UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: Westy67 ()
Datums: 02/01/2021 09:40

Lai darbi ietu ātrāk nolēmu apdomāt slīpmašīnas iegādi lai nebūtu ar roku jāslīpē reģipša špaktelējuma vietas. Gribētos ar akumulātoru bet ar vadi ir daudz lētākas.
Ir doma par
Bosch PSM Primo Multi Sander vai
Bosch PEX 220 A.
Ir kāds saskāries ar šādu tēmu?

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: JanJanka ()
Datums: 02/01/2021 12:02

Ne viena ,ne otra nebūs īstā.Ieguglē slīpmašīna reģipsim,dārgākās(arī Bosch)maksā vairākus simtus,lētās,ap simtu un neizsauc baigo uzticību.Šobrīd man arī aktuāli,apskatījos un sapratu,darīšu pa vecam ar manuālo.:D

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: Praktiķis ()
Datums: 02/01/2021 12:07

Darbi ies ātrāk,taču kvalitāte pasliktināsies. Ja doma ir pirkt iekārtu tikai savas mājas sienu/griestu slīpēšanai- tad nav jēgas- pirmā māja aiziet mokās un lamu vārdiem, kamēr piešauj roku- kā tas vispār darāms ar aparātu. Kvalitāte,protams, stiepjams jēdziens. Dažs ar rokām slīpējot taisa brāķi- citam ar aparātu sanāk kvalitatīvāk. Vis ir salīdzinoši.
Par aparātiem konkrēti nepateikšu. Kolēģim ir Mirka-ir normāls. Festool esot ārpus konkurences.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 02/01/2021 12:09, labojis Praktiķis.

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: agrais ()
Datums: 02/01/2021 15:15

Es ieteiktu vispirms, un varbūt ari ar to pietiek, paņemt nomā.Tad vispar sapratīsi vai vajag to aparatu. Praktikis jau visu uzrakstīja....

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: ints45 ()
Datums: 02/01/2021 17:58

Jācenšās uztrenēt roku, tā lai pēc iespējami mazāk ir jāslīpē, tikai vienreiz pašās beigās. Tad pietiek ar smilšpapīra klucīti noiet. Taču šie modeļi neko nemaksā, ta ka pamēģināt var. Es ņemtu ar spico galu, tiksi stūros.

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 02/01/2021 22:34

Autora nosauktās slīpmašīnas manuprāt būs par mazu šādu darbu veikšanai. Nopirkt jau var, ja nederēs reģipša šuvēm, tad derēs citiem darbiem
Bet piekrītu, jāiemācas ar roku slīpēt, ja vien nav jāslīpē Uniflott špaktele.
Es nopirku šādu: [m79.lv]. Instruments savu darbu dara labi, bet neteiktu, ka būtu stāvā sajūsmā pēc savas būtības. Slīpējot ar šādu slīpmašīnu, ....es pat nemāku pateikt, tu nejūti to procesu, kur vajag vairāk, kur mazāk.. Tomēr ir labāk iemācīties špaktelēt sev apmierinošā kvalitātē, tad arī nebūs šāda slīpmašīna vajadzīga, jo tās nobeigums špakteles ļoti labi slīpējas ar parasto rokas "galdiņu".

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: Aldiss ()
Datums: 02/01/2021 23:12

>>Es nopirku šādu: [m79.lv].>>
Jautājums-Vai pareizi saprotu, tad šai mašīnai atsevišķu putekļu sūcēju nevajag? Vai kaut ko no noslīpētā arī savāc maisā vai tas ir tikai ķeksīša pēc?

Re: Slīpmašīnas reģipša šuvēm.
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 03/01/2021 18:55

Nē, tai slīpmašīnai papildus putekļu sūcējs nav nepieciešams. Ja strādā ar max. apgriezieniem, tad gaisa plūsma ir pietiekama, lai savāktu lielāko daļu putekļu. Savukārt strādājot ar mazākiem apgriezieniem (apgriezieni ir regulējami), gaisa plūsma manuprāt nebija pilnībā pietiekama (tas bija kādus ~3 atpakaļ un esmu jau piemirsis).



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   ******   **    ** 
 **     **  **     **  **        **    **  ***   ** 
 **     **  **     **  **        **        ****  ** 
 *********  **     **  ******    **        ** ** ** 
 **     **   **   **   **        **        **  **** 
 **     **    ** **    **        **    **  **   *** 
 **     **     ***     **         ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727