UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: Aparachik ()
Datums: 29/11/2019 15:10

SaimnoJelg rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies. Es nemāku pati krāsot griestus, esmu
> sieviete, man pietrūka spēka vienmērīgi spiest
> otu, griesti sanāca pleķos. Sienas gan sanāca
> normāli. Ja jūs sakāt, ka var, meklēšu cilvēku.

Parasti sāk ar griestiem, tad sienām, tur kļūdiņa.
Visu var darīt ja maciņš atļauj. Vecrīgā atstājam iekšā 120 gadīgas mēbeles, jo nesadalot neiznest. Atkritumus iznesam reizi nedēļā. Tur jau meistari streso neskatoties uz samaksu.
Šaubos vai tas bardaks ir rentabli sovoka hatenē.

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: agrais ()
Datums: 29/11/2019 17:10

nu tās plāksnes būtu pedejais ko vajadzetu līmēt, tas taču pilnīgs kolhozs un sen noiets etaps.

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: SaimnoJelg ()
Datums: 01/12/2019 17:04

Labi, paldies, kaut kā jau tikšu galā. Nesapratu, kādas plāksnes man būtu jālīmē, neko tādu neplānoju darīt. Atteiksies viens, atradīšu citu cilvēku. Pati krāsoju griestus, nekas traks nebija, vienkārši man nav tik daudz spēka vilkt rulli, sāku ar stiprāku piespiedienu, tālāk roka atslāba un stiprākā piespiediena vietā krāsa vienkārši nelīdzena un gaismā atspoguļojas kā pleķis, kaut gan tā ir tikai krāsa un nekas netīrs, līdz ar to nav jāgruntē. Pēdējo reizi remonts bija 2006. gadā, ne tik sen. Uz sienām ar roku spiest vieglāk, sanāca līdzeni un skaisti, nekādas tapetes pat neplānoju līmēt. Viss krāsots ar ūdensbāzes krāsām, nekādu gruntēšanu tur nevajag simts gadus un špaktelēšanu ne tik.
Nekur pārcelties netaisos, griestiem darba vienai dienai, virtuves zonā arī. Nepiekritīs man griestus krāsot, krāsošu pati no jauna.

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: agrais ()
Datums: 01/12/2019 17:43

Nu griestus bez pleķiem nokrasot pat labiem meistariem ne vienmēr izdodas.... Tas no daudz ka atkarīgs-krasas, rullīša, meistara prasmes un mēness fāzes. Arī zvaigžņu stavoklis var ietekmet rezultātu.

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: Jelgavas amatnieks ()
Datums: 06/12/2019 15:12

Tādos sarežģītākos apstākļos lamināta ieklāšana 30eur/m2, krāsošana 24eur/m2. Gan jau tiksim galā ar šķēršļiem

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: SaimnoJelg ()
Datums: 31/01/2020 18:56

Paldies, viss man izdarīts. Viens cilvēks nokrāsoja griestus (samaksāju 110 eiro), sabīdīju mēbeles, pārsedzu visas ar plēvi, meistars ar otu ar kāta pagarinātāju un kāpnēm man nokrāsoja vienā kārtā, izlīdzināja visu manu nelīdzeno klājumu un ir ļoti labi. Ideāli nav, bet visnotaļ normāli. Griestu krāsa man izmaksāja kaut kur zem 20 eiro (Bindo, bija akcija)
Grīdu man izremontēja cits meistars, par darbu samaksāju 120 eiro, kaut gan viņš man vispār paprasīja tikai 60 (sešdesmit, nepārrakstījos) , bet es iedevu vairāk, jo tiešām bija daudz čakara, mainīja arī apakšsegumu. Virtuves mēbeles iznesu aiz durvīm, palika tukšs stūris un bija vieta darbam, un vispār pasūtīju jaunu virtuvi un tagad gaidu, kad to uztaisīs un samontēs. Pati grīda man izmaksāja apmēram 200 eiro, jo klāju vinilu (20 eiro par kvadrātu), apakšklājs, plus vēl tas klājs, ko izmanto trokšņa slāpēšanai, jo vecais arī bija sliktā stāvoklī. Savienoja virtuves zonu ar istabas zonu (jeb vinilu ar laminātu ar metāla līsti un sanāca ļoti skaisti. Istabā grīdu nemainīja, tā labā stāvoklī.
Rakstu to tāpēc, ka varbūt kādai sievietei noderēs. Meklējiet meistaru, atteiks viens, atradīsies cits un neklausieties te dīvānu ekspertos un vēl nez kādos 30 eiro par kvadrātmetru - murgu cenas.
Ja kam interesē virtuves cena, tad 2200 eiro, bet tajā daudz kas ietilpst - sākot no sienas paneļa, beidzot ar apgaismojumu un vēl šis tas. Dārgi, bet ceru, kas būs normāli.

Re: Kā organizēt remontu mazā studijas tipa dzīvoklī?
Autors: ints45 ()
Datums: 31/01/2020 19:01

Paldies, ka padalījies ar rezultātu. Redzams, ka kulturāls cilvēks un šāds kopsavilkums varētu būt labais tonis jebkuram palīdzības jautātājam. Lai veicas turpmāk.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   ********   **     **  **      ** 
    **     **     **  **     **  ***   ***  **  **  ** 
    **     **         **     **  **** ****  **  **  ** 
    **     ********   ********   ** *** **  **  **  ** 
    **     **     **  **         **     **  **  **  ** 
    **     **     **  **         **     **  **  **  ** 
    **      *******   **         **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727