UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: spk ()
Datums: 24/10/2008 15:25

v_t, par to zirgu ... nu nebija tā, ka celtnieks naudu izvilka. Pasūtītājs varēja izvēlēties maksāt vai nē, izvēlējās maksāt. Un parasti bija tā, ka pasūtītājs vispirms prasīja celtniekam, cik tas maksās, un tad gāja uz banku aizņemties, un maksāja nost.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: drumer ()
Datums: 24/10/2008 16:42

Tur jau taa lieta!! un arii nemaz nevienam pistoli pie deniņiem nelika,ar varu neko nespieda-taas cenas ir taadas kaadas taas ir,ja nepatiik.nu neremontee-galu,galaa 1 kvadraatmetrs fliižu peec eiropas cenaam maksaa 35 euro dienaa fliizeetaajs driikst uzlikt 6m ne vairaak,jo zuud kvalitaate!! taadeeļ jau ir šii muužiigaa skriešana peec m un cieš kvalitaate!!

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: žora korņevs ()
Datums: 24/10/2008 17:11

v_t , interesanti, ko pats dari, ar ko naudu pelni?? maksimaa par paardeveeju straada?

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: spk ()
Datums: 24/10/2008 17:23

Kas tas tāds ir - "Eiropas cena"? Eiropa ninče ir gan Zviedrija, gan piem. Grieķija, gan arī Bulgārija vai Rumānija.


Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: EjTakTu ()
Datums: 24/10/2008 17:25

Man ar patīk demogoģija. Pensionārs paskatās bodē, ka piens palicis dārgāks. Neviens jau pistoli šamējam klāt neliek. Nu cena kāda ir, tāda ir. Tā sacīt nepatīk, nu neēd. Par laimi penšus mazāk atļāvās kreditēt, nekā citus. Ko nu citi ar pienu, māju dod šurp. Un kāpēc ne, ja labvēļi no visām pusēm tik sauc "nem takš krītu! Lēti dodam! 120% no vērtības!" Tas arī ļāva celt cenas bezjēgā. Nu lētie kredītresursi beigušies. Kaut ko vēl varēs līdz februārim, martam noslaukt. Ap aprīli cenas jau būs tādas, kādas būs. Daudziem celtniekiem , ne sevišķi patīkamas. Pasūtītājs teiks :"Maksāju, tik cik maksāju, vari man arī necelt un neremontēt"
Tā arī nebūs nekāda ideālā situācija. Tā nu nāksies pa galējībām kulties, kamēr viens otru cienīt sāks...

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: spk ()
Datums: 24/10/2008 17:35

EjTakTu, a kāpēc aprīli gaidīt? Par pieņemamu cenu var arī šobrīd vienoties. Pērn bija daudz grūtāk, faktiski neiespējami.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: EjTakTu ()
Datums: 24/10/2008 17:44

Es nesaku, ka tagad nevar vienoties. Es tik par to, ka ap to laiku vienkārši neviens nebūs gatavs vairāk maksāt.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: žora korņevs ()
Datums: 24/10/2008 17:56

bet ko dara, ka esmu nosaucis uz apkaarteejaa fona zemu ciparu par spakteleeshanu , kraasoshanu. izdaru to darbu ljoti atri,kvalitatiivi...tad pasuutiitaajs saak reekjinaat , ka man daudz sanaak.
vot kas tas ir, ko??? skaudiiba, vai???

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: EjTakTu ()
Datums: 24/10/2008 18:20

Reizēm skaudība, reizēm muļķiba.

Re: Cenu aptauja uz celtniecibas darbiem
Autors: žora korņevs ()
Datums: 24/10/2008 18:24

bet taa nu tas diemzheel ir, peec jau padariita darba ar ieprieksh atrunaatu samaksu dingjeeties par cenu..diezgan biezhi sanaak. un straadaaju ne par taam augstaakajaam cenaam.

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  **     **  **    ** 
 **   **   ***   ***  ***   **  **     **  **   **  
 **  **    **** ****  ****  **  **     **  **  **   
 *****     ** *** **  ** ** **  **     **  *****    
 **  **    **     **  **  ****   **   **   **  **   
 **   **   **     **  **   ***    ** **    **   **  
 **    **  **     **  **    **     ***     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727