UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Āmurs ()
Datums: 14/01/2005 11:13

šamie piedāvā gatavus māju projektus (vācu, Dāņu?) ieskaitot komunikāciju projektus. Kādam ir bijusi sadarbība ar viņiem? Lūdzu komentus.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: andrek ()
Datums: 16/01/2005 07:58

...ja būvē māju tirgum, varētu būt vienalga kas projektē un kāda ir projekta kvalitāte..., ja sev, būtu jāpadomā, labs projekts ietaupa daudz naudas un nervu būvniecības/ekspluatācijas laikā- atkārtoti pielietojams projekts ir diezgan vispārīgs viedoklis par mājokli- tajā ir iestrādātas daudzu citu, vizmazāk Tavas intereses.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Āmurs ()
Datums: 17/01/2005 11:18

Lieta tāda, ka man no viņu piedāvājuma viens projekts ļoti patīk. Interesanti būtu dzirdēt, vai šie projekti ir kvalitatīvi un celtniekiem vai citām institūcijām nav problēmas.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Muntis ()
Datums: 17/01/2005 21:21

man uz šo projekta bāzes arhitekts uzblieza savu projektu ar mazām izmaiņam, bet man patīk viņu projekti tie ir labi tikai mani biedēja cik daudz tur var mainīt, jo tur ir gāzes katls, bet man siltumsūknis vai dīzels.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Jans ()
Datums: 08/02/2005 18:17

Tie ir poļu projekti. Bet tirgo tos visā Eiropā. Plānojums viņiem ir kolosāls, tikai mājas samērā vienveidīgas. Ja patīk stils, tad uz priekšu - būs arī lētāk.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Līga ()
Datums: 11/04/2005 15:07

Vai varat man ieteikt arhitektu, kas varētu "uzbliezt" ar mazām izmaiņām vienu projektu no IPprojektu?

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Saulje ()
Datums: 20/07/2005 20:52

Mes pirkām projektu ipprojektā, jo apmierināja mājas plānojums par 100%, un projekta cena lidz 1000 Ls. Bet viņiem ir tāds arhitekts - pofigists. Mes sev celtniekus it kā atradām, bet mums draugi, kas arī nopirka ipprojekta projektu, nevar atrast būvniekus, jo daudzām firmām ir savi projekti, kurus tad arī ceļ lētāk un ātrāk, bet tam ipprojektam iebliež baisās cenas. Kā arī problēmas ir ar pamatiem, nu respektīvi tur derētu šo to pamainīt, bet ipprojekta arhitekts to nevēlas darīt. Viņi mutiski iesaka, ko varbūt varētu darīt. No celtnieku puses bija ļoti labas atsauksmes, jo projekts ir ļoti kvalitatīvs.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Okoroks ()
Datums: 21/07/2005 23:59

Saulje, vai tu par arhitektu Olafu I.?

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: saulje ()
Datums: 22/07/2005 16:42

Jā - par Olafu.

Re: sadarbība ar firmu "Ipprojekts"
Autors: Okoroks ()
Datums: 22/07/2005 17:15

Tad mēs vienādi domājam. :(

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **    **  ********  **      ** 
 **    **  **     **  **   **   **        **  **  ** 
 **        **     **  **  **    **        **  **  ** 
 **        *********  *****     ******    **  **  ** 
 **        **     **  **  **    **        **  **  ** 
 **    **  **     **  **   **   **        **  **  ** 
  ******   **     **  **    **  ********   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727