dalās ar 3. ;) Jūtama starpība.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Rolands Neimanis ()
Datums: 24/05/2007 17:52

Lasiju, ka nevarat atrast kas buuvee. es nodarbojos ,vairak ar koka karkasa buvniecibu, bet var ari mura, buvniecibu. Man ir vairakas brigades. Tajaas straada jauni un loti gudri sava nozaree. Dazi veel studee un iegust papildzinasanas. Par kvalitati varat nesaubities. Mes esam samera jauni un stradajam labi, nevis tie kas pieradusi parasto standart celtnieku dzives stilu viena rokaa glaaze otra spaktelaapsta. Izklausas traki, bet ta tas daudz kur ir.
Man planos ir sovasar izveidot oficialu firmu, bet kamer veel nav es varu piedavat koka karkasa buvniecibu apmeram par 350 Ls/m2. taja cena ir pamati, pilna majas apdare un inzenierkomunikacijas.
Ar cienu, Rolands.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Normunds Hanzens ()
Datums: 20/06/2007 02:43

Rolandam Neimanim!
Esmu noskatijis projektu Izabela II ARC0185 ( ar pagrabu) no ipprojekts, un velos uzzinat - cik man izmaksatu sadas majas uzbuvesana (darbs +materials) Neskaitot elektroinstalacijus, santehniku, apkures instalaciju, ieksejo apdari. Ir lietas ko varu paveikt pats ( rokas tacu mums neaug no d...) :), bet ir lietas ko gribu uzticet speciniem, veljovairak jauniem, progresiviem cilvekiem
Mans e-pasts Hanza@#$%&tvnet.lv
Loti gaidisu Jusu atbildi!

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Muky ()
Datums: 21/06/2007 07:22

Kādi ir projekti Karkasenenēm?

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: PSC ()
Datums: 22/06/2007 19:20

Kādas cenas un projekti?

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: ziedins ()
Datums: 31/10/2008 13:47

Par IIProjektu neko nevaru pateikt, bet otreiz projektu no šamiem neņemtu. Apsvērumi ir sekojoši:
1. Ja tirgojat LV preci, tad vismaz noadaptējiet vietējam tirgum. Analoģiski pirkt TV un pēc tam pārbūvēt, lai skatītos Latvijā. Respektīvi, ja būvēsiet, tad būvkonstrukciju sadaļu varat uzkārt celtniekiem tualetā. Pārsegums - monolītais, no pusfabrikātiem, kas LV tirgū nemaz nav pieejami. Vienīgais risinājums, ko no šamiem var izspiest ir vārdisks, lieciet paneļus. A paņeļi šim projekta balstās tikai uz 2 sienām, monolītai pilni ar visādām sadalošām ribām uz 4. Bez tam Poļi, kas ir dubul T dzelzis nemaz nezin, taisa fig viņ zin kādas monolītās joslas dažādos līmeņos krustām šķērsām.
2. Jumts - kokmateriāli neatbilst vietējai standartprodukcijai. Protams visu var dabūt gatavu, bet .... man šķiet ka IIPojekts pats to varēja izdarīt.
3. Mājai fasāde - bildēs jau skaisti, bet ne materiāli, nekā cita no kā to dabūt gatavu projektā nav pieejami.
4. Attieksme - aizgāju pirmajā reizē ar paziņu būvinženieri pie šamajiem. Viņš prasa, lai parāda konstrukciju sadaļu, šamie stāsta, ka mājā jāliek logi ar atstarojošiem stikliem, un vēl pasaka, ka šamais no būvniecības neko nejēdz. Respektīvi dara visu, lai jautājumi nebūtu pēc būtības.
5. Vēl bija brīnumi ar dažiem izmēriem līki sarēķinātiem. Saliek izvirzījumus 40 grādu leņķī un paši beigās nejēdz sienas kopējo garumu pareizi sarēķināt. Kur kļūda domā pats - respektīvi manā gadījumā kaut ko vajadzēja īsāku.
6. Vēl jau pilns ar copy paste lietām, mājaai apkurei siltumsūknis, nafig tad vajag katlu telpai durvis ar 0.5 h ugunsnoturību, ja uguns šajā telpā arī nebūs.

Secinājumi - par šo brīnumu respektīvi sienu shēmām un skastām bildītēm - vairāk par 150 LVL maksāt nav jēgas.
Bija arī pārējās sadaļas - kanalizācija, 0 vērtībā, pa kurieni jāvelk trubas, lai domā celtnieks, apkure - it kā siltumjaudas aprēķinātas, bet tā kā man siltās grīdas 0 vērtībā. Rozešu izvietojumu apskatīšos pats dabā un tad arī novērtēšu cik tās sakrīt ar poļu gaumi.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: SAK ()
Datums: 01/11/2008 09:57

Njā, izklausās pēc šaraškina kantora, pirkt un pārdot.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **  ********   **      ** 
 **   **   **   **    **   **   **     **  **  **  ** 
 **  **    **  **      ** **    **     **  **  **  ** 
 *****     *****        ***     ********   **  **  ** 
 **  **    **  **      ** **    **         **  **  ** 
 **   **   **   **    **   **   **         **  **  ** 
 **    **  **    **  **     **  **          ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727