UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

tapetes uz reģipša
Autors: PLB ()
Datums: 18/06/2007 01:42

viena siena ir no geģipša, otra betona apmetums. kā pareizi apstrādāt šis virsmas pirms tapešu līmēšanas?
iepriekš pateicos!

Re: tapetes uz reģipša
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 18/06/2007 07:05

Jāiegūst līdzena un gluda virsma. Tai jābūt tīrai, bez izciļņiem vai bedrēm, švīkas vai nelieli iedziļinājumi netraucē.
Tālāk jāvadās no apraksta uz tapešu līmes iepakojuma, jo gruntējums vai līmes viskozitāte atkarīga no izvēlētā tapešu veida.

Re: tapetes uz reģipša
Autors: Muky ()
Datums: 18/06/2007 18:00

Ja apmestā siena ir svaigi taisīta, kā arī reģipša sienu obligāti nogruntē ar to pašu tapešu līmi, tikai šķidrāku (sk. uz iepakojuma).

Re: tapetes uz reģipša
Autors: PLB ()
Datums: 18/06/2007 23:29

paldies par atbildēm!

Re: tapetes uz reģipša
Autors: desiress ()
Datums: 19/06/2007 18:57

Regjipsha sienu var arii viegli nogrunteet ar Tiefgrund, pats taa dariiju, viss bija OK.

Re: tapetes uz reģipša
Autors: Rx ()
Datums: 19/06/2007 21:42

Man liekās ka labāks būs darbs ja ar Tiefengrunti gruntēs, bet pēc tam ar līmi: Tiefengrunte (dziļgrunte) nākotnē parādīs sevi no "labās" puses- varēsit atmiekšķēt tapetes, nepiesūcinot reģipsi.

Re: tapetes uz reģipša
Autors: PLB ()
Datums: 20/06/2007 07:08

un ko darīt ar betona sienu? tur virskārta ir samērā raupja, pati sien līdzena. man bail, ka daži graudiņi varētu spiesties ārā no tapetēm, kā arī saķere varētu būt ne ļoti. ar ko padarīt to sienu gludāku?
Paldies

Re: tapetes uz reģipša
Autors: Emsis ()
Datums: 23/06/2007 03:53

Tādus nelīdzenumus ar smalko špakteli var likvidēt mierīgi ;) Labs ir GYPROC Joint Compund (gatavs maisījums spaiņos (ir ari kastēs), un paliek pēc tam labi un izturīgi spaiņi saimniecībai). Vēl jau špakteļmasas daudz un dažādas, bet šo vienkārši rekomendēju no savas pieredzes.

Re: tapetes uz reģipša
Autors: Tālis ()
Datums: 09/08/2008 11:18

Es dzirdēju ka līmējot tapetes uz reģipša, vajgot reģipsi nokrāsot ar ūdens emulsiju, citādi veicot jaunu remontu vecās tapetes nākot nost ar visu reģipša virskārtu. Vai tā ir ?

Re: tapetes uz reģipša
Autors: EjTakTu ()
Datums: 09/08/2008 22:28


Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.