UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ikešdarbi ar reģipsi
Autors: kantoris ()
Datums: 31/01/2009 19:23

Žora, izstāstīšu kā es pašlaik rīkojos: ielieku ss serverī sludinājumu, ka man vajag veikt kāds darba apjoms, nu piemēram- ierīkot estrich grīdu 140m2. 2 dienu laikā saņemu uz meilu ap 10-15 piedāvājumus, sākot no 5ls/m2 līdz galvenokārt 5,50ls/m2. Pāris bija 6 ls -6,50ls/m2, kurus neizskatīju. Sazvanīju dažus no tiem, kas solīja pa 5,50ls ar visiem materiāliem, plēves ieskaitot, un finālā ar vieniem vienojāmies par piečuku. Grīdu uztaisīja pa pirmo zorti, esmu apmierināts. Tā kā, Žora, ne jau no labas dzīves jūs celtnieki esat spiesti strādāt par arvien zemākām cenām un otrādi - ne jau no tā ka kādam kabatas plīst no naudas, tas ir spiests meklēt un kaulēties par izdevīgākām cenām. Tici droši, tas kam nauda ir kā spaļi nemaz nezin par šāda foruma eksistenci.

Re: Ikešdarbi ar reģipsi
Autors: aaaa ()
Datums: 31/01/2009 20:45

Va vellos, man 2007 gadā lika pa 9 vai 11 ls, tagad neatceros vairs, un tas jau skaitījās lēti. Burbuļa upuris.

Re: Ikešdarbi ar reģipsi
Autors: spk ()
Datums: 03/02/2009 09:04

Hmm, man 2007. pa 8 uztaisīja, pat bez kaulēšanās, jo kā atceros, tai laikā kaulēšanos pat ņēma ļaunā :) Varbūt tur kāda nozīme bija apjomam, nez. Bet nu 5, protams, šķiet fantastika. Visdrīzāk, ja tad būtu piedāvājuši pa 5, neņemtu, jo domātu ka uzmetiens :)

Re: Ikešdarbi ar reģipsi
Autors: aaaa ()
Datums: 03/02/2009 09:29

Nu pa 8 tad kad es taisīju, es vismaz neatradu - vispār tagad liekas, ka man īstenībā taisīja pa 9.5. Bet nu tur tas stāsts bija tāds, ka šie pilsoņi betonēja kaimiņam un viņš ļoti labi atsaucās, cena tam laikam arī bija OK un es pat īpaši rūpīgi nemeklēju citus. Rekomendācijām ir liels spēks.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **         ********    ******  
       **  **     **  **    **   **     **  **    ** 
       **  **     **  **    **   **     **  **       
       **  **     **  **    **   **     **  **       
 **    **  **     **  *********  **     **  **       
 **    **  **     **        **   **     **  **    ** 
  ******    *******         **   ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727