UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: rico ()
Datums: 21/03/2009 16:52

Palasot šīs lielās meistaru gudrības,rodas iespaids,ka visi picu iznēsātāji kļuvuši par celtnieku meistariem,vai jauni jefiņi kautko gudru grib pateikt bet nesanāk.


Vari rudeni negaidīt.Un neklausi ka uz OSB pa taisno var likt flīzes.
Jā,OSB ir nepareiza izvēle vannenē.Labāk nomaini uz mitrum izturīgo saplāksni un tad liek Audumu kas ir līdzīgs stiklušķiedras audumam,kuru līmē.
secība ir šāda.
1 Saplāksnis
2 Grunts krāsa
3 Līme
4 Audums
5 Flīžu līme
6 Flīzes
7 Suvotājs
8 Vari mazgāties droši,un ja ir vēlme ,tad vari pat turēt ūdeni uz grīdas dienām.

9 Audumu līmē arī kādus 10 cm uz sienām!!!!


Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: LaurisV ()
Datums: 21/03/2009 17:23

Kas no uzskaitītā būs tas, kas veiks hidroizolācijas funkcijas?

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: rico ()
Datums: 21/03/2009 17:49

2 Grunts krāsa ---- Tā nav parasta gruntene,bet gan kā šķidra plastmasa,kura nokalstot veido elastīgu,gludu un ūdens necaurlaidīgu virsmu.
3 Līme (Audumam)----Arī līme ir līdzīga gruntei,elastīga un izturīga,kura darbojās kopā ar audumu.
4 Audums ---- darbojas kopā ar līmi.Audums ideja ir tāda pati kā armatūra betonā,bet līme aizpilda auduma poras un abi kopā veido Ļoti izturīgu un ūdens necaurlaidīgu slāni.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: rico ()
Datums: 21/03/2009 17:59

Grunte veido apmēram 1.5mm slāni.Auduma līme kopā ar audumu veido apmēram 2.5mm biezu slāni.Kopā tas būs no 4-5mm slānis.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: z ()
Datums: 21/03/2009 18:28

rico ja pazudīsi no foruma, zināšu ka vainīga betona mafija, līdz šim te grūti ir bijis lauzt stereotipu, ka grīdas flīzes var likt arī uz materiāla, kas nav betons un siltās grīdas iespējams ierīkot koka konstrukcijās un nosegt kaut ar dēļiem...
man prieks!

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: ralf ()
Datums: 21/03/2009 20:37

ar ko atšķiras mitrumizturīgais saplāksnis no OSB un ja jau ir osb vai nevar iztikt ar pašļīdzinošo vai Grīdas reģipsi uzkrūvēt pa virsu OSB.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: rico ()
Datums: 21/03/2009 21:05

Saplāksnis no OSB pat ļoti atšķirās,OSB ir rupjšķiedras skaidu plāksne kurai ir mazāka stiprība kā saplāksnim,labāk uzsūc mitrumu,ātrāk satrūp un ļoti labi briešanas rādītāji.Nerunasim pat par tādu lietu kā līmes daudzumu.

Katrs jau izvēlas materiālus pēc maka stāvokļa,gaumes,kvalitātes un ekoloģiskiem parametriem.Likt jau var riģipsi uz grīdas,bet es tā nedaru un to darītu tikai tad ja pasūtītājs man par to piemaksātu.Tas viss ir atkarīgs kam un uz cik ilgu laiku taisa.Es cenšos strādāt tā, lai manu darbu varētu lietot arī bērni ,netikai vecāki.Par mitrum izturīgo riģipsi runājot.Ieliecr parasto un mitrum izturīgā riģipša gabaliņu vannā uz 24 st,un tad pārbaudi abu gabaliņu stiprību,un secinājumus izdari pats,likt vai nelikt.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: Aldiss ()
Datums: 22/03/2009 08:42

To Rico

kur tādu audumu un grunts krāsu iegādāties? vai audumam ir arī nosaukums?
>
>



Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: rico ()
Datums: 22/03/2009 23:46

Es tv šīs nedēļas laikā pateikšu nosaukumu krāsai i audumam.No galvas es neaceros.Visus tos materiālus es ievedu no citām valstīm Lv,ta ka par to kur var meklet Lv veikalos es nezinu.

Re: Grīda vannai otrajā stāvā!
Autors: IP Logged. ()
Datums: 22/03/2009 23:57

interesanti, kādās konstrukcijās notiek mitrumizturīga reģipša atrašanās ūdenī 24h...

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **     **  **         **     ** 
  **  **   **        **     **  **    **   **     ** 
   ****    **        **     **  **    **   **     ** 
    **     ******    *********  **    **   **     ** 
    **     **        **     **  *********   **   **  
    **     **        **     **        **     ** **   
    **     **        **     **        **      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727