UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: jurgens ()
Datums: 25/10/2008 23:14

NU UN KĀ TAD IZVĒLĒS DARĪTĀJU......

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: SAK ()
Datums: 25/10/2008 23:55

Pēc purna, kuru vieglāk uzmest!

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: žora korņevs ()
Datums: 26/10/2008 08:30

uzmeteejus arii peec purna var redzeet..

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: ralf ()
Datums: 26/10/2008 12:38

Man viens mūrnieks, kas mūrē no laukakmeņiem pateica, ka par tādu cenu nemūrešot un aizbrauca uz īriju. pagāja pusotrs mēnesis un viņš zvana, ka esot atpakaļ un, ka varot mūrēt teicu, ka varbūt nākošgad, jo tagad arī tā cena ko viņš atteicās mūrēt man liekas liela, redzēs kāda būs nākošgad.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: rbm ()
Datums: 26/10/2008 13:45

Žora neuztraucies - pats veru nevienam vien celtniekam parādīt kā pareizi jātur un jālieto darba instruments un kāds ir pareizais tehnoloģiskais process daudziem celtniecības un apdares darbiem. Pie tam ne tikai teorijā bet arī praksē.

Un es nesaku ka izvēlēšos īrijas sēņu audzētāju, ir pazīstama virkne meistaru, kas savu darbu dara kvalitatīvi un ar pareizu attieksmi, vienkārši jo lielāka konkurence jo konkurētspējīgāks piedāvājums arī no LABIEM MEISTARIEM.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: žora korņevs ()
Datums: 26/10/2008 15:03

pats veru nevienam vien celtniekam parādīt kā pareizi jātur un jālieto darba instruments



vo to tu vari seenju lasiitaajiem paraadiit..

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: Norcis ()
Datums: 26/10/2008 20:06

Normālai samaksai ir jābūt par kvalitatīvu un labi paveiktu darbu, kā tas ir pieņemts civilizētā pasaulē. Diemžēl celtniecības buma liekā visi, kuriem nebija iespējas,kā siseņu bars salīda celtniecībā un taisīja visādus pigorus(brāķus).
Arī mūsdienās cilveki mācās teorētiski apgūt celtniecību, tā ka nepiekrītu ka nav vajadzīgas zināšanas, protams ir vajadzīga arī prakse.Zināšanas+prakse, lūk no tā tad arī rodas meistarīgums, un par to ir jāmaksā.
Cilvēki,kuri nevar atļauties maksāt par kvalitatīvu darbu, nu mēģiniet darīt paši, vai ņemiet apšaubāmus tipiņus, kuri nu uzdodas par meistariem, un kropļo celtnieka arodu arī pazeminātiem izcenojumiem un savu nekvalitatīvo un steigā pavirši paveikto darbu(haltūru).

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: einārs ()
Datums: 26/10/2008 21:18

es gan cenas netaisos mest nost un tāpat esmu lētāks nekā kautkāda firma ar priekšnieku,vietniekiem,sekretārēm,darba vadītājiem un lohu bariem kas neko nejēdz.stereotipi ka kautkāds celtnieks saņemot vairāk nekā tas kurš izmācijies entos gadus augstskolā.sēž lekcijās par mūsu nodokļu naudu un grib vēl uz mūsu rēķina milionus grābt.es arī entos gadus mācijos savu amatu un nemaz tik viegli nebija,i pēc aliņiem skraidiju,vienmēr biju par visu vainīgs.kas mani pazīst par cenu īpaši nekaulējas.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: AnyDo ()
Datums: 19/03/2020 22:13

Un atvainojiet, ka esmu tik neglābjami stulbs, ka turpinu jums visiem sačakarēt foruma izmantošanu cerībā, ka starp jums atradīsies kāds tikpat stulbs kā es un iekritīs pat uz tik nožēlojamu reklāmu.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: EsES ()
Datums: 20/03/2020 08:19

AnyDo rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un atvainojiet, ka esmu tik neglābjami stulbs, ka
> turpinu jums visiem sačakarēt foruma izmantošanu
> cerībā, ka starp jums atradīsies kāds tikpat
> stulbs kā es un iekritīs pat uz tik nožēlojamu
> reklāmu.

Tev nav jāatvainojās par to, kāds piedzimi. Viss kārtībā, meklē sev līdzīgos.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **        **  ********  **      ** 
 **     **   **  **         **     **     **  **  ** 
 **     **    ****          **     **     **  **  ** 
 *********     **           **     **     **  **  ** 
 **     **     **     **    **     **     **  **  ** 
 **     **     **     **    **     **     **  **  ** 
 **     **     **      ******      **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727