UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: TRK ()
Datums: 14/01/2019 17:43

Labdien,

vai Jums ir kādas atsauksmes par IKEA virtuves iekārtām, piemēram, KNOXHULT? Cenas ir ļoti labas, un no citiem cilvēkiem ir dzirdētas pāris labas atsauksmes.

Jautājums - kā ir ar gadījumiem, ka virtuve ir nedaudz lielāka (20-40 cm) par virtuves iekārtas izmēru? Cik saprotu, IKEA netaisa neko pēc individuāliem izmēriem, bet pašam ir jākomplektē.

Līdz ar to, domāju, ka no viņiem var pasūtīt mēbeles pēc standarta izmēriem, bet vietās, kur paliek pāri līdz sienai kādi 20-40 cm, palūgt galdniekiem, lai uztaisa līdzīgas mēbeles, piemēram, stūra skapi, vai kaut kādu iekārtu tur ielikt?

Esat saskārušies ar kaut ko tādu? :)

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: agrais ()
Datums: 14/01/2019 17:57

Paprieksu iedod kadam mebelniekam izreķinat cik izmaksa ta virtuve uztaisīt.Citadi var sanakt ka itka letak noperc, tad kaut ko taisi klāt un beigās sanak vel dargak ka būtu uzreiz pec izmeriem taisījis. Kaut ka parasti ar to taupisanu beigās sanak dargāk....

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: qwe ()
Datums: 14/01/2019 18:29

Manuprāt svarīgais jautājums - vai galdniekam ir tieši tā paša ražotāja lamināts no kura taisa IKEA. Pat baltajam ir n-tie toņi.

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: ETT ()
Datums: 14/01/2019 18:31

Par problēmu būtu jāuzskata, ka kāda mēbele neietilpst, nevis to, ka neizdodas maksimāls telpas pieblīvējums :)

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: skrachs ()
Datums: 14/01/2019 19:17

Atsūti mums izmērus vai skici, sarēķināsim cenu.
Katrā ziņā daudz lielākas iespējas variēt ar krāsām, izkārtojumu un arī cenu nekā IKEA

[www.3dvirtuves.lv]

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: agrais ()
Datums: 14/01/2019 19:44

Par cik pašam uz vasaras pusi iznaks ķerties pie virtuves, tad papetiju to IKEA piedavajumu. Nu tāds...SUPER NETTO limenis. Itka kaut kas ir, bet taja pasa laika ta diezgan strjomna izskatās tā padarīsana. Nu pa zviedrisko....Un nekas ipasi leti ar nav. Bet gan jau kadam patīk, man nē.

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: Georgs999 ()
Datums: 14/01/2019 22:00

Pāris Ikea virtuves esmu komplektējis. Laikam kāds lētais gals vai kas tur bija. Bet nu lēts baisi bija. Tāds kurš neko nesaprot, tam būs labi. Un tādu ir daudz :)

Es labāk pats pasūtu plātnes un furnitūru no amfurnitūra un sakomplektēju virtuvi pats.
Variācijas tur ir bezgalīgas un jebkuram tehniski domājošam cilvēkam realizējamas.

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: Georgs999 ()
Datums: 14/01/2019 22:03

Galdnieks tevi dēļ tāda maza pasūtījuma pasūtīs 3 mājas tālāk.

Man lūdzoties bija jālūdzās, lai ozolkoka rāmi spogulim uztaisītu. Neviens vairs negrib krāmēties ar tādām lietām. Laikam paprasīt adekvāru ciparu ir neērti un tapēc arī atsaka.

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Autors: ekomaja ()
Datums: 15/01/2019 08:48

Dzīvoklī uztaisīju virtuvi no Ikea "METOD" virtuves sērijas. Toreiz ikea programmā uzmodelēju, aizbraucām uz Lietuvu, tur Ikea meitene pielaboja modeli salika visādas foršas enģes, klusos aizvērējus , rokturus un kas pats svarīgākais piemeklēja dažādus elementus, lai nekur malās nepaliktu spraugas utt.. Runājot par kvalitāti, tur viss ir kārtībā, tiesa nebija arī tā ka kaut kas tur baigi lēts bija. Esmu ļoti apmierināts. Un mājai arī 100% ņemšu no Ikea virtuvi.

Bet Ikea ir arī lētā gala virtuves mēbeles. Vajag skatīties.

Būvējam māju:
[ekomaja.wordpress.com]

Re: Virtuves iekārtas no IKEA, atsauksms
Datums: 15/01/2019 11:16

man arī laikam metod, pirms septiņiem gadiem kad meklēju arī tad man kkā neviens galdnieks neuzradās, ok bija pārītis, ar atsauksmēm par pilnīgi neadekvātiem termiņiem, paņēmu pa 1kls 8m garu vienstāvīgu virtuvi no ikea ar baltu glancētu fasādi, saliku pats, čoms ar kuru vienlaicīgi sākām virtuvju epopeju savu dabūja pēc pus gada un tad vēl 2mēneši kamēr galdnieks sīkumus pabeidza un samaksāja 2,5 reizes vairāk par divarpusreiz mazāku virtuvi. parasti kad sāk iet runa par to kur tad ir lētāk un labāk par pl ikea sākas nesaprotama šļupstēšana no rējēju puses.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **   *******   **      **  ******** 
 ***   **  ***   **  **     **  **  **  **  **       
 ****  **  ****  **  **     **  **  **  **  **       
 ** ** **  ** ** **   ********  **  **  **  ******   
 **  ****  **  ****         **  **  **  **  **       
 **   ***  **   ***  **     **  **  **  **  **       
 **    **  **    **   *******    ***  ***   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727