UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: Jānis654 ()
Datums: 03/09/2020 14:06

Labdien!
Pakonsultējiet lūdzu. Gribu virtuvi un viesistabu apvienot, kā noprotams vienā zonā flīze otrā lamināts. Ok augstuma ziņā aptuveni tas pats flīze 9mm, lamināts 8mm, vienam flīžu līme un otram apakšklājums. Flīze būs nedaudz augstāk, bet domāju ka to īsti nepiefiksēs. Jautājums ir, kā viņus skaisti savienot, bez līstēm un perehodkām. Ja ar flīzi viss ir labi un jauki, tad kā ir ar laminātu? Parasti jau saka ka vajag atstāt pie sienām 1 cm, jo viņam ir jābūt iespējai staigā un izplesties. Kā to dabūt gatavu ja man jāsavieno abas šīs grīdas un reāli nu staigāšana būtu baigi slikts variants jo nav grīdlīste, kas noslēpj?
Ja es savienojuma vietā laminātu un apakšklājumu pielīmēju pie grīdas nebūs tā, ka vienā brīdī man tas lamināts uztaisīs vilnīti?

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: Jampadracis (neīstais) ()
Datums: 03/09/2020 14:55

Te kautkas ir - paskrullē lapas apakšā. Pats nēsmu vēl uzlicis un nēsmu vēl sameklējis, kur to variegādāt, bet zinu, ka šis ritenis ir jau izgudrots:

[www.profili.lv]

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: Jānis654 ()
Datums: 03/09/2020 15:15

Paldies par ideju, bet šis nav tas ko meklēju. Esmu vairākos youtube dizaina video redzēji kur taisa pāreju no flīzes uz laminātu, bez nekādiem savienojumiem. Gribu tikai saprast, kā to reālizē.

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: robots ()
Datums: 03/09/2020 15:46

es to realizēju ar šķidro korķi. manā gadījumā gan ir flīze - parkets pāreja (abi pielīmēti)

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: agrais ()
Datums: 03/09/2020 17:24

Ja rokas no pareizās vietas aug, tad salaist var bez līstes.Tikai lieta tāda ka ar laiku ta laminata maliņa saks dilt, flīzes mazgajot dabūs mitrumu, līdz ar to uzpūtīsies.Tapec jau tās līstes domātas lai ar gateri nedarbotos...Arī Depo ir dažādas savienojuma līstes uz vietas.Nekada gadijuma neiesaku taisit salaidumu bez līstes. Velāk noželosi, bet tad jau būs par velu...

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: piča ()
Datums: 03/09/2020 17:44

atstāj 4-5 mm taisnu šķirbu un iespied silikonu= profit!. staigāt ļauj, mitrumu iekšā nelaiž.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: agrais ()
Datums: 03/09/2020 18:05

Ir redzetas tādas saliduma suves...Neko tas silikons nedod.īslaicīgi jau izskatās ok, bet laika gaitā laminata virskarta paliek plika.Staigajot, mazgajot silikons vairs nav uz tās mm biezās virskartas.Man jau vienalga, var smērēt kaut vai zviestu starpa, tik dalos sava pieredze...

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: Cogito ()
Datums: 03/09/2020 18:39

Jānis654 rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gribu tikai saprast, kā to reālizē.

To realizē, lai uztaisītu dizaina video. Nu, vai lai objektu ātri pārdotu.
Ja grib ar to dzīvot, tad to bez pārejas nerealizē, vismaz ne šiem diviem materiāliem.

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: vārds ()
Datums: 03/09/2020 19:24

Liec vinilu. To var pielīmēt un nekas neviļņosies.

Re: Kā salaist flīzi un laminātu bz līstes
Autors: EdgarsK ()
Datums: 03/09/2020 19:44

Kādu laiku atpakaļ, kad remontēju dzīvokli, arī man šis jautājums nomocīja prātu. Kā te iepriekš tika rakstīts, arī es DEPO atradu smuku, 1 cm šauru, metāla līsti laikam 2.50m garumā bija. Šķērsgriezumā viņai tāda kā T veida forma. Tur visādās krāsās, var pieskaņot lamināta nu vai arī flīzes krāsai. Es laminātam pieskaņoju. Sākumā uzlīmeju flīzes, pēc tam piedzinu laminātu tādā pašā augstumā izmantojot apakšklāju. Un starp flīzēm un laminātu atstāju aptuveni 1 cm spraugu. Tad ņēmu to līsti, samērīju garumā cik vajag, ar fleksi sazāģēju. Tad ņēmu celtniecības līmi, spēcīgu. To līstes malu kas pieguļ flīzei nosmērēju ar līmi un ieliku līsti spraugā un pielīmēju pie flīzes. Pie lamināta nelīmēju, lai šis var brīvi kustēties. Tā gala rezultātā sanāca smuka šaura, ļoti zema līstīte kas nosedza spraugu. Mazgājot, sūcot, ejot pa grīdu nekas netraucē un neķerās. Aptuveni gads pagājis. Ziema, vasara bijusi, lamināts staigājis šurpu turpu, bet ar to un spraugu pagaidām viss kārtībā.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********  **      **  **    ** 
 **     **  **     **     **     **  **  **  ***   ** 
 **     **  **     **     **     **  **  **  ****  ** 
 *********   ********     **     **  **  **  ** ** ** 
 **     **         **     **     **  **  **  **  **** 
 **     **  **     **     **     **  **  **  **   *** 
 **     **   *******      **      ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727