UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Datums: 16/09/2020 10:06

Grūti spriest par ziemām, bet tas kas konsekventi paliek bargāks - ir kurināmā izmaksas, vienalga kā viņas vērtē - pat malkai veltītais laiks kļūst dārgāks. :)
Ja liksi 12mm isoplaat, tad tikai un vienīgi līstes - pie soļa 55cm un ventilējamās fasādes tā būtu saprātīgākā izvēle.
Biezākajai varbūt teorētiski varētu ar to lielo 5cm fasādes paplāksni, bet es gribetu teikt, ka tas ir lielāks čakars nekā līstes. Turklāt vēl nav tik drošs.

Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Autors: jamiroquai ()
Datums: 16/09/2020 10:30

Piekrītu Praktiķim.
Biju tieši tādā pašā situācijā. Mēģināju izdomāt visādus samocītus risinājumus, lai tikai nejauktu nost ķieģeļu apdari.
Beigās, man to ķieģeļu apdari noņēma dienas laikā (nepārspīlēju).
Ķieģeļu vietā uz pamatiem saliku statņus. Nosedzu ar ISOPLAAT. Piepūtu ar ekovati. Koka apdare pa virsu.
Tici, laika ziņā tas viss aizņems tik pat cik čakars no iekšpuses.
Plus, būs pabeigta apdare, ko plāno nākošgad.

Lai veicas, nevelc garumā :)

Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Autors: AigarsL ()
Datums: 19/10/2020 13:19

Kungi,

Daži tehniskas dabas jautājumi saistībā ar kokšķiedru plākšņu stiprināšanu karkasa iekšpusē:

1. Ar ko labāk stiprināt 40mm kokšķiedru? bildēs esmu redzējis, ka to dara ar skavām, taču neesmu atradis kur tādas var iegādāties. Vai skavām ir arī alternatīvi risinājumi?
2. Par cik kokšķiedras plāksnei pa visu perimetru ir frēzējums, tad vai ir obligāta prasība, ka plāksnes malas obligāti jāstiprina pie statiem, vai arī tās savstarpēji var savienoties ailes vidusdaļā?
3. Kāda ir tehnoloģija ekovates pūšanai? vai katras ailes augšējā daļā nepieciešams veidot urbumu (cita veida atveri), lai vari iespējams "iepūst" vai to veic paši darbu izpildītāji?
4. Komunikācijas - kāds ir labākais risinājums elektrības vadu ievilkšanai? vai tos laist zem kokšķiedras vai pa virspusi tai, veicot iefrēzējumus? kā ar rozešu un slēdžu vietām?


Ar cieņu,
Aigars

Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Autors: AigarsL ()
Datums: 21/10/2020 15:06

Labprāt dzirdētu jūsu viedokļus..

Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Autors: sqq ()
Datums: 21/10/2020 16:40

mans viedoklis
1) nerusejosa terauda skavas vai skrūve + metāla paplāksne. Kad liku sev, skavoju - iet ļoti ātri, viegli. Skavotāju ;ir;eju, bet tā kā to nedarīju es pats, aizmirsu kur to verķi paņēma. Laikam Rīgā vienā vietā varēja noīrēt to skavotāju. Alternatīva ir skrūve+ nerūsoša metāla paplāksne. Skavas izmaksāja tikai nedaudz lētāk, patiesībā pārsteidzoši dārgi, sākumā nebiju rēķinājies, bet lētāk nekā būtu izmaksājušas skrūve+paplāksne. Kokam apakšā jābūt sausam, lai žūstot skavojums neatslābinās :)
2) Plāksnem 40 un uz augšu ar gropējumu pa perimetru savienojumam nav jābūt uz šuves.
3) par ekovati nemācēšu teikt, bet pieļauju, ka urbumus izdara paši pūtēji, viņi labāk zinās kur un kā vajag.
4) Šis ir triky jautājums. Man kokšķiedra bija no ārpuses tikai, tā ka šis atkrita, bet pieļauju, ka var gan tā gan tā. Estētiskāk protams ja vads atrodas zem plāksnes. Galvenais noblīvēt kontaktu vietas.

Re: Ēkas siltināšana no iekšpuses
Autors: Rūdolfs T. ()
Datums: 13/11/2020 08:54

Siltināšanai no iekšpuses viennozīmīgi ieteiktu kādu no dabīgirm elpojošiem materiāliem, kas būtu cewood siltināšanas plātnes vai kokšķiedras plātnes. Šie risinājumi ievērojami uzlabos mikroklimatu telpā, kā arī akustiku un siltumu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  **     **  ******** 
 **    **  **     **  **     **  ***   ***     **    
     **    **     **  **     **  **** ****     **    
    **     *********  *********  ** *** **     **    
   **      **     **  **     **  **     **     **    
   **      **     **  **     **  **     **     **    
   **      **     **  **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727