UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Bēniņu apbūve
Autors: Edgars123 ()
Datums: 27/01/2020 17:32

Sveiki. Vēlējos noskaidrot ar ko sākt , ja ir plāns /vēlme izvedot bēniņos guļamistabu. Respektīvi ir dzīvojamā māja , koka divstāvīga. Ir dzivoklis otrajā stāvā, mājā kopā 10 dzīvokļi,bet vieta palikusi par maz un vēlētos uz augšu nedaudz izplesties. Vai tas maz ir realizējams ? Ja jā, varbūt kāds zin kur griezties pēc atļaujām, vai kur gūt kādu informaciju? Paldies jau iepriekš .

Re: Bēniņu apbūve
Autors: Tinis ()
Datums: 27/01/2020 17:37

Vispirms bēniņi jādabū īpašumā vai nomā. Pašlaik izskatās, ka tā ir daudzdzīvokļu māja, kur bēniņi, tāpat kā pagrabi, kāpņutelpas, ir koplietošanas telpa.

Re: Bēniņu apbūve
Autors: Edgars123 ()
Datums: 27/01/2020 18:00

Kādā iestādē griezties , lai dabūtu īpašuma , ja vispār tas iespējams? Vārdu sakot ar ko , lai sāk, jo nav ne mazākās saprašanas par to lietu .

Re: Bēniņu apbūve
Autors: Tinis ()
Datums: 27/01/2020 18:03

Pie mājas īpašnieka. Droši vien pašvaldība.

Re: Bēniņu apbūve
Autors: agrais ()
Datums: 27/01/2020 18:43

Draugs gribeja setas puse nelielu terasīti pie sava dzīvokļa uzbūvet. Tas sanaktu uz kopipasuma zemes. Ari kaut kadi 10 dzivokļi taja majā. Tad nu ta- bija jasavac paraksti no visiem dzīvokļiem ka tie neiebilst, tad vareja talak projektu, būvvaldi utt. Bet beigās būtu par savu naudu japartaisa visiem dzivokļiem zemesgrāmatas...Jo mainās kopipasuma platība, lidz ar to arī zemesgramatas. Problemas jau sakas ar to ka nevareja visus parakstus dabūt- kas aizbraucis, kas nepiekrīt..Tad vel parekinaja cik izmaksas tas zemesgramatas un projekts...un atmeta tai lietai ar roku. Nu domaju ka Tevi gaida kaut kas līdzīgs...

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.