UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Fasādes siltināšana
Autors: Robčiks ()
Datums: 10/12/2008 17:54

Esmu nolēmis nosiltināt savu jaunbūvi,man sienām ir izmantots 375mm Airok bloks ,bet garāžai ir 250mm Airok bloks, otrais stāvs mansarda jumts.Gribētu padomu kādu materiālu izmantot priekš sienu siltināšanas un kādu biezumu vajadzētu izmantot?

Re: Fasādes siltināšana
Autors: normunds85 ()
Datums: 10/12/2008 19:51

mqateriaals ,skatoties ko vari atlauties.biezums.neesmu veel dzirdeejis,ka kaads suudzeetos,ka tam siltinaajums buutu bijis par biezu.manaa skatiijumaa vate buutu pareizaak,tacu seit domas daliisies . katram materialam ir savi plusi un savi miinusi.taa kaa jaaizlemj jau buus tev pasam.

Re: Fasādes siltināšana
Autors: žora korņevs ()
Datums: 10/12/2008 19:58

kaads sakars vareetu buut tasaadei ar iekshdarbiem??

Re: Fasādes siltināšana
Autors: L&S ()
Datums: 10/12/2008 21:58

nu tad jau jaņem 100 fasades vates,vai 150 putjiks,ja jau aeroc 375 vel jasiltina:D

Re: Fasādes siltināšana
Autors: nemos ()
Datums: 11/12/2008 08:06

->L&S. Kā tad tiek pamatots vates un putjika atšķirīgais biezums? Man liekas, ka Jūs esat kārtējais cilvēks, kurš maldina cilvēkus.
Vatei un putjikam ir identiskas siltumizolācijas īpašības. Atšķirīgas ir tikai ugunsdrošības un tvaika caurlaidamības īpašības.
Ja kaut ko iesaka, vispirms būtu jāpapēta abu izstrādājumu raksturlielumus!

Re: Fasādes siltināšana
Autors: L&S ()
Datums: 11/12/2008 09:00

atbildu uz jautajienu.vates un putjika biezums tika pamatots ar to katie ir maxpieejamie biezumu ko musu super aukstajā lielvalsti var dabut,ja jau biezakais aeroc,(kuru ražotajs atļauj nesiltinat),tad jau ar biezako siltinajumu
man te pedejā laikā rodas tads stulbs jautajums;vai mes patiešam esam tik stulbi palikuši pa šiem neatkaribas gadiem,paskatoties tv,(ministra interviju blumbergam)palasot šadus jautajumus kautka liekas ka JĀ.
vel otra stelle,nepartraukti malt un ļurat vienu un to pašu,taka priekš dauņiem,
vai tas ir tik gruti ka paskatities iepriekšejas temas kur šis jautajums ir jau apcerets 101 reizi:D

Re: Fasādes siltināšana
Autors: nemos ()
Datums: 11/12/2008 11:55

Putiku, cik zinu var dabūt robežās no 20 mm līdz 1200 mm (ja kāds grib ļoti siltu māju:) Par vati neņemos teikt, nezinu, bet man liekas, ka 150 varētu arī dabūt.

Re: Fasādes siltināšana
Datums: 11/12/2008 12:38

Ja cilvēkam ir naudas un vēlme siltināt 375 aerocu,tas ir tikai apsveicami,jo tas noteikti atmaksāsies ilgākā laikaposmā uz maksu par siltumu.

Es l&s komentārus uzskatu (kā viņš pats rakstīja) par cilvēku no stulbās tautas. Šīs tēmas prasīja un prasīs,bet tāpēc cilvēki,nezināšanas dēļ jāsauc par dauņiem.

Re: Fasādes siltināšana
Autors: normunds85 ()
Datums: 11/12/2008 17:19

L&s.tu jau pats esi taads interesants.ja cilveekam ir iespeejas ,siltinaat vajag,lai ko arii tie razotaaji neieteiktu,jo kaa jau saciiju neviens nav suudzeejies,ka tam siltuma par daudz!

Re: Fasādes siltināšana
Autors: L&S ()
Datums: 11/12/2008 20:42

nu manis pec kaut vasarā ar vaļinkiem un pupaikā:D ja nav kur naudu lik tad labak jau to novelet labdaribai,nu bet mums jau labak lai atmaksajas tuvakajos 50-100 gados:D

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **    **        **  **     ** 
 **           **      **  **         **  ***   *** 
 **           **       ****          **  **** **** 
 ******       **        **           **  ** *** ** 
 **           **        **     **    **  **     ** 
 **           **        **     **    **  **     ** 
 ********     **        **      ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727