UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: Janis213 ()
Datums: 08/12/2020 11:43

Sveiki!

Vēlējos uzzināt:

Jā dūmvada čaulas diametrs ir 120mm, bet krāsns paredzētais dūmvada diametrs ir 160mm.

Piemēram, krāsni “bullerjans 02” var pieslēgt pie 120mm čaulas ar pārēju?


Dūmus atpakaļ neraus iekša ja nav pareizasi dumvada diametrs?

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: Instigater ()
Datums: 08/12/2020 12:53

Galvenais, lai ir laba vilkme, tad arī ar mazāku diametru varētu cauri tikt. Man kāreiz ir tāds Bullerjan 2.

Kas svarīgi Bullerjan krāsnīm - vienmēr jākurina gandrīz maksimumā un dūmvadam jābūt siltumizolētam. Ja šo neievēro, tad ļoti smuki dūmvads aizaug ar kvēpiem un nevelna vairs nevelk un ļoti grūti pēc tam iztīrīt/izdedzināt.

Atkal, ja nikni kurina, tad liesmu mēles vēl aptuveni pusotru metru dūmvadā skrien, kas nozīmē, ka tur vēl ļoti daudz siltuma aiziet skurstenī - iesaku veidot konstrukciju, ko kādreiz viņi oficiāli sauca par ekonomaizeru (ar šķērseniskām caurulēm, kas vienmēr aizaug ciet ar kvēpiem), praktiski jāuzliek metrs palielāka diametra nesiltināts dūmvads pirms izvadīšanas skurstenī.

Man pie standarta 1 ķieģeļa mūrētā skursteņa 7m ir par maz - vilkme diezgan švaka, kamēr neizdodas tā kārtīgi iekurt ar sausu malku, lai šis aizietu savā gāzģenerācijas režīmā. Paredzu, ka mazāka šķērslaukuma siltināts dūmvads strādātu daudz labāk.

Ceru, ka šis palīdzēja.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 08/12/2020 12:54, labojis Instigater.

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: Janis213 ()
Datums: 08/12/2020 13:51

Man dūmvads ir tikai 5m, parasta krāsns kas skaitās 7 KW, izdeg kādas 20min, silts ir tikai dūmvads, bet telpa nekāda siltuma nav.

Man telpa kādus 1.5 metru iet atklāts dūmvada gabals. (attēlā paradīts kā tas izskatās “ [imgur.com] ”)

Šāda tipa dūmvads: nezinu vai viņš izstūrēs bullerjana karstumu ( [www.ksenukai.lv] )
Nerūsējošais tērauda (0.5 - 0.8 mm) Darba temperatūra 1 - 450 °C, plānais dūmvads.

Dūmvadam arī ir kondestava trauks un notece.

Jā dūmvada iet uguns, šāda tipa dūmvads izstūrēs?

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: Janis213 ()
Datums: 08/12/2020 13:52

Man dūmvads ir tikai 5m, parasta krāsns kas skaitās 7 KW, izdeg kādas 20min, silts ir tikai dūmvads, bet telpa nekāda siltuma nav.

Man telpa kādus 1.5 metru iet atklāts dūmvada gabals. (attēlā paradīts kā tas izskatās “ [imgur.com] ”)

Šāda tipa dūmvads: nezinu vai viņš izstūrēs bullerjana karstumu ( [www.ksenukai.lv] )
Nerūsējošais tērauda (0.5 - 0.8 mm) Darba temperatūra 1 - 450 °C, plānais dūmvads.

Dūmvadam arī ir kondestava trauks un notece.

Jā dūmvada iet uguns, šāda tipa dūmvads izstūrēs?

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Datums: 08/12/2020 14:03

Janis213 rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man dūmvads ir tikai 5m, parasta krāsns kas
> skaitās 7 KW, izdeg kādas 20min, silts ir tikai
> dūmvads, bet telpa nekāda siltuma nav.
>
> Man telpa kādus 1.5 metru iet atklāts dūmvada
> gabals. (attēlā paradīts kā tas izskatās “
> [imgur.com] ”)
>
> Šāda tipa dūmvads: nezinu vai viņš izstūrēs
> bullerjana karstumu ( [www.ksenukai.lv] )
> Nerūsējošais tērauda (0.5 - 0.8 mm) Darba
> temperatūra 1 - 450 °C, plānais dūmvads.
> Dūmvadam arī ir kondestava trauks un notece.
>
> Jā dūmvada iet uguns, šāda tipa dūmvads izstūrēs?

Teorētiski nebūs vilkmes. Nespēj dzīt prom, cik pati krāsns var ievilkt. Top jaudu nesasniegt.
Šāda tipa dūmvads, ja var ticēt tirgotājam, izturēs dūmgāzes līdz 450 grādiem
Un tev tiešām ir 02 modelis? Tas tā kā uz 18kW.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 08/12/2020 14:09, labojis Teorētiķis.

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: Janis213 ()
Datums: 08/12/2020 14:34

Aizmirsu piekrastīt, es grasos pirkt bulerjanu, tikai īsti nezinu kuru es varu cik es saprotu 00 un 01 strādās bez problēmām.
Man ir parasta krāsns kura skaits 7 KW, bet no viņas nekāda siltuma nav, pat pār 1 grādu viņa nespēj sakurināt garažu.
Šāda tipa dūmvads 0.5 – 0.8 mm spēs izturēt bulerjanu? Vai arī ir nepieciešams sākum posmu samainīt pret melno tērauda 2mm dūmvadu.

Jo dažiem bulerjaniem ir noradīts kā viņiem min dumvada garums ir 5m, piemēram ( [www.bulerjan.lv])

Telpa kuru es vēlos apsildit ir kur 7x7x2.3 savi 100m3 sanāk, bet ir starpsienas

Re: Krāsns “Bullerjan 02” pieslēgšana pie mazāka dūmvada nekā paredzēta instrukcija.
Autors: ETT ()
Datums: 08/12/2020 21:10

Ja jau starpsienas, tad redzēts variants, kur pieslēgti tām krāsns trubām gaisa vadi un aizvadīts, kur vajag...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******     ******   **    ** 
 **     **     **     **    **   **    **  **   **  
 **     **     **     **         **        **  **   
 **     **     **     **   ****  **        *****    
  **   **      **     **    **   **        **  **   
   ** **       **     **    **   **    **  **   **  
    ***        **      ******     ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727