UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Koka durvju atjaunošana
Autors: Sandijs ()
Datums: 17/01/2007 02:27

Nopirku dzīvokli Lv laiku mājā un veicu remontu, negribu lidināt ārā vecās durvis un tagad meklēju firmu vai meistaru, kas varētu ar tādām lietām ņemties, kā vecās krāsas nolobīšana, bojāto vietu salabošana utt.
Ir kādi ieteikumi, zieniet varbut kadu cilvēku kas ar to ņemas būšu pateiciīgs par padomu. Ja ir konkrēti piedāvājumi var tos sūtīt uz manu meilu ferreATinboxPUNKTSlv

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: SIVIA ()
Datums: 25/09/2008 12:42

Es gribeetu atjaunot dziivoklii durvis,kaa juus var sazvaniit?

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: drumer ()
Datums: 25/09/2008 21:25

Maisteru gan nepasaciišu ,bet ka taada štelle maksaa saakot no 50ls par durvi gan!! ja vel jaasalabo konkreetaak-izjaucot ,saliekot utt-tad 100ls gab!! taa luuk! ja veelies pats noņemties ,sapeerts profesionaalo el.feenu dažaada izmeera špakt.laapstiņas-un uz priekšuP.P.nav tas patiikamaakais ,pats noņeemos pamatiigi,jaa -neko sliktu par rezultaatu nesaciišu šaada durve ir veertiiba sausa,antiika!!

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einārs ()
Datums: 25/09/2008 23:50

sālot no 100 ls,skatoties cik dauz griezumu un bojājumu.3-4 dienas īsts čakars kam vajadzīga pacietība.

Re: Koka durvju atjaunošana
Datums: 26/09/2008 23:36

Es jau pats taisītu. A kas forši, iznes durvis ārā, sēdi, ar fēnu lēnā garā strādā, apkārt skraida bērni, priecājies, ka smukas durvis, ka nav jāmet ārā, ka rodas vēsture.
Meisariem jau droši vien to cenu nosaka cik dienas ar to lietu jākrāmējas. Es jau teiktu, ka vienā nepilnā dienā var visu nopucēt un tad otrajā aizpildīt robus pāris stundās. Par vienkāršām istabas durvīm man jau šķiet, ka vairāk par pusi no jaunu durvju cenas nevajadzētu būt.
Ņemot vērā mērenību valstī, tad domāju galdnieks būs priecīgs par saviem 50 latiem pastrādāt. Laukos ij vēl mazāk. Lepns galdnieks par 100 mazāk gan nekustēs. ;) Laukos vispār cilvēki sevi tik ļoti nepārvērtē, jo nav tik lieli administratīvie izdevumi. :)

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: galdnieks07 ()
Datums: 27/09/2008 00:09

es jau vis neteiktu,ka buutu iipashi prieciigs ar to lietu njeties par 50 ls :D Man pat radinieks piedaavaaja-es atteicos. Nu nav taa veelme TIK liela...

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: einars ()
Datums: 27/09/2008 11:34

kapec pie mums vairums cilveku ir iedomajusies,ka jaunam lietam jamaksa dargak.vecas,labi atjaunotas durvis nekad nebus letakas. 1 dienu dedzini,nakoso slipe,spahtele,slipe.tad kraso,atkal spahtele un slipe.tad vel paris reizites kraso,spahtele un slipe un tad jau durvis bus gatavas.teoretiski viss ir loti vienkarsi.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: laukjis ()
Datums: 29/09/2008 16:29

es ar vecajaa izdariiju taa ka uzliku uz fleksha smilshpapiira ripu nosliipeju liidz tiiram kokam un peectam nolakoju,izskataas vienkaarshi super.Ja ir veeleeshanaas veel pirms lakoshanas var paspeeleeties ar kautkaadu beici lai ieguutu veelamo toni un 100 lvl paliek kabataa;)

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: KOHINURS ()
Datums: 30/09/2008 01:35

Nu labi - ietaupīji 100ls, bet tikpat labi var teikt, ka ietaupīji to, ko nenopelnīji. Tātad - pa nullēm.

Bet, ja tas sagādā prieku un ir pie rokas instrumenti - OK. Man gan pie velna šitādu čakari, labāk pa to laiku daru savu. Esmu redzējis restauratoru darbu - tas darbs ir jāmīl (protams jāprot).

Bet tagad nopietni - MEKLĒJU MEISTARU ATJAUNOT 50-GADU LABA MEISTARA PILDIŅU DURVIS (ar visām kārbām un aplodām). Vēl nav denontēts - tātad - nekas nav salauzts.

Re: Koka durvju atjaunošana
Autors: aku ()
Datums: 30/09/2008 08:32

reku Vilnis pa 50 ls darziņā ar bēneļiem priecajoties 1 dienas laikā atrestaurēs.:)

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **   *******   **    **  **    ** 
       **  ***   ***  **     **  **   **   ***   ** 
       **  **** ****         **  **  **    ****  ** 
       **  ** *** **   *******   *****     ** ** ** 
 **    **  **     **         **  **  **    **  **** 
 **    **  **     **  **     **  **   **   **   *** 
  ******   **     **   *******   **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727