UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: m! ()
Datums: 26/12/2020 11:41

Tad tu gribi ieksa regipsi vai atstat koka sienu? Esi norijis abus savas velmes te...

Liekot jaunu karkasu no arpuses ieksa paliks vairak telpa, bet jaapbuve visa eka

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: m! ()
Datums: 26/12/2020 11:42

Tad tu gribi ieksa regipsi vai atstat koka sienu? Esi noradijis abus savas velmes te...

Liekot jaunu karkasu no arpuses ieksa paliks vairak telpa, bet jaapbuve visa eka

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: Jānis654 ()
Datums: 26/12/2020 12:13

Aldiss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja tā ir stāvbūve, tad ārsienas bez apmetuma ir
> diezgan šķirbainas un vēja caurpūstas. Prasītos
> aizlikt priekšā karkasu un sapūst celulozes (eko)
> vati. Citādi aiz riģipša švilpo vējš.


Man ir situācija līdzīga, bet privātmājai. Arī laikam prasītos starp reģipsi un ārsienu likt siltnājumu. Ja man ir pliks koks vienā pusē un osb otrā pusē tad es pa vidu varu sapūst to celulozes vati un būs siltāks? Kā to vati iepūš?

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: Aldiss ()
Datums: 26/12/2020 13:14

Dažas bildes un viss kļūtu skaidrāks. Citādi katrs to ainu savādāk vizualizē. Speciālisti ir dažādi, viedokļi dažādi;pat, ja uzaicināsi to vienu ekspertu uz mājām nav garantijas, ka viņa viedoklis ir pareizs. Te forumā iegūsi vairākus viedokļus un tad jau ņemot talkā Google un YouTube nonāksi pie sava varianta.

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: Janissssss ()
Datums: 26/12/2020 15:55

Tikai jāsaprot ,ka koku nedrīkst siltināt.100% sapūs. Risinājums ir ja taisa principu kā ventilējamām fasādēm.

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: Aldiss ()
Datums: 26/12/2020 16:53

Janissssss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tikai jāsaprot ,ka koku nedrīkst siltināt.100%
> sapūs. Risinājums ir ja taisa principu kā
> ventilējamām fasādēm.

Siltināt var un vajag, tikai jautājums ir par labākā risinājuma izvēli konkrētā situācijā.

Nodauzīta apmetuma vietā kaut kas jāliek vietā, vienkārši pielikt riģipsi ar tukšumu aizmugurē ir pats sliktākais ko var izdarīt.

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: agrais ()
Datums: 27/12/2020 09:24

Janis 654....taču pilns Jytubs ar variantiem...Gan vate, gan bumbiņas, gan putas....Tapat i neta visa info ir atrodama.Vai tad tiesam slinkums nedaudz pameklet. Ko tas dos ja pastastīsu ka iepūš...labak pamekle un apskaties variantus pats.Tad arī labak sapratīsi vai der ta vai citadi. Tur nianšu daudz...

Re: Ko darīt ar sienām un griestiem!
Autors: Jānis654 ()
Datums: 28/12/2020 19:02

Ok ok, puiši neuzvelkaties, es tik mācos.

jautājums, ja es sataisu karkasu un uzskrūvēju OSB, kā ir plānots, tad sapūš iekšā vati, un tad pa virsu tvaika izolācijas plēve un izolācijai pa virsu reģipsis, vai tā būs labi?

Es sazinājos ar uzņēmumu kurš nodarbojās ar šādu lietu un man ieteica uz profiliem uzlikt tvaika izolāciju un tad pa virsu OSB vai reģipsi un tad iepūst vati.

es vienkārši nodomāju ja jau esmu izlēmis likt gan osb gan reģipsi tad kāpēc gan tvaika izolāciju nelikt starp šiem abiem un pūšot iekšā vati to izolāciju nesaplēsīs un būs vieglāk uzklāt.

osb zem reģipša likšu, lai vajadzības gadījumā varētu pielikt plauktiņus vai skapīšus un būs labāka triecienu izturība jo ir plānorts bariņš bērnu un visādi traki jaunieši...

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **     **  **     **  ********  
 ***   ***  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **** ****  **        **     **  **     **  **     ** 
 ** *** **  **        **     **  *********  **     ** 
 **     **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **   ******    *******   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727