UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: žora korņevs ()
Datums: 05/03/2009 21:34

njaa, tikai muuseejiem baalelinjiem jaaiet un viss aiz apdomiigo kustiibu meistariem jaapaartaisa tagad.
un ja man maksaatu 15 ls/h, ticiet man, es straadaadu un kusteetos ljooooooti apdomiigi un mieriigi. principaa es buutu mieriigs kaa skjuuniitis.
un objektaa tik daudz vaacu meistaru, jo valeerijs savaa laikaa pacentaas shiem sagaadaat darbu sheit.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: aaaa ()
Datums: 05/03/2009 22:06

Vispār tas ar to Parexa māju man liekas baigi inķeresno viss. Publiski nekur nekad neesmu neko par šito būvi dzirdējis. Kam tad tā tagad pieder - sanāk, ka valstij? Tad es ar saviem nodokļiem tagad arī maksāju par tās celtniecību? Ja tas ir tā, tad tas tiek baigi ķiharjom viss organizēts un bīdīts. Ceļ jau viņu diezgan ilgi, lai gan - zdāņijs jau liels. Bet nu dizains - piedodiet, atvainojiet - geto kaste ar krāsainiem dēlīšiem - murgs kaut kāds. Ja kaut ko tādu var uzprojektēt viens no pasaules itkā slavenākajiem arhitektiem, tad jāsāk apšaubīt, par ko viņš ir slavens. Visādā ziņā, man liekas, ka Rīgas ainavā šitas klucis iederas vēl sliktāk kā triangula bastions vai kaut kāda hruščovka Doma laukumā.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 06/03/2009 16:36

Par gaumi jau nestrīdās, un Einšteins pareizu teoriju bīdīja. Ir nācies redzēt, kā arābs nopērk žurnālgaldiņu pa 15 kilo amerikāņu rubļiem, kur 14,95 kilo maksā bļemba ar zīmolu. Neticami, bet mēs visi, kas svilinam degvielu un lietojam plastmasas priekšmetus, par šādu izklaidi maksājam.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: žora korņevs ()
Datums: 07/03/2009 09:36

ja jau tas viss tagad par valsts(lasi-muusu naudu), tad es gribeetu zinaat, cik izmaksaaja to glauno apartamentu izbuuve 7.staava stuurii uzz prezidenta pils pusi. tur patieshaam ir ko redzet:O

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **   ******    **     ** 
  **   **   **     **  ***   **  **    **   ***   *** 
   ** **    **     **  ****  **  **         **** **** 
    ***     **     **  ** ** **  **   ****  ** *** ** 
   ** **     **   **   **  ****  **    **   **     ** 
  **   **     ** **    **   ***  **    **   **     ** 
 **     **     ***     **    **   ******    **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727