UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Olis ()
Datums: 29/10/2006 03:42

Mājā, kurā vēl nav apkures tagad salika flīzes. Daļa no tām pielipa, daļa - nē.
Norāvām nost nepielipušās. Bet ko darīt ar flīžu līmi? "Jākasa nost" Bet ar ko un kā??
Apakšā ir siltās grīdas "sviestmaize"...
Kādi varētu būt iemesli - kāpēc nepielipa??? Varbūt sliktas kvalitātes flīzes???Vai temperatūra???

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Didzisp ()
Datums: 29/10/2006 03:53

Droši vien flīzrs lika "meistars" kuram rokas aug galīgi ne no tās vietas kur vajag.Visu jāplēš nost un jāliek pa virsu ar labu(ne obligāti dārgu) flīžu līmi un darbs jādara pareizi.Visdrīzāk, flīžu līmi smērēja tikai uz grīdas un plikas flīzes tika liktas pa virsu. Ja arī flīzes būtu smērētas ar flīžu līmi, tad diez vai tā būtu noticis. To flīžu licēju gan vairāk nelaid mājas tuvumā.

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Olis ()
Datums: 29/10/2006 17:31

paldies.....

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Magone ()
Datums: 29/10/2006 18:30

Tur tiesam taisniba, tas jau nav flizu licejs, pat viss sliktaka flizu lime, ja to ieklaj pareizi saciete , lime jaliek gan uz pamatnes , gan uz flizes un nez vai tas meistars zin ,kas ir limenradis un vai maz tas ari tika izmantots.......nu ko , ja jau tads meistars, tad velc vinu atpakal un pa savu naudu lai tagad labo!!

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Magone ()
Datums: 29/10/2006 18:35

... aizmirsu pajautat, ka tu zinaji ka vinas nav pielipusas, normala procesa vajadzetu but pielipusam jau vienas diennakts laika , un tas ka neapkurinats- tagad jau ara vel tiri silt, ta ka pa to galigi nesatraukties?????

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: osiss ()
Datums: 29/10/2006 19:38

pirmkārt, kur palika sakaltusī flīžu līme- pie flīzes, vai pie grīdas. Nez kāpēc man šķiet, ka sakaltusī flīžu līme ir uz'flīzes un nav saķērusies ar grīdu, kas visticamāk nav gruntēta, vai arī nepietiekami laba grunts. Grīdas betons droši vien bija putekļains un tāpēc lec nost flīzes.

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Olis ()
Datums: 30/10/2006 01:36

1. Flīžu līme ir uz grīdas...flīzes ir tīras un smukas...kad tās noņem nost.

2. Kā es izsecināju....??!!!Paklauvēju pa flīzi - tā skanēja citādāk nekā blakus esošā...pamēģināju un tā man bija rokā....

3. Par maksu runājot...tas cilvēks jau vēl strādā un strādā....

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: kvazi ()
Datums: 31/10/2006 05:18

Nu oki mans koments:
Ja ta lime ir uz grīdas tad nogruņtēta grīda ir bijusi. ja tu spēji paklauvēt tad man ir aizdoma ka tavs meistars lika tās flīzes uz bumbām. Iespējams ka tā grīda ir tik nelīdzeni nobetonēta ka viņam tās flīzes vajadzēja celt augšā pateicoties kādam neprofesionālam betonētājam.

Lieto elastīgo līmi. Viena no lētākajām un labākajām ir Stimelit Professional. Ja gribi baigi uberkrutu lietot tad lieto Mira.

Ja flīzes ir smukas gludas. Tad man ir riebīga aizdoma ka tās ir mālenes un nebija pirms tam samērčētas ūdenī ... kaut gan drīzāk ir varians ko teica jau iepriekš'. Flīžu līme ir jāliek gan uz virsmas gan flīzes. Vanasistabā uz sienām tā vari nedarīt bet uz grīdas noteikti.

Kvalitātīva grīdas flīzēšana sākas ar kvalitatīvu betona kārtu jau pirms putoplasta klāšana...

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: Olis ()
Datums: 31/10/2006 16:46

Paldiesiņš...paldiesiņs...

Betonēts jau bija un ar līmeņrādi pirms flīzū klāšanas pārbaudījām līdzenumu...

Es jau tam puisim teicu, ka līme jāliek gan uz flīzes, gan uz pamatnes....BET , nākamais jautājums:

KO DARĪT TAGAD, KAD PIELĪMĒTĀS FLĪZES IR NORAUTAS???(daļa) Kā dabūt nost to flīžu līmi???

Re: flizes nepielipa-ko darit?
Autors: kvazi ()
Datums: 31/10/2006 19:43

skrāpē nst to flīžu līmi, jo tev jadabon atkal lidzena grīda pirms flīžu ieklāšanas. Tikai kad njem nost jau pielipushas flizes njem uzreiz nost limi ... iespejams vinja vel nav piekaltusi pilniba jo gais nav ticis apaksha ...
un mochi flizes atkal virsu. Stradniekam nemaksa un piedevam novelc algu par flizhu limes izklekseshanu un laiku ...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  **        **        **    ** 
 **     **        **  **        **        ***   ** 
 **     **        **  **        **        ****  ** 
 **     **        **  **        **        ** ** ** 
 **     **  **    **  **        **        **  **** 
 **     **  **    **  **        **        **   *** 
  *******    ******   ********  ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727