UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Koka durvju atjaunošana
Datums: 30/09/2008 20:17

Vilnis tikai savas durvis restaurē, jo uz svešām mantām tā mīlestība nav tik liela.

Bet ja man galīgi nav laika, tad es pie tādus darbiņus iedodu lauku meistariem un tie tik tiešām labprāt taisa par draudzīgām cenām un nebūt ne slikti. Vienkārši vajag radus laukos, kuri pazīst visus vīriņus un meistarus. :) Nav jau durvis nekāds high-tech - pieliek galdnieks mācekli, lai dragā vaļā. Tā tas ir bijis kopš senseniem laikiem, tikai tagad haitek speci metušies uz mācekļu darbiem par haiteka cenām. ;) Mazliet pārspīlēju, bet nu gadās dažkārt uz cenas uzkārties.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: soader ()
Datums: 30/09/2008 21:33

ko tu piechakareejies tiem ''lauku meistariem''??!! vareetu padomaat, ka laukos pilns ar idiotiem, kuri ir ar mieru 4 dienas pa desmitnieku dienaa pisties..

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einārs ()
Datums: 30/09/2008 23:36

lauku meistaru pa pilnam, bet durvis vienas.es pazīstu tādus lētos lauku meistarus.viņiem malku dod skaldit.BEZ AVANSA!

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: KOHINURS ()
Datums: 01/10/2008 00:03

Nav gadījies piedzīvot, ka veco durvju atjaunošana būtu lētāka par puslīdz normālām (cenu grupā virs 100Ls. zem 200Ls)gatavām sērijveida iekšdurvīm. Bet rezultāts ir to vērts - arī supermodernā interjerā. Pat vēl interesantāk. Un ar tām - sērijveida līdz 200 vispār nav ko salīdzināt, savukārt jaunas, pie meistara individuāli pasūtāmas - nu bieži vien nav šodien tas izejmateriāls ideāls - griežas un spiežas. Paziņa, galdnieks, dežūrē pie izgāstuves, gaida, kad vedīs dēļus, sijas, kaut ko no koka vecām mājām. Un tad no tā arī taisa, bet tikai tiem, ko sauc par kundēm vai draugiem un radiem uzdāvina kādu soliņu. Ar jaunām koka ārdurvīm vēl s..dīgāk. Cipari baigi, bet ... tāpat griežas un vērpjas, raujas un briezt. Nesaku, ka tā nav ar vecām - koks vienmēr būs koks, fizika arī uz Marsa būs fizika, bet tur tas defekts ir efekts.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: umka ()
Datums: 01/10/2008 14:52

Es savas aizvedu pie lidosts, kur ir kantoris, kas iemērcē duris ortofosforskābes vannā un krāsa ir nost dienas laikā durīm skats kā jaunām tikai pašam nedaudz jāpiešpaktelē un jānokrāso. Ar fēnu protam ir baigais čakars. Samaksāju 35ls. Kantoris atrodas metāla angārā pa kreisu roku pie luksafora pirms lidostas. Sargu būdā vajag pajautāt kur noņem krāsu. Tur vīruki arī atttīrija vacas mebeles no krāsas.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einārs ()
Datums: 01/10/2008 17:47

a ka tas šķidrums pēctam iztvaiko,ar krāsu nereāģē?

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: galdnieks07 ()
Datums: 02/10/2008 00:02

Ja reiz doma nonjemt krāsu,tad tagad ir interese par krāsoshanu atkal(kā reagjee ar krasu?)???

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einārs ()
Datums: 02/10/2008 00:21

nu ja.kapēc ne?

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: galdnieks07 ()
Datums: 02/10/2008 00:44

Es personīgi tad neredzu izdevīgumu ieguldītajā darbā. Var tachu kvalitatīvi noslīpēt un nokrāsot ,lai nav jāgruntē atkal vēlreiz.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einārs ()
Datums: 05/10/2008 14:18

ja man ir vecas,labas durvis ar 5kg krāsu virsū ko tad,arī neredzi jēgu?man ir veci ļoti labi logi un pārkrāsot galīgi nav jēgas veco krāsu nenoņemot. tātad krāsošanai šī tehnoloģija nederēs?pareizi sapratu?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **        **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   **        **  **     ** 
 **     **  **     **  ****  **        **  **     ** 
 **     **  *********  ** ** **        **  ********* 
 **     **  **     **  **  ****  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **   ***  **    **  **     ** 
  *******   **     **  **    **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727