UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Flīzēšanas darbi
Autors: Armandievcaga ()
Datums: 30/11/2018 19:01

Labvakar.
Plānoju dzīvoklī izflīzēt virtuvi. Virtuvē man vecā dēļu grīda, plānoju saskrūvēt grīdas dēļus papildus un tad pa virsu vienu kārtu grīdas reģipsi un uz tā ar knauf k4 flīžu līmi līmēt flīzes.
Kādas jūsu domas par šo variantu. Vai vajaga kaut ko vel gruntēti vai papildus darīt?

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 30/11/2018 20:15

Manuprāt reģipsis ir jāliek divās kārtās un savstarpēji tas jāsalīmē.

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: agrais ()
Datums: 30/11/2018 21:36

Nogrunte ar mitrumizturigo grunti.Mazums tur kaut kadi ūdeņi izlist, fūgas vien to nenotures. Vislabak jau butu ar hidroizolaciju noiet. bet tas nu gaumes lieta...Noskrūve gan labi, lai nekur nekustas. Divās kartas liek tad kad uz keramzita būve to grīdu. te pietiks ar vienu kartu. Vispar jau ir ari lime deļu grīdam. Mirai točno ir. Bet labāk un grošāk ar gridas regipsi...

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: Georgs999 ()
Datums: 01/12/2018 00:14

Es būtu gatavs saderēt, ka tev pēc gadiem tas viss nolidos nost. Cik nav dušas lauztas augšā uz rīģipšiem un osb līmētas flīzes. Skrūvē kā gribi un smērē ko gribi. Tur viss kustās un staigā tā vai tā. Vienīgais variants ir nobetonēt armētu 50mm betona plātni un tad flīzēt. Tad ir ar grantiju.

Tā kā neāksties un nemaz nesāc to darbu. Vēlāk atcerēsies šo manu ieralstu.

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: agrais ()
Datums: 01/12/2018 08:39

nekas tur nost nekritīs. Ir tadas lietas daritas un stav jau daudzus gadus.Protams, labak būtu betonet...Bet galvenais lai grīdai nav nekadas kustības. flīzes no grīdas reģipša nost neleks, bet suves var plaisat gan. Tapec, ja grīda kaut kur kustas, tad vari ar to rēķinaties. Var gan ar epoksīd fūgu suvot, bet tur sava maka vajadzīga..

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: agrais ()
Datums: 01/12/2018 08:42

Dušam visu problemu pamats ir mitrums. Nav bijusi pareiza sagatavošana, tamdēl arī problēmas...

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: J ()
Datums: 01/12/2018 10:07

Priekš kam Tev tur reģipsi, liec pa taisno ar koka grīdām paredzēto līmi uz dēļiem - man jau kādi 10 gadi vasarnīcā tā stāv.

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: Qqqetgvcjkj ()
Datums: 02/12/2018 19:53

Es domaju ja tu kārtīgi saskrūvē dēļusun reģipsi tad tie jav izveidojas kā viens vesalums un flīzi atstājot no sienām pāris mm tad nevajadzētu būt problēmām ja nu vienīgi šuves var saplaisāt vai sabirt, bet atlekti 100% nekas neatleks!

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: Georgs999 ()
Datums: 04/12/2018 11:56

Tad man arī ir ko teikt.
Vēl labāk ar skrūvēm saskrūvēt flīzes.
Man tā vasarnīcā jau 7 gadus stāv. Kamēr grīda nesapūs, tikmēr turēsies.

Nav tāds reģipsis, bet rīģipsis no vārda rīgas ģipsis, kur tas savulaik tika izgudrots.

Re: Flīzēšanas darbi
Autors: ETT ()
Datums: 04/12/2018 14:28

Nekāds rīģipsis, bet ģipškartons :) "Rīgas ģipsis" sen vairs nav, un tur to materiālu neizgudroja.
[www.norgips.lv]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **     **  ******** 
 ***   ***     **     **     **  **     **  **       
 **** ****     **     **     **  **     **  **       
 ** *** **     **     *********  *********  ******   
 **     **     **     **     **  **     **  **       
 **     **     **     **     **  **     **  **       
 **     **     **     **     **  **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727