UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: +50mm putuplasts grīdā- jā vai nē?
Autors: Praktiķis ()
Datums: 01/04/2021 20:52

deformācijas šuve rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Manuprāt, slituma inerce tieši pretojas ātrām
> temperatūras maiņām. Vispar es esmu liels inerces
> fanāts, kā arī ieksējās apdares, kurai ir liela
> mitruma inerce, fanātiķis. Cilvēkam patīk kad
> temperatūras un mitruma izmaiņas ir lēnas.
>
Āra klimatiskie apstākļi reizēm mainās tik strauji,ka pārlieku liela siltuminerce ,neļauj laicīgi uz tiem noreaģēt.-tas varētu būt mīnuss, kā arī neregulāri kurināmās telpās dēļ lielas siltuminerces radīsies kondensēšanās riski un paies ilgāks laiks līdz tiks sasniegta komforta temperatūra- tāpēc siltuma inercei manuprāt, labāk izmantot akumulācijas tvertni
Labums tāds ,ka, ja uzkaras apkures ierīce ir kāda diennakts rezervē līdz atbrauc meistars un sataisa (ja sataisa) Vēl labāk -rezerves apkure..
Mitruma inerce... hmm?- tam varbūt ir nozīme, ja kāds izdomā visu māju izšūt ar plastmasas apdares materiāliem, bet visādi citādi- tai skaitā riģipša apdare- pilnīgi spēj absorbēt ikdienišķas mitruma padarīšanas. Savukārt paaugstinātu vai pazeminātu relatīvo gaisa mitrumu ilgtermiņā liela inerce nekādi nespēj ietekmēt. Ja mājā ir problēma ar sausu gaisu,vai ar paaugstinātu mitrumu ,tad tāda tā arī paliks- tur jāmeklē konkrēti cēloņi un jānovērš.

Re: +50mm putuplasts grīdā- jā vai nē?
Autors: Qv ()
Datums: 01/04/2021 22:50

Es tiešām nesaprotu, kā tik augstas t iet iekšā grīdas?!?!
Man māja pabeigta, estrihs, nav vēl grīdas segums, pagaidām stāv elektriskais katls, iet prom ap 22 grādi ( katls saimniecības ēka, +-30 m siltumtrase) mājā +-19 grādi (30 cm gāzbetons, 10 cm vate, labi logi/durvis, pārsegums 30 cm vate). Kur tur var ielaist 28-30-40 grādus? Pirts vai...

Re: +50mm putuplasts grīdā- jā vai nē?
Autors: Qwerto ()
Datums: 01/04/2021 23:11

+19 grādos jāstaigā ir džemperī.
Pamēģini uzcelt uz +22 vai +23,tad arī varēsi tālāk runāt.
Šitie siltumtehniķi parasti lielās ar saviem sienu, griestu, pamatu siltinājumiem tikai reālajā dzīvē patēriņš tāpat nav ļoooti zems.

Re: +50mm putuplasts grīdā- jā vai nē?
Autors: Qv ()
Datums: 02/04/2021 10:43

Esmu uzcēlis arī uz 21-22 grādiem, ziemas vidū, kad noritēja iekšdarbi. Aizejošā ūdens temperatūra bija ap 25-26 grādi, joprojām tālu no 30-40.
Nekādā gadījumā nelielos ar kādu super siltu ēku, vai super lētu apkuri, vnk diskutēju.
Mājā nedzīvoju pagaidām, tāpēc uzturu 18-19 grādus. Protams dzīvojot tiks uzturēta augstaka temperatūra.
Jāsagaida nākamā ziema, jaiemauc sistēma tie 30-35 grādi, un jāpaskatās. Baigā aizdoma, ja būs Taškenta

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **        **  **    **        **  **     ** 
 **  **  **        **  ***   **        **   **   **  
 **  **  **        **  ****  **        **    ** **   
 **  **  **        **  ** ** **        **     ***    
 **  **  **  **    **  **  ****  **    **    ** **   
 **  **  **  **    **  **   ***  **    **   **   **  
  ***  ***    ******   **    **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727