UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
ģipškartons uz dēļu klāja
Autors: ziemassvetkuEgle ()
Datums: 23/12/2020 15:56

sveiki,
50 gadus vecai koka karkasa mājai uz statņiem un sijām ir dēļu klājs un vecais ģipškartons uzsists uz dēļu klāja.
Pašlaik ir uzskrūvēts jaunais ģipškartons virsū vecajam ģipškartonam uz sienām un griestiem.
Jautājums ir ar ko labāk špaktelēt, lai sagatavotu sienas un griestus krāsošanai. Vai izmantot sietu tikai šuvēm vai likt sietu uz visu laukumu? cik iepriekš biju saskāries ģipškartonu uz koka karkasa, tad visur novēroju plaisas...

Re: ģipškartons uz dēļu klāja
Autors: Jaungada brīnums ()
Datums: 23/12/2020 16:11

Plāksnes saplaisājušas? Tad jau tā māja jājauc nost...

Re: ģipškartons uz dēļu klāja
Autors: Aldiss ()
Datums: 23/12/2020 16:22

Plāksnes nez vai plaisā, plaisā šuves. Attiecīgi tās tad arī jāaplīmē un jāšpaktelē. Papīra lenta esot labāka par stikla šķiedras sietu, ir likti abi, plaisu nav.

Re: ģipškartons uz dēļu klāja
Autors: agrais ()
Datums: 23/12/2020 17:05

Es tava vieta spaktelētu, tad limetu krasojamas tapetes.Špaktelē tur ar sietiem, bez sietiem...laika gaita vienalga plaisas paradisies. tas tiri no pieredzes par tada veida ekam.Koks nostaigas pie t maiņas, pie mitruma mainas...Ja liktu uz metala profiliem, tad būtu cita lieta...Nu tads ir man redzejums.Cits drosi vien doma savādak.

Re: ģipškartons uz dēļu klāja
Autors: homelody-de ()
Datums: 24/12/2020 11:50

Berührungslose Küchen Wasserhahn sind eine relativ neue Alternative zu herkömmlichen Küchengeräten. Dies ist vorteilhaft für Hausbesitzer, die über die Ausbreitung von Bakterien besorgt sind. Tatsächlich gibt es keinen Nachteil bei der Verwendung eines Freisprechhahns (obwohl wir später einige Möglichkeiten auflisten werden). Es ist sehr bequem und hygienisch, beim Abwasch, beim Händewaschen oder beim Zähneputzen Wasser zu sparen. Kontaktlose Geräte können auch dazu beitragen, die Stromkosten zu senken und die Sauberkeit und den Komfort zu verbessern.

[www.homelody-de.com]

[www.homelody-de.com]

[www.homelody-de.com]

[www.homelody-de.com]

[www.homelody-de.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    ******    **    **  ******** 
 **        **     **  **    **   ***   **  **       
 **        **     **  **         ****  **  **       
 ******    ********   **   ****  ** ** **  ******   
 **        **     **  **    **   **  ****  **       
 **        **     **  **    **   **   ***  **       
 ********  ********    ******    **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727