UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Grīdas lidzinashana
Autors: Lixiv ()
Datums: 21/01/2021 21:50

Sveicināti. Savu galvu esmu izlauzis. Ir idejas, kaa koka deelju grīdu izlīdzināt? Augstākais punkts 35mm,zemaakais 65mm. Parklaajums tarkets 14mm. Deelju grīda ļoti laba staavoklii un pasūtītājs negrib raveet.

Re: Grīdas lidzinashana
Autors: agrais ()
Datums: 22/01/2021 08:14

Jāņem nost deles, jālīmeņo lāgi...Citādi nu neka. Tikai kada tad jega no tam delem ja virsū tarkets...Noplēst tās deles ar nebūs tik viegli...Deles jau var būt laba stavoklī, bet zem delem kapi...Man ir bijis līdzīgs gadījums, tur gan nebija uzstadijums saglabat deles obligāti, vajadzēja isa laika vienkārsi izlimenot grīdu un uzlikt laminatu. Es to izdarīju ar pasizlīdzinošo...Biezakas vietās pieskrūveju finieri, dabūju daudzmaz vienadu pasizlīdzinošā biezumu.Finiera atgriezumi letaki....Mana gadījuma tā veca grīda bija padomju laiku produkts, tāda šķība jau bija uztaisīta. Tavā gadījuma varbūt lāgas sapuvušas..

Re: Grīdas lidzinashana
Autors: Aldiss ()
Datums: 22/01/2021 09:00

Ja tik liela līmeņu starpība, tad visdrīzāk lāgās apakšā sapuvušas.
Jāņem dēļi nost. Lai to uzmanīgi izdarītu, vajadzīga liela pacietība un daudz laika. Tāpat kādu dēli saplēsīsi un vajadzēs meklēt vietā jaunu. Sapuvušās lāgas zem grīdas veidos mūžīgu vecas mājas aromātu.

Džamšutu variantā pa virsu var liet pašizlīdzinošo, bet 65mm ir daudz un turlāt apakšā visdrīzāk nekā laba nav.

Man vajadzēja līdz kapitālam remontam un siltās grīdas betonēšanai pagaidu variantu koridorā - uzbēru baltas un sausas smiltiņas, virsū lamināta zaļais apašklājs, lamināts. Pēc gada bija viegli demontēt. Varētu likt zem apašklājs arī osb, grīdas riģipsi, bet negribējās materiālu pagaidu variantam izniekot.

Re: Grīdas lidzinashana
Autors: Praktiķis ()
Datums: 22/01/2021 13:16

Lixiv rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveicināti. Savu galvu esmu izlauzis. Ir idejas,
> kaa koka deelju grīdu izlīdzināt? Augstākais
> punkts 35mm,zemaakais 65mm. Parklaajums tarkets
> 14mm. Deelju grīda ļoti laba staavoklii un
> pasūtītājs negrib raveet.
Kolēģi jau steidz dot padomus,bet es gan laikam esmu baigais bremze- man no šī jautājuma formulējuma jumts sašķiebjas.
Augstākais punkts 35 mm ,zemākais 65 mm- ko tas nozīmē? Līmeņa atšķirība 30 mm???? Vai varbūt grīdu drīkst pacelt par 35mm no augstākā punkta. Kā tad īsti ir? Lāgas sapuvušas? Kas tad tā vispār ir par grīdu? Grīda uz grunts? Varbūt tas ir dzīvoklis kaut kādā n- stāvā?
Tam tomēr ir nozīme,lai vispār kaut ko varētu ieteikt.

Re: Grīdas lidzinashana
Autors: ETT ()
Datums: 22/01/2021 21:00

Jā, un kāpēc kādam kaut ko ravēt ziemas laikā, ja tā nav siltumnīca, kurā kaut kādas nedefinētas līmeņa atšķirības nav būtiskas, un Tarkets nespīd kā jēdziens...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **        **   ******         **        ** 
       **        **  **    **        **        ** 
       **        **  **              **        ** 
       **        **  **              **        ** 
 **    **  **    **  **        **    **  **    ** 
 **    **  **    **  **    **  **    **  **    ** 
  ******    ******    ******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727