UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 5 no 8
Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: aaaa ()
Datums: 28/04/2013 07:55

Varu no lietotāja un pašbūvētāja skatpunkta 100% apgalvot, ka koka mājā šuves ir jāarmē ar papīra lentu. Nepalīdz ne Uniflots, ne Unoflots ar stiklašķiedras sietu. Visur, kur bija saplaisājis - pārtaisīju ar papīra lentu un nu jau būs 5 gadi un plaisu principā nav! Pliks Uniflots saplaisā ka nemetas. Par PVA runājot - nu nav tie nekādi murgi, jo pašam Uniflotam sastāvā ir polimērlīmes pulveris - vai nu tas pats PVA vai akrilāti, kas ir krāsām sastāvā. Uniflotam tā īsti gan neko klāt likt nevajag, jo tas tāpat ir ļoti labs (cik mēģināts - man personīgi liekas - labākā nopērkamā špakteļmasa), bet maisu Fugenfullera, kurš bija jāizlieto, es ar PVA piedevu uzlaboju ļoti jūtami - galvenais lipšana pie papīra armējošās lentas. Uniflotā viņa viegli ielīmējas, bet plikā Fugenfullerā vairs ne - PVA šo defektu smuki izlabo.
Par griestiem runājot tur svarīgākais profilus bieži salikt - es teiktu ne retāk kā 30cm, citādi ar laiku vēderi ir garantēti.

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: okots ()
Datums: 29/04/2013 23:03

Nez kāpēc te neviens nepiemin dubulto metāla karkasu?

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: boocis ()
Datums: 13/07/2013 18:21

Nesākšu jaunu tēmu-a kas būs ja pie griestiem man atstarpe starp profiliem būs tāda pati, kā pie sienas-60cm nevis, kā te lasu-40cm???
Lieta tāda, ka esmu jau saskrūvējis griestus ar 60cm atstarpi starp profiliem un atālums starp kronšteiniem ir 50cm? Vate griestos nebūs-tikai tvaika izolācija, jo starp stāviem ir 20cm skaidas ar kaļķi.

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: Praktiķis ()
Datums: 13/07/2013 19:09

Sausā telpā nekas neizlieksies-pārbaudīts.(Intereses pēc pieliku garo līmeņrādi pie viesistabas griestiem ko skrūvēju 12 gadus atpakaļ)

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: juzups ()
Datums: 03/12/2015 23:36

Sveiki! Negribu sākt janu tēmu, uzjautāšu tepat - vai ir iespējami tādi apstākļi, ka spraugas, kas izveidojušās starp reģipša loksnēm, kas stiprinātas pie griestiem, aizpilda ar makroflex'u? Jautāju tāpēc, ka atnākot mājas konstatēju, ka meistars, kurš remontē man otro stāvu, istabā pie griestiem tieši tā ir izdarījis. Viņam tur ir sanākusi palielāka sprauga un šis paņēmis iepūtis putas. Neesmu neko tādu ne redzējis ne dzirdējis, tāpēc jautājums - vai kaut kas tāds ir pieļaujams vai vienkārši meistars ir līkrocis?

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 04/12/2015 06:56

Viennozīmīgi LĪKROCIS!
Dažādu atšķirīgu materiālu pielietošana redzamās plaknēs pirmāmkārtām veidos atšķirīgas temperatūras un mitruma izsauktas deformācijas - plaisiņas. Otrām kārtām - virsmas temperatūras atšķirības būs redzamas kā pleķi griestu krāsojumā.- pieņemu, ka aiz griestiem auksti bēniņi...
Taču zinot daudzu cilvēku atšķirīgo skatījumu uz remontu vai būvdarbu kvalitāti ....

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: khe ()
Datums: 06/12/2015 12:16

Nav jau tas velns tik melns, kā viņu mālē:) Atkarīgs cik viņš biezā kārtā to izdarījis. Ja līdz kokam piepičkā lielus robus, caurumus ar ģipsi, tad rezultāts varbūt līdzīgs minētajam. Ja starpā būs neliela amortizējoša kārtiņa, tad drīzāk ka neparādīsies plaisa. Tāpat ap palodzēm utt. visur, kur saskaras dažādi materiāli nenāk par ļaunu kompensācijas pāreja. putiņas ir ļoti izplatīts maistaru līdzeklis un ne jau nu visur viss vienās plaisās...

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 06/12/2015 15:54

Tur, kur konstruktīvi spiesti iebūvēt dažādus materiālus - koka palodzes mūrī vai mūrēts dūmvads ar koka starpsienām ir saprotams, ka izmantojams pārejas materiāls - putas, pakulas vai cits. Bet plaknē tikai ar riģipsi - vai tad riģipša loksni nevar piegriezt lai sakrīt ar blakus esošo! ...un plaisu normāli ietepē ar papīra lentu.
Pieņemu, ka ir vietas - piemēram masīva koka durvis - jāmaina slēdzene ar rokturi- labāk iestrādāt citu koka gabalu vai tepēt ar skaidu - līmes maisījumu. Abi varianti labi - atšķirība turpmākās apstrādes laikaposmā - tepei jāžūst, bet koku ieliktni precīzi pāpiestrādā.

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 06/12/2015 18:42

Man reiz bija līdzīgs gadījums. Zēni bija sienas nu tik taisnas uztaisījis ka skrūvējot griestos reģipsi 1 gals bija nulle un otra galā nebija vairāk pie ka vilkt skrūvi. Tas vēl bija tad, kad man nebija liftu. Vārdu sakot izlamāju visus kas trāpījās ceļā un tā ka jau darba dienas beigas aizgāju mājās. Nākamajā rīta griesti bija gatavi, lielākas šķirbas ar putām aizpildītas.

Re: Reģipša likšana pie griestiem
Autors: Praktiķis ()
Datums: 06/12/2015 19:15

Jaanus Riiel Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man reiz bija līdzīgs gadījums. Zēni bija
> sienas nu tik taisnas uztaisījis ka skrūvējot
> griestos reģipsi 1 gals bija nulle un otra galā
> nebija vairāk pie ka vilkt skrūvi. Tas vēl bija
> tad, kad man nebija liftu. Vārdu sakot izlamāju
> visus kas trāpījās ceļā un tā ka jau darba
> dienas beigas aizgāju mājās. Nākamajā rīta
> griesti bija gatavi, lielākas šķirbas ar putām
> aizpildītas.
Un kāds tam visam sakars ar liftu?.......

Pašreizējā: 5 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******   **    **  ********   ******** 
 **     **  **     **   **  **   **     **     **    
 **     **  **     **    ****    **     **     **    
 ********    ********     **     **     **     **    
 **     **         **     **     **     **     **    
 **     **  **     **     **     **     **     **    
 ********    *******      **     ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727